Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підключення звукової карти.
Підключення звукової карти.

Розпочиналася тема про використання для покращення звукової карти.То треба ж знайти якісь конкретні речі що до покращення вихідного звуку МР 3 файлів.Ми ж від МР3 все одно поки що не відмовимось--зручно!

У вас в ПК немає музикантів, які можуть зіграти твір? Якщо нема - купуйте якісні мінуси. Нема фінансування - вчіться писати самі. А лампа нічого не покращить, якщо матеріал убитий. Не шукайте чорну кішку в темній комнаті - її там нема.

.І поясніть будь ласка що таке -бурчать в невідстроєний мікрофон і скручувати пальцями шнури?

Це коли людина на сцені не вміє співати, а друга людина за мікшером не вміє відстроїти апарат. І коли кабелі не паяні, а скручені.

vygovskiyo, аудіо Ви так і не виклали...

 

Якщо честно то я не знаю як викласти сюди аудіо!

Залийте на файлообмінник типу rghost.ru та помістіть з нього ссилку сюди.

Якщо честно то я не знаю як викласти сюди аудіо!

http://minus.lviv.ua/albums/audio/vygovskiyo/

http://minus.lviv.ua/albums/audio/vygovskiyo/albom-vygovskiyo/   --не знаю чи правильно

Ну і що Ви виклали? Якусь шароварну мінусовку. Викладіть те, на що потрібен ламповий звук - концертний запис з мікшера, з інструментами, вокалами, обробкою і т.д.

А де я Вам візьму такий запис - мені які записи дають на озвучку такими і користуюсь.Тому і плююсь втіхаря......

Ви звукооператор чи хто? Запишіть аукс с мікшера.

Якщо Вам воно не треба, то нам тим більше.

Володимир Матвійчук, "...Ви звукооператор чи хто? ..."

М-да... Чи хто, скоріше... . Видно, що топікстартер такий звукооператор як і більшість по районним та сільським БК (не по всіх звісно ж). Де начальство вважає, що коли чоловік уміє грати на баяні чи фортепіано, то зобов,язаний і ручки на мікш.пульті крутити і в сучасних технологіях "волокти".  Як сказав, на зборах колективу, один із моїх колишніх начальників про скорочення посади звукооператора: "А що ж він там такого робить на тих концертах, - покрутив ручку, музика заграла, ще раз покрутив - музика замовкла, ото й усе його діло, а зарплату йому дай кожен місяць! То і я так можу музику за зарплату пускати!". Прикро.. 

Як не прикро, так трапляється мабуть усюди... Мусиш постійно доказувати, що не даремно їсиш свій мізерний хліб.

Порозмислив про мп3 з компа, дещіцьо дуже уважно послухав, тай підтвердив кимось сказане - не існує універсального метода покращити звук з мп3. Тільки в редактор і заново реанімувати запис, але тоді від оригіналу лишиться лише згадка, та й часу шкода. А всі інші методи дуже половинчаті.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти