Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Олег,з тим репертуаром, що замовляють на забавах,справиться час і смаки людей. Смаки формуються завдяки мас медіа,а тут ми з тобою нічого не зробимо,це на рівні зміни влади в державі. Але давай глянемо що можемо зробити ми. А ми можемо потроху чистити наші ряди від НЕЛІКВІДІВ.  Що я маю на увазі.ПО-ПЕРШЕ, встановити контроль цін на нашу роботу,так званий мінімум. ПО-ДРУГЕ, вижити з нормальних закладів колективи ЛЯ " ЛЮДИНА - ОРКЕСТР",де  один "МУЗИКАНТ" з " МЕБЛЯМИ " за голубці забавляє публіку.ПО_ТРЕТЄ, поставити їх в рамки такі,щоб вони були змушені або шукати собі колектив,з яким зможуть працювати далі,або нехай йдуть працювати в прокурені "забігаловки-ригаловки".Через якийсь час вони самі покидають свої " ДІЯЛЬНОСТІ"ПО_ЧЕТВЕРТЕ,.серед колективів підняти мінімальну ціну роботи в закладах до рівня хоча б 200 грн. на особу. В результаті цього  ресторанам або не буде вигідно тримати музикантів на постійно і будуть замовляти колективи на забави і платити за забаву,або будуть нормально платити музикантам за кожен вечір роботи на постійному місці.Ось тоді ми будемо мати роботу відносно якості роботи.Я знаю що ви зараз будете заперечувати що це неможливо зробити і причини назвете,але тут все залежить від нас,чи ми зможемо обєднатись і подолати проблеми,чи опустимо руки і нехай так буде далі. Я знаю що комусь це не вигідно,краще поїздити  самому і навіщо колектив,але нормальні люди,які хочуть працювати і нормально заробляти повинні обєднатись і вернути рівень поваги до нас.Хлопці один цього не змінить,а разом ми сила,АЛЕ РАЗОМ. Від цього виграють всі,і ми,і ресторани, і люди. Я знаю як це зробити,підтримайте,трішки неприємностей буде,але очистимо наші ряди від НЕЛІКВІДІВ і імя МУЗИКАНТ буде знову в ціні.А далі наведемо лад і з роботою під фонограму,але це вже наступне,все відразу неможливо.. Я вірю що у Львові знайдуться однодумці.Далі на форумі домовимось про нашу зустріч,складемо угоду між всіма колективами і учасниками колективів про те що дотримуємось таких умов (умови обговоримо разом) і далі вже будемо старатись контролювати цей процес. Хто буде і надалі порушувати умови договору з тими будемо розмовляти і вказувати їм на порушення.

хоча б 200 грн. на особу         Тобто якщо вас троє грає, то вам треба кожного дня 600 грн. платити ?!?!?!?    Якщо знайдете такий заклад,-напишіть !!!!

На даний час - розмова ні про шо...  Ну і я приміром і напарник мій, серед будних днів,  в ресторан ідемо, як я кажу на "дежурство", і граємо по одному... Ну і що ??? То що я вчора за вечір включив всього 2 фонограми, а решту перепотрошив всі стилі в самограйці, (ПАшка на мене вчора напевне гнівалася) - тоя що після цого не лабух, чи музикант бо я стояв один ??? (був правда звичайний тихий вечір, і я ганяв інструментали)    На все свй час!  А про 200 гр - то ви собі,  звичайно файно нафантазували ))))))   Добре говорити тим хто не має сталої роботи... Я ж своїм місцем дорожу, і багато хто на цьому сайті теж!   Весілля ми граємо в трійку, а чергуємо по будних по одному...   

Бедзю, ти як завжди вцілив в саму десятку!!!! Ми теж охрестили ту роботу " бойовим чергуванням" і вона   дає свої результати, покрайній мірі для нас. Я вже не маю здоровя і бажання, тай і мої музиканти з якими я граю, сидіти по хододних клубах, гаражах, коморах і робити репетиції. То вже краще сидіти в теплому кабаку і "репетувати" під філіжаночку кави. Але суть в тому що власники закладу не завжди цінять наші старання і йдуть на поводу замовників не відстоюють музикантів, які працюють в закладі. Готові втратити трьох музикантів чим 50 клієнтів. А на рахунок заробітку то за три год роботи в кабаку берем 200 гр - на ВСІХ.... Я не рахую грошей від замовлень.Після 3 год  просим 200 гр. за 1 год, в реаліії барем 150 гр. От така арихметика.. 

Хлопці!!!!!!!!!!! Давайте закриємо цю тему і не будемо говорити про пусте.Я знав що комусь це не сподобається,я догадувавася що ця розмова ні до чого не приведе,але надіявся,що все таки хтось підтримає,а бачу результат очікуваний.Все як у нас в державі,краще чуть-чуть чим зовсім.Нехай так вам і буде.Ви думаєте що на ваше місце хтось не претендує,не хвилюйтеся,претендентів більше як пропозицій,але дай Бог нехай Вам добре ведеться.Прийде час і про мої слова згадаєте,але це вже буде потім.Я не переживаю за те що не працюю на стало,було б бажання,але я не хочу стояти в кабаку як жебрак і в думках просити щоб підійшли і замовили щось. Колективу моєму 23 роки і я памятаю різні часи,але таке відношення до музикантів як зараз не було навіть в важкі 90-ті.Давно вже би працювали в кабаку і може так само ходили на чергування як ви,але імя колективу,яке формувалося протягом багатьох років мені дорожче чим ті копійки,які платять вам ваші власники.Говорю з повною відповідальністю ВАШІ ВЛАСНИКИ,бо продалистися ім за копійки. Справа ваша ,робіть як знаєте. ГОЛОВНИЙ ЗАКОН ПРАЦЮЄ--МОЯ ХАТА СКРАЮ,НІЧОГО НЕЗНАЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПАРНОСУ ВАМ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Живі колективи по базарах і вокзалах грають, і не стидяться цього, бо заробляють копійку !!! А вам в ресторані стидно жебракувати...  Високий у вас рейтинг 

Ігоре Габа Ви надіялись, що підтримають в чому??? Що Вам будуть давати обіцянки - цяцянки не грати за голубці. Цим ситуацію не зміниш. Вихід є - грати і завойовувати авторитет в закладі, бажано працювати з власниками тільки юридично, а на підвищених тонах і ціни піднімати поступово. Я пропрацювавши в одному кабаку 8 років, залишив його за однієї вроді би банальної фрази сказаної в перепалці з власником: " Я вам мижи миски не лізу і не вказую, яке має бути " жарке по - гуцульськи"  і скільки має воно коштувати - то ж ви не лізьте між музики і не вказуйте скільки ми маєм брати за пісню і за 1 год гри..." Після того мені  були створені умови праці такі що спочатку залиши заклад я, а до двох років муки - клавішник і гітаріст. На наше місце влізли більш поступливіші. Так що зараз ситуація така, що музиканти в Україні, хтось більше, хтось менше, але   всі ЗНЕДОЛЕНІ  - бо мусять віддавати свою "долю" іншим.  

Ігор Габа, даремно Ви так. Ідея встановлення якоїсь міфічної "домовленої ціни" завжди буде зазнавати фіаско, поки не будуть зрозумілі її критерії і пояснення величини. Непрофесійний спів під фонограму скільки може коштувати? Які критерії його оцінювання в грошах? "Бо так музиканти оцінили і домовились?" В мене колега працює в Москві по кабаках. В них там караоке-бари на кожному куті. Коли в нас організують щось подібне, то буде по-іншому сприйматись оце "караорерство за гроші". Стримує росповсюдження лише відсутність ліцензійного українського матеріалу. Якщо він з'явиться, то розвиток ситуації буде вже другий. Тому так і не хочуть віддавати мікрофон людям "з вулиці" під час забави, чи весілля.  Бо дуже часто нема різниці в рівні виконання, а часто він і мінусовий (і знаєте в яку сторону).

Романе ,рейтинг ми здобували працею і старємося тримати його,поки що вдається і слава Богу.Але ніколи не ганялись за дешевою роботою. Мій принцип такий,запропонуй замовнику добру роботу і нехай він побачить за що платить.Якщо не може заплатити то нехай шукає дешевше,я ще йому допоможу. Та як можна продавати свою роботу за копійки,якщо що року вкладаєш в колектив від 500$ - 1000$.Як не костюми,то апарат,як не новий інструмент,то нові елементи шоу-програми. Постійна праця,постійні вклади. А приходиш в ресторан,а там стоїть УНІКУМ. На стійці корпус від клавіші,навіть шнурка нема.Дешевий АЛЬФАХАРД,з якого не то що вокал.а звук противний.Навіщо йому вкладати,йому і так добре.Публіка вже не каже заграй чи заспівай,а ВКЛЮЧИ.Ось я проти таких ВКЛЮЧАТЕЛІВ. А загалом я нікого з вас ні в чому не збираюсь переконувати.Я працюю вже 23 роки і дасть Бог і ще попрацюємо,але ніколи свинею не був і небуду. Але як противно бачити як хтось просто плює в душу тим,хто ЗВАННЯ РЕСТОРАННОГО МУЗИКАНТА опускає нижче плінтуса.Так і хочеться інколи сказати :ХЛОПЧЕ НЕ ПРИНИЖУЙСЯ,НА ТЕБЕ ЛЮДИ ДИВЛЯТЬСЯ.

Ігор Габа, Бачу дуже вже ти емоційно сприймаєш наші коментарі, емоції це добре, але для того воно і є обговорення щоби кожен із вершини свого досвіду виклав свою думку на рахунок того чи іншого питання, і ця думка не обов"язково має співпадати з твоєю. Як бачиш тема хороша, подивися лише яка дискусія зав"язалась, а істина завжди народжується в суперечці і в муках. Ти мені писав, шо я дуже песимістино налаштований, знаєш писеміст - це добре проінформований реаліст, просто подібні теми і обговорення тривають уже дисятиліттями і найкраще це виходить за столом. тоді всі розумні, всі рвуть на собі сорочку і розказують, як вони люблять музику і Україну, а тільки застілля закінчується кожен іде займатися своїми справиами старими методами. Врахуй також факт родичання. Я і з таким зіткнувся. Кухарка пропихає свого родича, який так собі музикант, поливаючи брудом усіх інших, проста людина з цим сперечатися не стане, а подумає справді, вона в цій сфері працює, значить знає. Насправді ця проблема дуже складна і багатогранна. 

Тепер за боротьбу із цим. Я наприклад написав гумореску про кухарку, яка на своїй кухні як в консерваторії, прочитав її на одному з концертів, відео закинув на ютуб, на людей це бачу трохи подіяло, багато схвальних відгуків є. Що ще робити? Твоє бачення. Лише давай більше конкретики і менше загальних, революційних фраз!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти