Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення звукової карти.
Підключення звукової карти.

Шановане товариство, можливо моє прохання для когось буде наївне, але я з цим ніколи не пересікався і тому для мене це проблемка. Допоможіть з підклученням виносної звукової карти BEHRINGER U - CONTROL USA 200. Цікавить схемка підключення.

Такої карти немає. Є карта UСA 200. USB в USB. Виходи на входи. Входи на виходи. Простіше немає.

Вибачте, з USB зрозуміло, а входи в які входи, і виходи - в які виходи??? Якщо можно трошки детальніше, бо щось мертво.

Вибачте, з USB зрозуміло, а входи в які входи, і виходи - в які виходи??? Якщо можно трошки детальніше, бо щось мертво.

Друже, що там мертвого? 4 дірки-"тюльпани"  - стереовхід і стереовихід...

 входи в які входи, і виходи - в які виходи??? Якщо можно трошки детальніше, бо щось мертво

Ваня, а звідки ж ми тут знаємо, що Вам від неї потрібно та що у Вас за обладнання?

У правильно заданому питанні - половина відповіді.

Шановане товариство, я би хотів попробувати підключити цю карту для того щоб покращити звучання фонограм з ноутбука на апаратуру. Чи вона для цього не підходить? Ще раз кажу, я в цьому питанні "0". От тому і прошу вашої допомоги. І ще, я знаю що не я один такий.

Output карти  - на інструментальний або лінійний вхід пульта....

А на Input подається сигнал з ноутбука.

Тільки навряд чи карта покращить звук МР3 фонограми, скачаної з інтернету - задавленої, перетиснутої і десять раз переконвертованої. Це як дивитись кінохроніку 30-х років на плазмовій панелі :)

Не факт, що ця карта є лютим покращувачем. Ну хіба в це сильно вірити :). Якщо не вірити - "сліпий" тест  все розставить по місцях. Девайси, які дадуть відчутний приріст в якості, вимагають і відчутного приросту в грошах...

Підключив і щось не дуже відчувається різниця тільки добавилося "шнурів". А які можливі варіанти карт для покращення звуку?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти