Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

У нас в кафе є акустика : Топи 2-12-ки і драйвер, низ 1-на 18-ка, ну і підсилювачі, пульт все фірми BIG. Так от якось запросили мене відпацювати одну халтуру на їхньому "аппараті" Скажу відверто: такого гі---на я ще не чув.Навіть "ДОЙНА" часів СССР була ліпша. Я-б 100-го заказував  до  "фірмb" BIG навіть непідходити.

Топи то полюбому говно.....

"Якщо в гавно гівна додати і ще з одним гівном змішати,то суть буде лише одна:таки побільшає гівна":-)(с)газета "ПОСТУП",№ не пам"ятаю.Розумію,шо можу хапнути БАНан,але хіба не по темі?Наперед перепрошую модерів!

2012 рік а Ви, хочете за пару гривнів нормальний звук?. Якщо неповажаете народ який буде слухати Bаш BIG, То навчітся любити себе і свої вуха .А ні то взагалі завязуйте з музикою.BIG- Це ужас, і неважно топи, пульти і тд, все сміття.І не будуйте іллюзій.

Сергій, будьте ласкаві не робити мені зауваження, які в компетенції модераторів і адміна. Тема не Ваша, так що відписали свою думку і не командуйте тут. Ви такий самий як і я, як і всі.  Хочете робити зауваження особистого характеру і оцінювати мої професійні дані - велкам в приват!  Я Вам не хлопчик в коротких штанцях.

Правильно Ігорю!

.....Переважно в графі мікшерів пишуть засторогу: "микшеры Behringer, Alesis, Yamaha MG, Alto категорически не предлагать!"

Ото таки правда - !

 

 

 

 

не дуже попурярних співаків української естради

Скільки разів ще повторювати одне і теж?

А хто з "не дуже попурярних" пише в райдері ту Ямаху?

2012 рік а Ви, хочете за пару гривнів нормальний звук?. Якщо неповажаете народ який буде слухати Bаш BIG, То навчітся любити себе і свої вуха .А ні то взагалі завязуйте з музикою.BIG- Це ужас, і неважно топи, пульти і тд, все сміття.І не будуйте іллюзій.

.

У нас в кафе є акустика : Топи 2-12-ки і драйвер, низ 1-на 18-ка, ну і підсилювачі, пульт все фірми BIG. Так от якось запросили мене відпацювати одну халтуру на їхньому "аппараті" Скажу відверто: такого гі---на я ще не чув.Навіть "ДОЙНА" часів СССР була ліпша. Я-б 100-го заказував до "фірмb" BIG навіть непідходити.

..

я вас просив описати деталі а не писати белеберду!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти