Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

ну прям таки ийде  

Пульт этот полное дерьмо еле от него избавился

Нормальний пульт за свої гроші)

Нормальний пульт за свої гроші)

Ну якщо він такий нормальний, то чому продаєш якщо недавно лиш купив?

Що там в ньому нормального? Вигляд? Те що він неудала копія Динакорда?

я його вже не продаю))))

Сергію,вам уже тут написали:

http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=142041

"То что "Китаец " это на все СТО! А вот звук.... Довольно таки неплох. Только вот по ссылочке его вес указан неверно. 20 кг и ни грамма больше."

Варте уваги....

Молодець! Не продавай. Апарат бомба.

Ти ж розказував що начиння вже все всередині перепахали і поміняли місцеві майстри на дому. Хто вже його в тебе купить.

Тримай для себе. Колись стане в пригоді

Отож-то що в мене них 2 штуки...один що перероблений тримаю на запаску....ВСЕ МОЖЕ БУТИ..а інший не "чіпаний" думаю продати...може в когось і немає грошей аби купити щось круте...То для розкрутки піде цілком..При чому якість не таке вже й погана.....як в Біговских колонках..Колонки в них дійсно лажові...А от пульти ,дивлячись звичайно які, попадаються досить непогані)

При чому якість не таке вже й погана.....як в Біговских колонках..Колонки в них дійсно лажові...А от пульти ,дивлячись звичайно які, попадаються досить непогані)

. Потихеньку але все таки доходить. Досить непогані це вроді для сільського клубу піде. Навіщо платити більше коли є Тайд

Сергію,ви не читалии,що люди пишуть на форумі???? Шо досить непоганий звук..ЦЕ НЕ ЛИШЕ МОЯ ДУМКА.А ви в руках його навіть і не тримали ...і щось можете казать.....Ви проводили тестування???Конкретні докази маєте?

Для такого лейна як БІГ докази не потрібні. Це всі розумні музиканти знають, а ви ще сперечаєтеся.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти