Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані
Також згоден з Геною Гришко,ну в мене в цьому році 5 весіль було,ось восени трохи почали женитись,не те що не гукають,весіль нема,я сам не шукаю,мене знають то самі знаходять якщо треба.В Кіровограді звичайно роблять і багато і ціни вищі,ну в нас ціни не я встановлював,я й так ще дорого беру 800 гр за день.Було не раз грав і в Кіровограді,та ще й з тамадою,то з тамадою не грання а відпочинок,але частіше без тамади.
>>дорого беру 800 гр за день Якщо буду другий раз женитись - то тільки в Кіровоградська бл.с.Підлісне :-) P.S. Приїзджайте до нас на заробітки...

800 грн. за день?!?!?!?!?!?!?! 5 весіль в рік!?!?!?! В мене шок!  

Прийміть мої найщиріші співчуття) То без сарказму, а щиро!)

Дякую браття.Але тут робота і сім"я.Ціни у вас хороші,ну сумніваюсь що тут за таку ціну мене хтось замовить.

Треба зробити невелике уточнення -  це ціна за колектив з 2-4 людей.

Я сам, і не жадний,просто нема з ким.Треба було мені мовчати за наші ціни,не смішити людей.Дякую.

Та нема чого соромитися. По-перше корисно обмінюватись інформацією, по-друге, якщо ми четверо працюємо за 400 долларів, то це ж в кожного виходить то й же заробіток, що і у вас. Так що все ок. Заздрити треба "живим" колективам на двох синтах, які також беруть 400 долларів. Але якщо платять - значить вони це заслужили.

Дякую.Заспокоїли.Приємно було поспілкуватись.

ну якщо один, то це справді не зле))))) але як це, відпрацювати весілля самому, теж не можу уявити!)

Це звичайна справа.Це ось недавно тамади в моду ввійшли,а так печеш сам,важко,ну все ж не лопатою кидати.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти