Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Великий  привіт  Ігорю  Габі!!!. Я  теж  зіткнувся   з  цією  проблемою  що  підняв  Ігор, і  хочу  сказати  що  не  всі  наші  люди  цінують  справді   якісне  музичне   виконання.Особливо  це  стало   помітно  в  початок   економічної   кризи, коли   перед   нею   я   мав   більше   чим  достатньо   замовлень  на  весілля ,  банкети. Тепер  маю  на  80%  менше   замовлень   завдяки   цим   "Неліквідам". І  ще  хочу  додати   що   існують   навіть   колективи   в   3-4  і  більше   учасників     що  беруть  за  свої  послуги   мізерну  плату   і   ще  в  неї  входить   тамада ,і часто -густо  їхні  послуги   бажають  бути  кращого. І  виникає  зустрічне   запитання   чому  наші  люди  готові  так  мало  платити   пристойним  музикантам,  тоді  як  за  феєрверки  і  подібні  речі   викладають   солідні  суми   грошей, що інколи  перевищує  оплату  музикантів.

п. Андрій Кіт, Ви сказали , нарахунок зустрічного питання,що ,мовляв, люди мало платять пристойним музикантам, як за феєрверк?  А тому , що музиканти (деякі) стали  обслуговуючий персонал! Розумію п. Ігора Габу,який намагається створити для всіх музикантів у славному місті Львові однакові умови(нарахунок оплати). Чому б Вам та іншим музикантам не пройтись по закладам Львова та не поговорити  "по душам", як Ви кажете, з караокерщиками? 

А чи справді варто з ними говорити?Нічого не доб"єтеся,хіба нерви собі зіпсуєте.Та й чи лише в караокєрах справа?Як відомо:попит породжує пропозицію.Безкультур"я...

Олег Ямаха, все вірно! Музиканти чомусь вважають що замовник повинен дивитися з їхньої точки зору. Так не є і не буде. Замовника цікавить якість виконання і ціна (ціна за роботу і якість виконання). А дуже часто лише ціна. Його не цікавить особливо чи це виконання вживу, чи під фонограму. Не всі це чують і розрізняють. Час тепер прагматичніший і те що колись вважалося зрозуміле за замовчуванням, то тепер трактується по-іншому. Хай мені хтось пояснить чому музикантів повинні годувати і поїти? Бо так "має бути" і "так завжди було"? І можна зрозуміти замовників які "рахують роти". Не забуваймо що ми в темі "Музиканти в ресторанах". Скільки є калькуляція  у власників ресторану на одну особу?  Оці всі наші "порцухи" і доплюсовуються замовникам. Я не закликаю нікого  приходити з канапками на весілля, сам такий як всі, але давайте говорити на чистоту і відверто.

Правильно хлопці! Склад колективу повинен бути,а не залежно від ситуації.Якщо це колектив і він має імя,то замовники вже в лице знають учасників колективу,на вулиці з вами вітаються, називаючи назву колективу. І колектив це завжди люди,які вже один одного відчувають і розуміють з пів слова. Я не хочу щоб ви сприйняли слова мої як хвальбу чи самопіар,але ви гурт КАНАДА не побачите в іншому складі а тільки в одному і це вже протягом десятка років.Таких прикладів є багато,наприклад гурт ВЕЧІРНІЙ ЛЬВІВ, брати КУНТІЇ, брати МАЛАФІЇ,гурт МАКИ,гурт ТРИ МУЗИКИ, гурт ВОЛОДІ БАРАНА і ще багато гарних колективів(перепрошую тих,кого незгадав),  відомих на львівщині і далеко за її межами.А хто знає тих,які збираються,і формують колектив за день до роботи.Через них і падає марка і відношення до нас.А на рахунок харчування для музикантів,це взагалі смішно.Ніхто не зобовязаний нас годувати,це лише бажання замовника. Я правда стикався з такими ситуаціями,де заради харчування знижували ціну роботи в кабаку,тут справа вже домовленості з власником,але не думайте що ресторан буде вас годувати по повній програмі. Дадуть вам тільки те,що можуть дати .

Олег, подібні історії є в пам'яті кожного. Теж маю що нарозказувати. Мова не за те. Йдеться що замовлення, чи роботу в ресторанах часто мають ті, хто по професійних і виконавських характеристиках є нижчого рівню. От і як боротися і виходити з цієї ситуації обговорюємо. Колись, коли не працювали під фонограми, було простіше. "Кривих" і "глухих" було відразу чути. Тепер, хто б що не говорив, особливої різниці в звучанні нема. Репертуар один і той самий, якість звучання приблизно однакова, ціни теж приблизно рівні. Фальшивий спів компенсовується шаблонним веденням імпрези, малою  кількістю виконавціві, проводженням одних і тих конкурсів і ігор. Чим, на вашу думку, панове, маємо переконати замовників що МИ кращі? В неті викладені тепер і ролики, і фрагменти робіт багатьох. Часто натрапляєте на щось цікаве і нове? Я, ні. Переважно спів під одні і ті ж фонограми. Одиниці працюють під свій індивідуальний репертуар. Не хочу нікого образити, але в когось є повністю своя індивідуальна програма?

Олег,на те скажу тобі так, - не переймайся тим,де ти нічого не вирішуєш,а змінюй там,де ти професіонал. На рахунок індивідуальності,це просто. колектив,який працює довго в одному складі,який формується з команди однодумців завжди буде мати свій стиль і своє обличчя. І це навіть при одинакових фонограмах,які використовують в роботі. Голоси,стиль виконання,костюми, живе виконання або догравання соло в фонограмах,свій стиль роботи в програмі ведення. Кожен повинен найти в собі ту родзинку,яка вирізняє вас серед інших і це буде вашою індивідуальністю.Та що говорити,колектив,який прийшов працювати,а не тупо заколочувати гроші,завжди буде мати своє імя і своє обличчя. І тоді буде видно вас,вашу роботу і чи ви дійсно заробляєте а не просто  забираєте гроші.

Не в тому справа, що хтось працює повністю на живо, а хтось під фонограму, хто кращий музикант а хто гірший це в першу чергу оцінять люди які замовляють музику. Справа в тому, що потрібно насамперед себе поважати ,  хто себе поважає того і люди поважають. Не треба боятися ставити нормальні ціни на весілля на банкети (звичайно якщо нормальний музикант).                      Зі свого досвіду, одного разу взяв в пятницю весілля на суботу за 350 баксів,  грав до 6-ї ранку  на весіллі було тільки два столи і ціла купа достоєвских, а фотограф (молодий хлопець працює на весіллях другий рік)  на цьому весіллі пішов додому після першого танцю і взяв також 350 баксів.                                                                                                                                                    Також  дуже для мене дивна ситуація, що в таких закладах, як КУЛЬТ,  Роберт Домс,  Лівий берег, САЛО де в основному працюють живі колективи і мають один виступ за два  або три тижні платять зарплату музикантам 100-150 грн на людину. Хіба у Львові так багато живих колективів, що неможливо зібратися і встановити нижню планку приблизно 300-400 грн. Невже когось так сильно рятують ці 100-200 грн в місяць. Пацани грають на мінідисках в різних "ригаловках" беруть 200 грн за годину, щоб продовжити банкет.

Шановні колеги, на мою думку, перша проблема в тому що власники ресторанів не завжди відстоюють своїх музик.

А навіщо вони тебе,Роман ,будуть відстоювати? Ти себе сам відстоюй,тримай марку,показуй що ти кращий своєю роботою і став за це відповідну ціну.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти