Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Не стикався з підсилювачами EV,але часто зустрічав Park Audio.Гарно звучать.Не думаю,що EV разюче відрізняється по якості звуку.Взагалі я думаю,що це ніщо інше,як просто самонавіювання:"-Це ж EV-легенда!!!"Віповідно і здається на підсвідомому рівні,що ЦЕ полюбому звучить краще.Подібно,як в "цілителів":людину переконують,що буде краще,людина щиро вірить і-чудо-дійсно здається,що стає краще.А визначити що і як легко,методом сліпого прослуховування.

п. Сергій можна довго говорити і спорити  ,що краще ?Бо кожен має свій смак і бачення .Є пропозиція, як що маєте вільний час у пятницю приїтьте у Дрогобич ми якраз будем дещо порівнювати . Буде і Парк, Електровойс і Динакорд 3  можна буде  послухати. Як є бажання зустріну .

Обов’язково напишіть свої враження про почуте.

Але то будуть тільки мої враження . Жека  давай до нас ,тай будеш мати свої враження  ZX 4 теш буде .

А який Парк і який Електровойс буде порівнюватись з Динакордом 3?

Ми не збираємось для того  щоб порівнювати блоки бо та тема давно вичерпана унас.Просто як що би хтось хотів приїхати ми могли би продемонструвати  Electro Voice Q99  Park Audio V4-1800  Dynacord 2 ,3. Можна різні підсилювачі взяти і попробувати .

а акустика яка буде пробуватись?

Electro Voice i Dynacord  (ZX  TX  D15-3)

Хлопці, створите нову тему і про все нам розкажите.

Друзі,Park Audio V4,та S2.То є два різних підсилювача по характеристиці,зверніть увагу на "Коэффициент демпфирования " А висновок такий що V4 проти S2 нервує і багато куре...... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти