Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?
який підсилювач для Electro-Voice ZX4 ?

Всім привіт.

Купив собі Electro-Voice ZX4. 

Качаю парком VX 700 і гірко розумію, що він їх не тяне.

(я поглядую на QSC RMX 2051HD або PARK AUDIO V4-1800

Можливо ще щось порадите ? Так щоб не дуже дорого.

 

 

Electro-Voice Q99.  Правда ціна в межах 7000 грн.

Серію Q для ZX рекомендує виробник. Можна іншого виробника, але такого ж класу. Вищого рівня підсилювач - не має змісту, а взяти нижчого класу, то дурно потратились на ZX

Однозначно!

Жека і як вам звук?

QSC RMX 2051HD - вам заслабий буде, краще взяти слідуючу модель як мінімум.

Серія ZX дуже сильно розкручена в інтернеті, а звук так собі... Майже всі хто не купить - розчаровується. Надіюсь ви не один з них.

Electro-Voice Q99 - не купляйте, гроші на вітер, моя вам порада! (ІМХО)

 

У знайомого "був на заміні" вечір працював у такі колонки через Dynacord POWERMATE 1000-2

звучало просто бомбезно! що фанера, що голос, навіть без субів гепало добре,

До цього я мав справу  з парк бетта 4215 та  МАГ 534 . То ЕлВойси, навіть в парковський усілок(VX 700),

звучать набагато краще Але до звуку  через Dynacord - дуже далеко. 

(користуюсь пультом "MACKIE 1202 VLZ )

На нормальний усілок поки що грошей немає, тому цей сезон хочу обійтись дешевшим.

 

Мої друзі теж мають ZX 4  качали  Park Audio грало нормально но не то, купили Electro Voice Q 99 звучить  пристойно .Різниця досить відчутна  між Park Audio i Electro Voice .Як на мене то краще покачати зарас тим що є  а з часом  не пожаліти гроші купити нормальну річ і працювати у своє задоволення .

Якість звучання апарата - це якість найслабшої ланки. Тому все має бути одного рівня. Якщо щось одне (пульт, підсилювач, акустика) буде нижчого рівня, то  ви викинули гроші на вітер.

Згоден,у мене ZX4 вже рік,а підсилювач Park Audio S2 звучить супер,і негірше за Electro Voice Q 99.От якби ще саби до цих колонок.

Згоден,у мене ZX4 вже рік,а підсилювач Park Audio S2 звучить супер,і негірше за Electro Voice Q 99.От якби ще саби до цих колонок.

 

Я теж хочу спробувати цю різницю між підсилювачем Парк Аудіо і Електро войс Q1212.

А в основному різниця в чому проявляється?

Чи то може просто лейба душу гріє?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти