Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Важко переконати в чомусь людину, яка оперує лише чужими аргументами (взятими з інших форумів , ще й  частково не зовсім вірними) і фактично теоретичними знаннями  " по технічних параметрах в інструкції." які теж не завжди відповідають дійсності........

Я ще й згадав в  попередній темі його дуже "потужній" аргумент в плані оцінки звучання акустики:

 

Electro-Voice ZX5A щось вони мені не дуже подобаються.

Мені більше до вподоби серія Electro-Voice Tour X наприклад TX1152

І ХІТ всіх часів та народів АРГУМЕНТ:

 

Я не слухав ні ЗХ5 ні тури. Просто вигляд в турів якись більш професійніший здається

Вони що гірше звучать як пластикові? 

Про цитату бреду продавця з магазину, я вже згадував вище,

 Людина яка  "Я займаюсь дослідженнями і ремонтами підсилювачів вже більше 4 років." та заявляє "Все я знаю"

 

Тут же пише:  "Постійно під кліп, на повній потужності"... , що вже говорить про елементарний неправельний підбір підсилювача під акустику, так як на виході в такому режимі присутні певні спотворення.

Як на мене з такою аргументацією недоречно дискутувати з людьми , що дійсно мали можливість порівняти, протестувати, та ще й в різних конфігураціях цю ж продукцію.

Алергія на продукцію "MADE IN CHINA" навіть на серйозні бренди у Сергія присутня давно судячи по форумі, а те що і MAG використовує певні комплектуючі динаміків китайські, він напевне й не знає, і цілком задоволений своєю акустикою :)

Тому напевне правельно б було закрити дану тему так як дискусія получається не зовсім адекватною !

 

Знову Сергій в нокауті...

Тут же пише: "Постійно під кліп, на повній потужності"... , що вже говорить про елементарний неправельний підбір підсилювача під акустику, так як на виході в такому режимі присутні певні спотворення.

Як на мене з такою аргументацією недоречно дискутувати з людьми , що дійсно мали можливість порівняти, протестувати, та ще й в різних конфігураціях цю ж продукцію.

Алергія на продукцію "MADE IN CHINA" навіть на серйозні бренди у Сергія присутня давно судячи по форумі, а те що і MAG використовує певні комплектуючі динаміків китайські, він напевне й не знає, і цілком задоволений своєю акустикою :)

Тому напевне правельно б було закрити дану тему так як дискусія получається не зовсім адекватною !

1). До чого тут попередній аргумент до цієї теми? Я просто сказав що мені більш до вподоби в деревяному корпусі акустика, тур Х

2). Хто казав що в мене неправильно підібраний підсилювач? В мене підсилювачі по 200 ват мають запасу від потужності колонок

Я мав можливість і порівнював багато підсилювачів, окрім Електро войса, тому й питаю в тих хто з ними працював як вони себе почувають в 2 омній нагрузці.

Так в мене алергія на МАДЕ ІН ЧІНА, але МАГ використовує з комплектуючих китайських тільки рами для динаміків, Я був на презентації і чув від самих виробників, що там і як. 

Тож не треба розказувати мені.

А ви думаєте що в колонках ZX5 не китайські комплектуючі? Навіщо таке говорити? Як бабця на базарі

Сергію, раз Ви такий "китаєненависник", то вдруге питаю: "де Ваш компютер виготовлений, з яких комплектуючих?".

Невеличчка вставочка щодо Китаю... Недавно придбав звичайний двоклавішний електричний (зовнішній) вимикач. Шукав якісний,надійний (бо буде використовуватись в жорстких зовнішніх умовах). Знайшов. Ціна десь 24гр. Якість зборки, продуманість конструкціїї, матеріал виготовлення досить НЕПОГАНІ. Служить. Виробництво Китай, сертифікований. Були подібні по функціям, але не того рівня по зборці і якості за 3 і 8 гр. Виробництво тоже Китай.  До чого я ...

Китай Китаю різниця є. Але справа в тому, що до нас напевно В БІЛЬШОСТІ попадає дешевий і туфтовий, бо вигідно продавцям. Якісний (ну хочаб відносно) ні.

Маю справу з комп,ютерами.  HDD, Самсунг, наприклад  є виробництва КНР, а є Корея (зустрічав ті і ті). І хвалений АСУС, то тоже не США. Викидаймо всі ноути Асус, бо то Китай.  Купуймо Маки, бо то фірма

 

 

Мдааа.......

Дискусія переходить в розряд дитячих........

2). Хто казав що в мене неправильно підібраний підсилювач? В мене підсилювачі по 200 ват мають запасу від потужності колонок.

При менш-більш інтенсивній роботі під кліп з запасом по потужності в 200 Вт МАГи б розлізлись буквально за 3 місяці, в кращому випадку  (а з минулим їхнім бадяженням клею могли б і однієї не витримати)........

А по темі, що МАГ бере лише китайські рами ось вам фото:

На фото биті діафрагми драйверів берінжера і кажись мага, але не впевнений так як стояли в китайській акустиці з здертою лейбою (покулібнічав хтось до мого ремонту)......   А тепер візьміть ЗІП діафрагму до маговського М112 і знайдіть хоча б 3 відмінності.(клеми китайці ставлять як під зажим так і під клемнік)

А потім мені будете росказувати лише про лише "китайські "рами  ..... Хоча, може МАГ на експорт в Китай їх відправляє, або берінжеру продає :)

Я просто сказав що мені більш до вподоби в деревяному корпусі акустика, тур Х    - перший раз бачу щоб акустику вибирали чи оцінювали по дизайну ,а не по звучаннню..... старію напевне методи змінились.......

В оригіналі виглядало так:

Дискусія переходить в розряд дитячих........

2). Хто казав що в мене неправильно підібраний підсилювач? В мене підсилювачі по 200 ват мають запасу від потужності колонок.

При менш-більш інтенсивній роботі під кліп з запасом по потужності в 200 Вт МАГи б розлізлись буквально за 3 місяці, в кращому випадку

 

Те що вони розлітаються при запасі потужності, то це якісь фантазії. В мене вже рік все працює па повну і нічого навіть не думає розлітатись

Ті драйвера що ви показуєте на фотографіях, то якесь барахло, і точно ктитайські. Підробка під маговський

Я бачив і мацав іх вживу і китайську катушку, і маговську. Дві великі різниці. Це як взти китайський мікрофон SM 58 і мексиканець

 

На фото биті діафрагми драйверів берінжера і кажись мага, але не впевнений так як стояли в китайській акустиці з здертою лейбою (покулібнічав хтось до мого ремонту)...... А тепер візьміть ЗІП діафрагму до маговського М112 і знайдіть хоча б 3 відмінності.(клеми китайці ставлять як під зажим так і під клемнік)

А потім мені будете росказувати лише про лише "китайські "рами ..... Хоча, може МАГ на експорт в Китай їх відправляє, або берінжеру продає :)

КАЖИСЬ МАГа, А може електро войса? Чого ж так не впевнено

Відмінностей я найду вдосталь, бо ще раз кажу це зовсім дві різні катушки. І не знаю я що там кому хто продає. 

Китай підробляє комплектуючі до мага так же само як і підробляє мікрофони Шури в яких також мало хто находить відмінності.

Тож не потрібно людей запутувати, якщо не в курсі справи

 

 

 

При менш-більш інтенсивній роботі під кліп з запасом по потужності в 200 Вт МАГи б розлізлись буквально за 3 місяці,

Неображайтесь, але в даному реченні не має ні слова правди. І як я вже і писав маговські динаміки по надійсності дадуть фору любому виробнику.

До Магів дійсно потрібно підсилювачі з запасом потужності не менше 200 ват.

Наприклад,  якщо до парвківських емінемсів включити підсилювач з запасом на 200вт, то дійсно і 3-х місяців колонки не протягнуть.

 

 

КАЖИСЬ МАГа, А може електро войса? Чого ж так не впевнено  БО КАЖУ .ЩО ЗНЯВ З "КИТАЙЦЯ" !!!!!!!

і НАВОДИВ ЯК ПРИКЛАД КИТАЙЦІВ ДЛЯЦЬОГО БУЛА НАПИСАНА ФРАЗА "А тепер візьміть ЗІП діафрагму до маговського М112 і знайдіть хоча б 3 відмінності.

Ну і ще одна деталь: сервіс ТІК-ТАКа (або юритмікса ,якщо це важливо) при замовленні в них до берінга мембран чи драйверів  відправляють на МАГ, бо їхні драйвера і мембрани "підходять"........

Можу й назвати ще пару китайців з такими моментами де ЗІП ІДЕНТИЧНИЙ.

Мдааа, а бренд  МАГ  якраз так продається в світі як ШУР, що китайці вирішили заробити випускаючи ПІДРОБКУ!!!!!

Сергій, не смішіть людей.

Знову ж, готовий приїхати до вас на каву з своїм китайским  Q1212  (він по паспорту лише на 50Вт потужніший від вашого Парка) розігнати  десь на 80-85%потужності фонограмою на ваших МАГах і попити каву з 2 год  - подивимось що буде з динаміками. (Каву та коньяк везу з собою......). Якби ніколи не стикався з МАГом і не мав можливості порівняти напевне б не ризикнув.......

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти