Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Клас. Новий проект  =Битва Звукачів= .

Можу й назвати ще пару китайців з такими моментами де ЗІП ІДЕНТИЧНИЙ.

Мдааа, а бренд МАГ якраз так продається в світі як ШУР, що китайці вирішили заробити випускаючи ПІДРОБКУ!!!!!

Сергій, не смішіть людей.

Знову ж, готовий приїхати до вас на каву з своїм китайским Q1212 (він по паспорту лише на 50Вт потужніший від вашого Парка) розігнати десь на 80-85%потужності фонограмою на ваших МАГах і попити каву з 2 год - подивимось що буде з динаміками. (Каву та коньяк везу з собою......). Якби ніколи не стикався з МАГом і не мав можливості порівняти напевне б не ризикнув......

Китайці роблять підробку до всього що є ходовим. І не важливо що це МАГ чи російські машини жигулі, на які вони теж багато чого роблять свого по дешевшим цінам.

Так що самі не смішіть людей.

А що буде з динаміками? В мене один комплект мага вже 4 роки працює по весіллях в селі, ще нічого не було динамікам, і не чув я щоб щось було в когось

Та без проблем, можем зізвонитись і поганяти мої колонки вашим підсилювачем. Я от також збираюсь скоро їхати порівнювати парк і Q1212.

А чого це він потужніший на 50 ват? Ага у 8 омному режимі? Парк видає цю потужність без напряга на 70-80% гучності. А в максималці по паспорті в нього 850вт на 8 ом і 1700вт на 4 ом. в канал 

Це написано в інструкції. І написане є правдою

Ось і ще одна людина підтверджує

Dj_Yura  Неображайтесь, але в даному реченні не має ні слова правди. І як я вже і писав маговські динаміки по надійсності дадуть фору любому виробнику.

До Магів дійсно потрібно підсилювачі з запасом потужності не менше 200 ват.

 

 

Сергій!

Ви все ж таки оприділіться з своїм комплектом апарату....

Бо я ніяк не встигаю за ним, то у вас 4кВт и працюєте в 2 Омному режимі, то у вас V4-2400, і акустика меньше на 200 Вт. Я ніяк не можу зрозуміти Ваш комплект.......

Я не є ярим противником МАГ - на свої гроші він працює, але лише за минулий рік наші діджеї в регіоні ,умудрились порвати 4 динаміка і це в комплектах де підсилювачі меньше 200 Вт  запасу мають до акустики і качають не як войс .......... Робіть висновки.

А по Китаю, сомніваюсь я що такі кітайські бренди як GENI, BIEMA, BEHRINGER, PHD...... більшість з яких э ровесниками того ж МАГа будуть "лівачити" магівскою продукцією.

Э китайська компанія,  що випускає пристойні діафрагми вот народ ними й користується і МАГ в тому числі........

Я от також збираюсь скоро їхати порівнювати парк і Q1212

От попробуєте порівняти і тоді зрозумієте різницю в тому, як хто качає одну й ту ж акустику.  Тоді й відпишитесь на форумі.

І попалась ваша ще одна порада в іншій темі:

До ваших ZX із тої ж серії

http://www.ultrashop.com.ua/goods_Electro-Voice_ZXA1-Sub.htm

Активний, компактний, 700 ват потужності

Якщо б уважно прочитали в характеристиках написано Мощность RMS - от усилителя:  І всі фірми вказують потужність ПІДСИЛЮВАЧА при 4 Ом, а так як навантаження одна 12-ка реально акустика видає орієнтовно 400 Вт. - Ось ще один приклад що навіть паспортні дані не завжди правельно трактуєте....

 

 

Шумі, на 12" 350W RMS це вже дуже добре досягнення. Про 400W я щось і не чув. (я не про низькочастотні головки, а про мідбас).

Я не є ярим противником МАГ - на свої гроші він працює, але лише за минулий рік наші діджеї в регіоні ,умудрились порвати 4 динаміка і це в комплектах де підсилювачі меньше 200 Вт запасу мають до акустики і качають не як войс .......... Робіть висновки.

А по Китаю, сомніваюсь я що такі кітайські бренди як GENI, BIEMA, BEHRINGER, PHD...... більшість з яких э ровесниками того ж МАГа будуть "лівачити" магівскою продукцією.

Э китайська компанія, що випускає пристойні діафрагми вот народ ними й користується і МАГ в тому числі........

Я знаю літній дискоклуб де джедаї рвуть навіть фірмені JBL, не кажучи вже про маг. От і робіть висновки.

Діджеям що не дай то вони порвуть. Це такі люди які не вміють користуватись апаратурою. Їм аби гучніше було

Не знаю хто чим лівачить, але діафрагми точно не китайські. Тут в кінці відео підтвердження 

http://vk.com/wall-19760057_484

2:20 хвилина відео, де говориться про комплектуючі динаміків МАГ

Ігор, це я якраз попередній пост відкрив і на першій сторінці побачив пораду,де неправельна порада була зроблена виключно по тех даним , які в свою чергу неправельно протактовані,тому потужність так і написав "орієнтовна".........

Сергій! років 3-4 назад,а може вже й більше особисто мені представники МАГа  "їздили по вухам", що я висадив потужнім підсилювачем динамік, коли після першої ж роботи в мною проданій акустиці MD534 тупо розсипався динамік по місцям склейки.Тим більше я особисто його інсталював і знав чим його качали . В гарантіному ремонті відмовили.

А коли через пару місяців возврати їм посипались "як з відра"  признались, що отримали неякісний клей і це була їхня вина. Хлопаки з Дрогобича хіба відправляли десь штуки 5 в ремонт.Тому на слово я не дуже їм довіряю. Маєте бажання - ставте "фірмові маговські мембрани" по ціні в 2 рази більшій ніж їх можна взяти в інших місцях, а різниця між ними буквально наявність наклейки 8Ом, навіть структура пластмаси і то ідентична.......   

Що можу сказати: МАГ -це не китай, отже повна "фірма" ..... А ви тут про лейбли і "для чого переплачувати за бренд"  дискутували

    schumi То ви вже погоджуєтесь зі мною? Це добре!.))

Може там у них із клеєм колись щось і було, але я про це не чув, і всі мої знайомі які користуються акустикою МАГ, теж повністю задоволені.

І ні в кого ніяких проблем ніколи небуло

А ті фотографії з ЗІПами, то взагалі якесь китайське фуфло. Ніколи не бачив щоб у мага вони горіли чи сипались.

Маговську акустику шмалять усілками по програмній потужності, тобто в 2 рази більшою номінала динаміка, і працюють вони роками без броблем. Це підтверджують навіть самі виробники. Я якось був на виставці в Києві ВДНХ і цікавився їхньою продукцією

А ви тут якусь гарячку порете, про китайські комплектуючі

Сергій! років 3-4 назад,а може вже й більше особисто мені представники МАГа "їздили по вухам", що я висадив потужнім підсилювачем динамік, коли після першої ж роботи в мною проданій акустиці MD534 тупо розсипався динамік по місцям склейки

Мабуть не вмієте правильно підбирати підсилювачі.)))

Хоч на войсах такі експерименти не проводьте, бо то дорожче обійдеться ніж МАГ

Маєте бажання - ставте "фірмові маговські мембрани" по ціні в 2 рази більшій ніж їх можна взяти в інших місцях, а різниця між ними буквально наявність наклейки 8Ом, навіть структура пластмаси і то ідентична.......  

Кажу 3 раз. Маговська мембрана, і китайська та що ви на фотках показували це 2 різні речі

Маг навіть сам застерігає не купувати підробок ЗІП. Я в одному магазині розглядав за склом, китайську і маговську мембрану. Де можна розгледіти відмінності, Так же само як і мікрофони в ТІК ТАК магазині. Підробка і оригінал. Отож досить дискутувати на цю тему

Зомбіленд...

.....   Я в трансі !!!!!

Пішов продавати свій китайський "електровоз" і купляти на ці гроші "фірмовий"........... МАГ та ПАРК........ , ДЛЯ ЧОГО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ (им більше на ті гроші комплект раза в три більший получиться)..........

Залишилось переконати "зірок" та їх звукачів , що "вітчизняна фірма" краща ніж брендові речі, але зроблені в Китаї...........

schumi, не переживайте. Чака Норіса неможливо перемогти в двобої, а Сергія  - в полеміці. За факти спасибі...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти