Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення звукової карти.
Підключення звукової карти.
Чому, ж рожеві окуляри. Не всі ж працюють з добрим апаратом. Тож якщо є можливість налагодити його відповідним чином, то "іноді бувають й чудеса", й якийсь час можна і попрацювати на "дровах"(портячі собі настрій). І так буває часто. А іноді й на хорошому апараті з "кривими руками" не дуже. Досвід вчить, якщо маєш дровиняку, то бери паяльник, ставай програмувальником та ін., власне вчи теорію на практиці, а інакше нема чого й братися. Крім того, ми женемось за чудовим звуком більше для себе, а ніж для людей, влесне для яких і працюємо, оскільки не всі відрізнять фанерку з пропущену з дешевох карточки чи за 100 баболь. Таких людей насправді одиниці.

Поправка.Не рожеві окуляри,а рожеві навушники.Якщо зал малий,та ще й акустично не ахті то приходиться викручуватись.Від апгрейду апаратури зарплата і парнас не зростуть,мінусовки,як правило,не студійної якості,тому пропонується розумна альтернатива,проти якої виступають лише МЕТРИ,з тоннами(желіза)на сцені і непомірними понтами.Панове,нагадую,динозаври вимерли.Софт щороку обновляється,на сцену рветься молодняк,далі мовчу,бо подумаєте,що пропагую новий АПОКАЛІПСИС!!!!!!!!!!!!!!!

Протестував ці плагіни SRS Audio Sand Box 1.10.2.0., SRS AUDIO ESSENTIAL 1.2.3.Єрунда!!!!! Але це мої висновки.

В описі SRS_Audio_Sandbox_1.10.2.0 вказано "Для пользователей, у которых есть 5.1 и или 6.1 окружающая звуковая конфигурация, SRS Audio Sandbox создает истинный многоканальный окружающий звук", або для стереодінаміків вмикає - "virtualizer". Скажіт де є мікшерні пульти 5.1 та 6.1? Та чи використовує хто для відтворення фонограми ефект об'ємного звуку? Вряд чи таких багато.   В будь-якому разі ця программа не для музикантів, а для домашнього медіа центра. З того, що я почув при тестуванні - еквалайзер + ефект об''ємного звучання + готові пресети. А найголовніше - погіршення натуральності звучання муз інструментів, виконавця. Отаке моє враження про програму. При чому на UCA200 - програма чомусь не стала - вибрала вбудовану звуковуху. Іншу я вже не зхотів тестувати - розчарувався, та й з інсталяцією щось не склалося.

Наскільки я зрозумів мова йшлась про покращення виходу сигналу-як правило МР3-файлів,Плагіни з цим завданням не справляються-навпаки погішують, розробники мабуть закладають ,,стандартні,, настройки єквалайзера.Ми -маючи під рукою мікшер та вуха можемо самі накрутити частот.Але нам потрібен плотний а не плоский звук-хочаб такий як з бабіних магів.Звукові карти просто підіймають вихідний рівень сигналу.Це мої спостередження.

Це трішки не втему, але мр3 не звучатиме як з бабінного мага через характер стиснення файла, та шумових характеристик самого магнітофона. Топто це вже зовсім різні речі. Можливо вам би помогла приставка-емулятор лампового звучання - що єднається в розрив пульта - підсилювач і зібраний... на лампах. (в неті знайшов тільки програмні емулятори, хоча в радіолюбительських журналах такий пристрій зустрічав).

Що до "плотного" звуку, тут дозволю собі зауважити - натуральності живих інструментів, голосу солістів, що свідчить про високий клас обладнання і якість фонограми.

Це теоретично чи є практичні застосування? і не зрозуміло чому ,,розрив пульта - підсилювач,,може розрив ноутбук - пульт і взагалі що це за така штучка,я маю на увазі приставка - імулятор? Хто нею користується?

Я нею користуюся, тільки то не приставка і зовсім не емулятор (емулятор, це пристрій чи програма, яка створює ефект згідно моделі певного пристрою чи інструменту, найчастіше цифровий пристрій або цифроаналоговий), а самий класичний ламповий преамп, з можливістю працювати як лінійно (інструменти, плеєри, обробка) так і нелінійно (для попереднього підсилення мікрофона). Він дає ламповий ефект (бо його основа - сама спарвжня лампа, яка маркіровка не скажу, бо не маю під рукою, якщо цікавить то в приват напиши - ввечері дам характеристики), але для його нормального відтворення потрібен нормальний апарат - на бюджетному примітиві ніякого лампового ефекту ти не почуєш... 

Я  розумію що музики які грають на вессілях можуть дозволити собі в придбанні апаратури серіі ПРО а ми працівники культурних закладів дивлячись на цю красу можемо тільки губи скатувать але життя вносить своє і мр3 форматом користуються всі то й хотілося б якимсь чином покращити звук.До речі скільки коштує тей прилад? Може є якісь інші прилади.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти