Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення звукової карти.
Підключення звукової карти.

>>>Щось схоже на ламповий ефект можливо получити з підсилювачів на польових транзисторах (м'якість звуку)

    Олександр Парубочий,  не говори дурниць, поскільки ніякий транзистор не дасть тобі лампового звуку, ні навіть схожого на нього. Зараз переважна більшість підсилювачів зібрана на уніполярних (польових) транзисторах, крім нових, які пробують збирати на мікросхемах (яскравий приклад тому BIEMA B3000M), але чомусь вони навіть не до порівняння до нормального лампового блока. Для прикладу приведу ціни - транзхисторний блок вартує 300-700 доларів (200-500 Вт - середній клас, на яких працює більшість), а ламповий вартує 300-500 (50-200 Вт - також середнячок). В свій час активно шукав альтернативу транзистору, але вирішив, що стільки не потягну))))

Лампа має своєрідне звучання, яке відрізняється не тільки м"якістю, але і специфічним забарвленням звуку. Транзистори та мікросхеми так не будуть звучати, поскільки P-N перехід в них створює шуми, які в загальному результаті впливають на специфіку звуку.

Топікстартер, а який досвід - я включаю такий прилад в розрив мастер-виходу, отримую в результаті обробку звуку лампою після пульта перед виходом на підсилювач. Лампа трошки підсилює вихід, тому треба жорстко контролювати рівні, щоб не перегрузити вихідний підсилювач по входу і щоб замість гарного звуку не лізла грязь... Колись мав отой простіший (за 500 грн) то ним обробляв мікрофон (в мене конденсаторний, тому плюсом є те, що сам модуль має фантомне живлення) по принципу - мікрофон в модуль, а модуль в канал, а там все як завжди - обробка процесором, еквалайзером і на вихід в загальному міксі. Звучало гарно, хоча той ефект трохи губився в міксі, поскільки багато всього ще звучало окрім. А тепер обробка іде всього сигналу і набагато краще виходить))

А то часто колупаються в езотериці парних гармонік і направленні електронів у провіднику; а самі використовують МР3 задавки, бурчать в невідстроєний мікрофон і скручують пальцями шнури.

На скільки я зрозумів що треба доставати зі складу ламповий підсилювач і користуватися  їм на всі 100%.

Якщо паршивої якості мінусовка, то хай то буде три рази лампа - ефекту від того не буде... Старайся використовувати якісний матеріал, тоді і лямпак дасть результат, і рак вуха не заробиш)))

В чому саме дурниці? Йдеться не про ламповий звук, а подібний по сприйняттю. Ви про це й самі знаете, а хто не знає можливо подивитись про польові транзистори тут .http://grimmi.ru/Mosfet%20trans.html  Крім того діставати  із загашника старий підсилювач гадаю не варто - буде далеко до сучасних лампових.  Хоча, як я вже й казав є любителі які складають подібні речі. Не тестив, тому не скажу чи дійсно вони хоч наполовину так звучать як нам хочеться. Ну а покращення "вбитої" фонограми невдячна справа...  Ну а спорити про ламповий звук також неправильно - оскільки технічні терміни не почуєш, а будь-яке звучання апарату різні слухачі люблять трактувати по свому. Чи може я знову не правий?

Розпочиналася тема про використання для покращення звукової карти.То треба ж знайти якісь конкретні речі що до покращення вихідного звуку МР 3 файлів.Ми ж від МР3 все одно поки що не відмовимось--зручно!

Олександр Парубочий, ну тепер не поспорю - кожному слухачу своє))

давайте шукати істину а не робити один одному компліманти!

    А що тут шукати? Я описав, як я борюся з плоским звуком. Описав девайси та принципи їх роботи. А відповідь на питання: як покращити звук мп3? - дуже проста - А НІЯК!!! Якщо фанера лажова (слово яке я хотів написати, модери не пропустять), то ніякий улучшайзер тут не допоможе - не придумали такого приладу... Можу запропонувати такий експеримент - берете мп3, високої якості і переживаєте її в 64кБіт або 32кБіт наприклад. Слухаєте її (г-но рідкісне), а тепер берете ту обжату мп3-шку і зберігаєте її у 320кБіт і знову слухаєте - який результат вийде, відпишешется. 

    Так само з звуковими картами ноутів - якщо ноут на 2000 грн, з звуковим чіпом, який у китаї продають "на вагу по 10 баксів за кілограм" (по каталогу купував бюджетні чіпи за 3 бакса), то ЯКИЙ ТАМ ЗВУК МОЖЕ БУТИ??? Почали розмову за Берінжерівську карту ЮСБ - так вона так само не айс, і там крути пульт - не крути пульт, вона не залабає як карта за 1.5-2 кілобакса... Та і до неї апарат потрібний відповідний - нехай в тебе ноут буде ТОП, пульт ТОП, а колонки ширпотреб, то звук буде аналогічний колонкам.

    В нашому обговоренні було викладено багато матеріалу, по облагороджуванню звуку, викладено посилання на девайси, вказано напрямки по яких рухатися треба... Я вважаю, що обговорення себе вичерпало - бо ми тепер переливаємо з пустого в порожнє.

П.С, і я вважаю, що найкраще покращення звукової карти - це купити нормальну звукову карту!!!

Ну щож якщо практичні спостереження пана DJ VIST на 100% співпадають з рештою музик і інших методів та реальних рішень даної теми не має тоді ставимо крапку

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти