Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Друзі,Park Audio V4,та S2.То є два різних підсилювача по характеристиці,зверніть увагу на "Коэффициент демпфирования " А висновок такий що V4 проти S2 нервує і багато куре...... 

Зовсім не так!

V4-1800 і S2 це всередині один і той же самий підсилювач.

Так же само V4-1200 та S1.

Зверніть увагу на швидкість наростання вихідної напруги в одному і другому

http://www.parkaudio2.com/Page_V4-1800mkII.html

http://www.parkaudio2.com/Page_S2%20MkII.htm

І там і там 40 вольт на канал, 

А от S3, то той вже відрізняється тим що в ньому більше конденсаторів в фільтрі блока живлення, тому він і потужніший трохи від V4-2400

І тому там швидкість наростання напруги більша, 50в, а це говорить про більшу його потужність http://www.parkaudio2.com/Page_S3%20MkII.htm

Блоки підсилювачів у них стоять тіж самі що й у V серії. Різниця лише в трансі і в кількості конденсаторів в останньому

Друзі,Park Audio V4,та S2.То є два різних підсилювача по характеристиці,зверніть увагу на "Коэффициент демпфирования " А висновок такий що V4 проти S2 нервує і багато куре......

хтось прочитває і подумає що це правда, і почне вибирати підсилювач по коофіцієнту демпфіровання))

Ага! Це точно! Коефіцієнт демфірованія нічого не значить до якості і потужності підсилювача

Я теж був присутній на порівняльному тесті підсилювачів(те.що писав вище Андрій Нечипір)

Порівнювали Park Audio V4-1800. Electro Voice Q99 Dynacord pm2 ,3 І ще якись Celestion  на ZX4

На цьому фоні Park Audio виглядав дуже скупо.Таке враження, що звук якийсь зажатий.

Electro Voice Q99, Dynacord pm2 ,3 звучали дуже схоже, але різниця все таки є.

Якщо ви використовуєте  ZX4  без саба то вам в пригоді стане Low-Pass Notch  фильтр, який є в Electro Voice Q99, а в Dynacord pm2 він стоїть по замовчуванню.

Park Audio я б не радив брати (ІМХО)

Park Audio я б не радив брати (ІМХО)

Скупо він звучав тому що там звичайний прямий підсилювач без лишніх наворотів, в порівнянні з імпортними підсилювачами, які красять звук.

Там крім того що стоїть Low-Pass Notch фильтр, стоять ще такі самі навороти, як синтезатори гармонік, які наприклад ставлять в усілки Атом аудіо, та інші бренди, щоб зацікавити звуком покупця

Те що той фільтр стоїть в Динакорді павермейт, по замовчуванні, то це чути навіть непідготовленому лабуху. 

Отже висновок дуже непереконливий як на мою думку.

А ви пробували з відключеним фільтром порівнювати з парком? Які відчуття?

Будемо чекати "наворотів" від парка,( і збирати гроші на Electro Voice Q99 або Dynacord pm2 , так щоб жінка не знала )

 

sergejkushnir ( красят звук імпортні підсилювачі) то означає працюють  краще ?Чи то є погано ,що там стоять ті філтра і навороти про які ви вище вказали ?Присутніх на порівнянні було не мало але всі зрозуміли ,що все хоче свого хіба ....................дальше ви знаэте .Як на мене то вам варто порівняти і послухати ці підсилювачі а далі самі зрозумієте ,що то за прикраси. Park Audio я б теж не радив !

sergejkushnir ( красят звук імпортні підсилювачі) то означає працюють краще ?Чи то є погано ,що там стоять ті філтра і навороти про які ви вище вказали ?

То не є погано, але в деяких цілях хочеться звуку чистого, без закрашування.

Те що все хоче свого хліба то це правильно, адже ці блоки синтезатори гармонік коштують своїх грошей. Бо ці краски звуку відчутні від звичайного підсилювача без них

Кому потрібні ці прикраси, то будь ласка. Мені вони не потрібні, особливо коли качає 4 кіловати звуку. Той без прикрас обходжусь.

Інше діло 2 колоночки в ресторані по 500ват то воно і хочеться якихось прикрас, бо без них скучно.

Вже десь обговорювалась ця тема на форумі. Руслан Кузьо теж поміняв парк на войс

Руслан Кузьо теж тоді був на тому порівнянні  тому і купив Q99.  А різниця у процентах буде більша .    п. Сергій як що ви ці прикраси поставите на свої чотири кіловати то  вони вам дуже сподобаются  . Проти парка немаю нічого, він нормальний підсилювач  АЛЕ .........  То все треба слухати пробувати і мацати , тоді все розумієш . 

Сергій, в чому наступна категоричність? 1). S-910 2). MAG 3). Park Audio 4). ??? На черзі мікрофони? Тільки прошу не чіпайте гітар. Я то вже дійсно не винесу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти