Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Василь, -  "На прохання підвищити нам платню "хазяйка" відповіла,що на наше місце є вже три бажаючі "банди".

Так а чому ж ви в неї працювали за платню яка вам була мала і яка вас не влаштовувала? Потрібно було не сядати в той кабак коли там мала оплата то не прийшлося як ви кажете "плювати" людям.

ZZ2000 , пояснюю нарахунок платні. Справа в тому , що два роки   назад ця  платня нас так-сяк влаштовувала. Пройшло два роки. Попросили  "накинути" пару гривень.  У відповідь : "Да на ваше місце.... да за менші гроші.... і т. д."  Висновок : "лабуська братія" накручує круги біля кабаків , знаючи(!),що люди там працюють і пропонують "себе" за менший гонорар. Бог з ними! Я просто знаю,чому зараз така ситуація.Ще раз скажу,що ставлюся до п.І. Габа з повагою за позицію об"єднатися і т.д. Але суть в тому , на мою думку , що українцям нав"язують "гнилі " моральні цінності : "підставити" , "нагріти ближнього" , "вигода будь - якою ціною".  Проведу певне порівняння. Уже українцям "втиснули" , що пиво - це такий собі "безпечний " продукт...Пийте пиво (алкоголь !) і будете гарними , здоровими та ще й спортсменами (!). Ну майже лимонад... Молодь його просто "хлеще" і росте "здоровою". Перепрошую за оффтоп , але ось така ,на мою думку , ситуація на "лабуському ринку", кудись "пропала " та взаємовиручка.. Отже , йдуть за меншу ціну і "будь - якою ціною". Так само можна сказати і про халтури... Ні в якому разі  я не сиджу і нікому тут не жаліюсь , я просто знаю , чому склалася така ситуація  от і все. Намагання п.І. Габа благородне та чи здійсненне? Попри все, хочеться побажати йому успіху.

Шановний  Друже,  незнаю  як  Тебе  звати,  моє  бажання  реальне  і  здійснене, але  коли  буде  підтримка  більшості  поважаючих  себе  і  свою  професію  музикантів. Сам  я  тільки   як   " ДОН  КІХОТ  З  МЕЛЬНИЦЯМИ".  Я  ж  бачу  це  все  "  ДІЙСТВО"  і  бачу  що  більшість  стикається  з  такими  ситуаціями, але  надалі  лише  балачки,  кожен  закривається  в  своєму  "комфорті"  і  не  хоче  його  руйнувати,  не  розуміючи,  що  це  вже  давно  не  комфорт, а  добровільне  рабство. Так  де  кому  ці  наші  "  балачки "  смішні,бо  може  має  пригріте  місце,яке  ще  поки  що  його  годує,  але  таким  скажу  -  це  тимчасово!!!  Повірте  що  прийде  час  і  "  найде  коса  на  камінь",  а  тоді  Ви  напишете  що  поганий  власник  звільнив  мене,  чи  я  пішов  сам.  Я  колись  переходив  через  таке.  З  власником  були  хорошими  колєгами,  разом  святкували  Новий  рік  інші  імпрези,  але  наступив  момент   і  не  зійшлися  думками,  після  чого  звісно  я  повинен  був  залишити  ресторан,який  сам  же  роскрутив. Щастя  що  перед  тим  було  запрошення  попрацювати  в  Польщі  і  я  протягом  тижня  переїхав  туди.  Через  місяць  наші  стосунки  відновилися,але  це  вже  було  потім.Друга  ситуація -  змінюється  власник,  а  в  нього  свій  бенд  і  він  говорить   мені  -  допобачення,  а  потім  виявляється  що  це  не  його  бенд,  а  гарні  "колеги"  запропонували  йому  свої  "  умови".  Ось  в  таких  ситуаціях  має  шанс  побувати  кожен.  Тому  я  призиваю  обєднати  зусилля  і  почати  потроху  змінюватись  самим  і  змінювати  ситуацію,  яка  склалася.   

п. І. Габа, мене так і звати - Василь. Взагалі - то Ви праві. На перших порах ніби музиканту в кабаку комфортно. Це на перших... Рік , два , три ... роботи і або лабушня підставить , або власнику щось "зайде"... У моєму невеликому містечку нереально виправити ситуацію. Має кожен пригріте місце та радіє( так і про халтури) . А у Вас , у Львові , може, "біржу" вдасться відновити. Невже не знаходяться однодумці? "И все так из рук вон плохо?" Звичайно , дуже шкода ,що нема співпраці. Мабуть, пройде якийсь час,поки у Вас не "повилітають" з кабаків лабухи з різних причин та потім будуть думать...Звичайно, "коса на камінь потрапить". Ні в якому разі це не злісне моє побажання музикантам. Успіхів Вам  ,п. Ігоре!!

Друзі на рахунок вилетіти з кабака - рано, чи пізно це стається само собою. Тим більше якщо ще врахувати віковий фактор. Хтось залишає ту " не благодарну", але грошовиту справу сам, комусь створюють умови. Це просто питання часу і обставин. На даний момент в менш - більш пристойний заклад  Музикантів і Офіціантів вибирають як "худобу". Одних з  " круглими біцами", голим торсом і бритими "підмишками"   - других " з ангельскими личками"  і ногами " від вух". Ну " торчить клієнт" коли коло нього в"ється така дівка  і "балдіє бізнес вумен бальзаківського віку", якщо в її привітання прозвучала пісня ( нехай і під +, хто ж там по пяні розбереться) від красивого, молодого музиканта. Трясуть кошильками, рекомендують заклад друзям і бізнес процітає. Ну кому, кому а Львівянам, та щей не знати про це??? Трускавець, Моршин, Яремче - відкликніться!!!! Так що в Першу чергу  МУЗИКАНТИ які працювали по ресторанах - Зрозумійте не може заклад старіти разом з персоналом ким би він не був. Не шкодуєте коли щось загубили - і не тіштесь коли знайшли.

А якщо говорити серйозно: то цю ностальгію за минулим і апатію до життя ( в першу чергу до мистецького) Може вирішити спілка лабухів, або якись " грішний лабух" - той що має гроші. Берете "занепадаючий заклад", їх є, а ще скільки буде по виборах.  Облаштовуєте "під свою манеру".Спочаку спільні апарати ( і так певно в кожного є таке, що продати не ма що і викинути жаль) самогонка, сало цибуля, чорний хліб і поїхали. Визначились з днями хто коли лабає ( роділились на " Живих " і не "Дуже")  і повірте в місті  таки парнас косити можна!!!!

SHARIK, -  "...Облаштовуєте "під свою манеру".Спочаку спільні апарати ( і так певно в кожного є таке, що продати не ма що і викинути жаль) самогонка, сало цибуля, чорний хліб і поїхали...."

Ух-х, кайф!!  Цікава "жестяна" задумка Щось тих "грішних лабухів" на горизонті дуже то й не видно. Хоча у нас в Рівному прецедент такий один був і є до сих пір зветься кафе "БЛЮЗ" функціонує до тепер розвинулося до пристойних джазових сейшенів за участю час від часу приїзжих закордонних профі та джазменів з "братніх земель". Хоча ціни на такі сейшени не кусають - гризуть.

А на рахунок вилетіти чи втратити роботу по кабакам - скажу з власної практики на сьогоднішній день народець розбалований в дупель. Сам уже не знає чого він хоче. Приходить новий колектив і перші 3-4місяці до нього привикають, потім він уже "свій", потім за ним починають замічати потроху якісь огріхи, тіпа "пєсні давайте пасучасніше", "не задирайте ціну клієнту" і т.п. аще через деякий час кажуть що "до мене просяться он багато музикантів і вони сучасніші і не такі жадні до грошей а головне вони молодші і набагато". За моїми власними спостереженнями весь цей процес триває на сьогодні не більше 1,5-2 роки. Так, достатньо 2 роки щоб ти до печінок надоїв і персоналу і клієнтурі того кабака і тобі також те все надоїло. От тоді вже самому хочеться "переміни місць".ІМХО 

А наш шановний модератор Бедзю Іванишин з командою казав в якійсь темі, що вони у своєму "Гетьмані" працюють уже 10 років... Ви таке уявляєте... Рекорд тай годі..

Бедзю Іванишин з командою казав в якійсь темі, що вони у своєму "Гетьмані" працюють уже 10 років... Ви таке уявляєте... Рекорд тай годі..   - пішов вже 11 рік...  Не знаю як це пояснити...  Лабаємо тай все! Начальство у нас компромісне! Працюємо постійно над собою, над репертуаром (в першу чергу) , Звичайно виникають непорозуміння і конфлікти з адміністрацією, але я це все дипломатично розрулюю.. ))))))

Шановний Бедзю, вам респект за витривалість!  У нас через 2-3 роки так від "точки" верне... якась тенденція...

Не знаю....  Може ми якісь сентиментальні...  )))

Ая, сентиментальні. Я розумію, що скромність тобі не дозволяє це казати, але ж вас впрошував перейти до них кабак-конкурент, правильно? Оце нормальна ситуація, коли кабаки б'ються за музикантів, а не навпаки.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти