Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Лабухи - оподатковані
Лабухи - оподатковані

Знаєш, скільки в мене ше крутих фраз? Будеш ві Львові, давай сі чути, заходь, пабалтаєм.

ОК!  Як тільки, так зразу!!!

Це вже було якось на початку 90-х податківці їздили по весіллях і виловлювали "нашого брата" і явозив "МАГАР" бо зловили.

Як,що цебуде знову то буде повна лажа ,бо ми і наша Країна ще до цього не готові,однім словом "БІДНОТА" 

Я особисто не вважаю проблемою при існуючих гонорарах і витратах на апаратуру заплатити 200 грн. / міс. податку і працювати спокійно.

Юрій ви не праві оскільки у кожному регіоні свій гонорар, а з Львівським далеко не кожен порівняється

Давайте порахуємо. З біблійних часів нормальним податком вважалось 10%, так звана "десятина".

200 грн в місяць - це 2400 грн / рік.

2400 грн. - це десята частина від 24000 грн.

24000 грн.  - це 3000 долларів

По Львову середня ціна музики на весілля 400 долларів. 7,5 весіль - набирається 3000.

Нехай в області чи інших областях менше, але ж не на 100 гривень граєте, егеж? 

До речі, 200 грн. - це у Львові, встановлено міською радою, в районах може бути й менше.

А якщо одне весілля за пів року?(повірте й таке буває 25 років граємо)

Якщо у вас буває одне весілля за пів року,  значить ви однозначно щось не так робите! Напевно слід міняти професію!)

Шановні колеги,не сваріться,я розумію що один розумний а другий ще розумніший,але ми робимо одну справу,несемо пісню до людей, і дай Бог нам усим творчої наснаги,терпіння і нервів.А міським музикантам мабуть ніколи не зрозуміти сільських.Люди зараз живуть бідно і весілля роблять не часто,і такі гонорари,як написано вище для нашого регіону нереальні,а за податок- краще заплатити щоб не труситись,і якщо візьмуться за нас то де ми дінемось.Дякую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти