Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Ну що тут не зрозуміло? права колонка грає на парку а ліва на електро войсі

І як підсилювач запрацює на 4Ом????

І як підсилювач запрацює на 4Ом????

А навіщо щоб іменно працював на 4 ома? Можна й на 8 омному варіанті спробувати яка різниця буде в звуці підключивши на кожен з підсилювачів по колонці, і подавши на них один і той же сигнал

А потім так само на 4 омній нагрузці проводимо тест..

Ну що тут не зрозуміло?

Якісь смішні питанння задаєте. Не обовязково підключати акустику до 2 каналів підсилювача. Можна провірити підключивши тільки в 1 канал акустику до 99 войса і в 1 канал до парка такуж саму колонку, і порввняти звук коли вони будуть звучати разом і парк і войс, щоб не перетикати кабеля

Так зрозуміліше висловився?

А ви пробували його на 8 чи 4 омному режимі?

Цікаво, а як можна попробувати такий блок на 4Ом при 8Омній колонці????

А це я для чого писав?

Звичайно, пробували в одинакових умовах.

Ми це робили не для того щоб потім на форумах писати, а для того щоб працювати на якісній апаратурі

Хоча така інформація на форумах також потрібна.

Ой! я вже запарився пояснювати. Краще візьму свій 2400 і сам порівняю його з тим войсом. В товариша одного є такий

Так буде простіше. І будуть в мене свої висновки

Якісь смішні питанння задаєте. Не обовязково підключати акустику до 2 каналів підсилювача. Можна провірити підключивши тільки в 1 канал акустику до 99 войса і в 1 канал до парка такуж саму колонку, і порввняти звук коли вони будуть звучати разом і парк і войс, щоб не перетикати кабеля

Так зрозуміліше висловився?

Все так і робили!!!

А ще включали на моноканал пульта(щоб і в правому і в лівому каналі ішов одинаковий сигнал)

 

Ок. Всі чекаємо висновки  sergejkushnir

Краще візьму свій 2400 і сам порівняю його з тим войсом. І на якій акустиці? MAG?

Якщо просто немає яскравості і парк кліпує то беремо замість 1800го 2400тий і все стає в норму.

парк 2400 завести в кліп дуже важко. Це треба постаратись. Можна акустику спалити так і не завівши в кліп

В нього великий запас по потужності. І яскравість у нього краща як у 1800

Більше вихідних транзюків, більш стабільніше тримає потужність в нагрузці, особливо 8 омній

І на якій акустиці? MAG?

На акустиці ZX5 у товариша

 І яскравість у нього краща Це новий технічний термін?

Я описую такими ж самими термінами парк, як Руслан описує Q99

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти