Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення звукової карти.
Підключення звукової карти.

http://artproaudio.com/art_products/signal_processing/signal_channel_tube_preamps/product/tube_mp-original/  - от такий коштує в районі 500-600 грн

http://artproaudio.com/art_products/signal_processing/signal_channel_tube_preamps/product/tube_mp-studio_v3/ - от такий в районі 100-120 умовних

http://artproaudio.com/art_products/signal_processing/multi_channel_tube_preamps/product/tps_ii/  -  у нас тепер отакий 300-400 баксів

    Та і покращити мп3 запис, якщо він криво записаний або занадто обтиснутий не вийде, як його не покращуй, а видалені при компресії частоти не з"являться і не зазвучать. А згідно алгоритму Lame MPEG Layer 3 видаляться якраз частоти, що несуть у собі гармоніки (несучі залишаються) які і надають забарвлення звуку. Реальний вихід користуватися WAV-форматом, але не мп3 переганяти в Wav, а оригінальні використовувати. Якщо нема такої можливості (а якщо самі не пишете мінусовки, то нема - дуже мало є WAV-фонограм на теренах рідного інету) то шукати фонограми з параметрами 320kB/s 96kHz - то ідеальне звучання (по міркам алгоритму  Lame). Ну і звичайно апарат має бути хорошої якості, а не Soundking... Тоді і плотність буде і все інше))))

Дякую за дуже цікаві розьяснення.Поділиться будь ласка своїм опитом -як ці прилади реально працюють.Той прилад що 500 гривнів ще можна керівництво вбовтати,але мені здалось що він скоріш для мікрофона--требаж стерео а ті дорогі.

Я  розумію що музики які грають на вессілях можуть дозволити собі в придбанні апаратури серіі ПРО а ми працівники культурних закладів дивлячись на цю красу можемо тільки губи скатувать

А хто вам заважає зібрати гурт і грати на весіллях?

Він втомлено заплющив очі і раптом побачив смажену курку на тарілці. Хутко розплющив очі, — курка на тарілці зникла. Він знову заплющив очі, — побачив тарілку з манною кашею і малиновим варенням. Розплющив очі, — зникла тарілка з манною кашею і малиновим варенням. Тоді Буратіно здогадався, що йому дуже хочеться їсти. Він підійшов до вогнища і сунув ніс у страву, що кипіла в казанку на вогні, але його довгий ніс лише проткнув наскрізь казанок, тому що, як ми вже знаємо, і вогнище, і вогонь, і дим, і казанок були намальовані бідним Карло на шматку старої шпалери.

Олексій Толстой. Золотий ключик, або пригоди Буратіно.

 

Щось схоже на ламповий ефект можливо получити з підсилювачів на польових транзисторах (м'якість звуку). Вмикати пристрій потрібно там де ви хочете получити потрібний звук: перед підсилювачем - весь тракт; після ноута - тільки фонограм. Практично використання подібних приставок, "збагачуючих" звук гармоніками та шумами вряд чи "клубникам" принесе користь. Тут краще вкласти гроші в мікрофони, акустику та прилади від яких реально залежить звук, чути різницю в звучанні. (Прошу вибачення, та статтю про самопальний ламповий пред я так і не знайшов).

"Ламповий" звук не полягає у "м'якості"...

Може я не правий, та на моє суб'єктивне враження - не тільки "м'якості".

Ніхто мені і таким як я не заважає даже самому грати на весілях.Справа не в тому.Я працюю в будинку культури з його бюджетом і мені прикро читати такі коментарі людей далеких від сцени - близьких до столу .Заведіть собі МАЖОРНУ тему і спілкуйтеся там - повірте ми туди не поліземо з своїми коментарями.

vygovskiyo, викладіть аудіо того, що Ви зібралися збагачувати. Тоді буде предметна розмова. А то часто колупаються в езотериці парних гармонік і направленні електронів у провіднику; а самі використовують МР3 задавки, бурчать в невідстроєний мікрофон і скручують пальцями шнури. 

Працюю в БК і доводиться на концерниках різного характеру ,,не професійні., використовувати фонограми принесені перед виступом.Зрозуміло що якість їх різна і як звукорежисер я мушу їх використовувати--а там бурає таакеее.От і шукаю якийсь вихід з положення.У кого є якісь практичні рекомендаціїї то прошу поділитися.Гадаю що така проблема не тільки в мене і я не один використовую МР 3 задавки.І поясніть будь ласка що таке -бурчать в невідстроєний мікрофон і скручувати пальцями шнури?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти