Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Друзі то що купувати (парк,чи електровоз)? дайте раду.

Парк!

Ми працювали на Park Audio V1800 півтора роки. Купили Q99 (вже працюємо на ньому рік). Зараз парк стоїть в шафі, і припадає пилюкою. Ми порівнювали ці підсилювачі "в притул", на різній акустиці. Слухало близько 20-ти музикантів. Думка була однозначна!!!!! Зараз парк стоїть в шафі, і припадає пилюкою

Руслан які відчуття в різниці по звуку між парком і войсом?

Якщо по самому звучанні - то набагато!!!! світліше і прозоріше стало звучання. Так якби забрали якусь перешкоду між акустикою і слухачем. Ну і звичайно запас потужності. Парк давно пікував, а войс віддихав. Також порівнювали Dynacord powermate 1000-2, так його звучання було дуже схожим  з войсом. (до войса славили Allen-heath Zed14)

Взагалі-то, планується прослуховування акустики EV Zx4, EV Tx1152 та Dynacord d15-3 (можливі ще варіанти). Будемо за одно ще раз порівняти Парк і Войс (бажаючі вже є)

Про дату прослуховування можу повідомити тут на сайті.

Якщо по самому звучанні - то набагато!!!! світліше і прозоріше стало звучання. Так якби забрали якусь перешкоду між акустикою і слухачем. Ну і звичайно запас потужності. Парк давно пікував, а войс віддихав. 



Ага! Ясно, якщо прозоріше, то парк 1800 просто слабий по запасу потужності, тому й яскравості немає. Знаю таку штуку. Звук мутноватий із за того що нема хорошого демфування динаміка.

 

Парк давно пікував, а войс віддихав

Ось де проблема криється. Трохи слабоватий по потужності цей парк 1800 

А ви пробували його на 8 чи 4 омному режимі?

В мене парк 2400, і я його качаю у 8 омному режимі, то яскравість така як будто студійні монітори звучать, і деталізація краща

Раніше був підсилювач парк 1200, який недокачував акустику, то теж милив звук. 

Щось мені не віриться що різниця аж така разюча.

Спробуйте порівняти його з парком 2400, у 8 омній нагрузці і відпишіть результат. Цікаво дуже

 

 

Ага! Ясно, якщо прозоріше, то парк 1800 просто слабий по запасу потужності, тому й яскравості немає.

ці підсилювачі майже одинакові по потужності!!!

Це парк

2 х 900 Вт, 4 Ом
  2 х 500 Вт, 8 Ом
   

Це войс

2 х800W/4ohm

2 х400W/8ohm

А ви пробували його на 8 чи 4 омному режимі?

Цікаво, а як можна попробувати такий блок на 4Ом при 8Омній колонці????

Щось мені не віриться що різниця аж така разюча.

І не потрібно вірити - потрібно ОДИН!!!!! раз послухати і переконатися.... Що ми і зробили.

 

Цікаво, а як можна попробувати такий блок на 4Ом при 8Омній колонці????

Підключити його до 8 омної колонки в один канал парк а інший нанал на 8 ом Войс підсилювач, отак можна точно прослухати що і як

Тоесть ставите 2 підсилювачі парк і войс один на другий, і пускаєте з пульта сигнал по 1 каналу на кожний підсилювач, і по одній 8 омній колонці в кожний підсилювач, і таким чином порівнюємо звучання двох колонок які грають одним і тим же сигналом на різних підсилювачах

Лівий канал сигнал з пульта на підсилювач войс, а правий на парк, і так само колонки підключаємо

Так зрозуміло???

Підключити його до 8 омної колонки в один канал парк а інший нанал на 8 ом Войс підсилювач, отак можна точно прослухати що і як

???

Я не зрозумів

Ну що тут не зрозуміло? права колонка грає на парку а ліва на електро войсі Q99

Тільки замість 1800 підключіть 2400 парк на 8 омну колонку Тур Х наприклад, і такуж 8 омну на електро войс Q99 або 1212

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти