Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

А чому активний? Не працюєте на міроприємствах більше ніж на 100 осіб?

По перше ямаха не китай а Малайзія!

По друге там стоять компоненти, на порядок кращі як у Берінжері.

По третье Ямаха частіше використовується музикантами як берінжер і той же біг

По звуку і по якості і по потужності там все в порядку в порівнянні з берінжером.

Отож платиш не за надпис ЯМАХА а за якість апарата.

BIG і всяке інше барахло китайське я б навіть не рівняв з ямахою.

Сміливо беріть ямаху і не переживайте що там щось не те. На них працює багато музикатнів, і я сам на такому мікшері активному працював

Апарат бомба!

Працюю,Ігоре максимум 150 чол. тай як їхати зручніше погодьтеся активний з усіма ефектами..

Звичайно активний! Але dynacord pm1000-3.В мене yamaha emx5016cf- після порівняння з  діном 600 з радістю продаю тел:0507604315. Ледь не забув "музикантами" використовуется переважно берінджер- тому що дешевший.

На 150 осіб треба мати хоча б кіловат RMS на сторону. Інакше буде комариний писк. IMHO

На 150 осіб треба мати хоча б кіловат RMS на сторону. Інакше буде комариний писк. IMHO

Згоден!

Та в мене 2,5 кВт  є хороший комплект я цей збираю для кафе..так як апаратура буде комуналка-іноді замінятимуть інші музиканті..зрозумійте,що для них я купувати колнки по 5 тис. не буду...а щось таке що більш-менш грає..я думаю що ці колонки про які я писав підуть для комуналу.Як вважаєте?

А ті що заміняють не можуть свої колонки привезти поставити десь у підсобці

Авжеж хтось хоче на чужій апаратурі гроші заробляти а ви ведетись на це і купляєте для когось апарат.

ой там не все так просто ....

Купив цього біг войса- до речі дизайн там "вкрадено" із динакорда на 100 %.

Теер по звуку. Увімнкнув цього звірка ,підкл колонки. Звучок до речі дуже симпатични глибокий,напористий лише один недолік чути як гуде трансформатор в коллонках шуму багато а так працювати на ньому можна,проц. ефектів слабенький..там 2на 99 шт. але нормалних лише 3 чи 4.На свої гроші він грає...Зрівняв із Динакордом в знайомого він такий самий по зовнішньому вигляду...Динакорд звичайно кращий...без сумніву. Але ж і різниця в ціні.Так що на свою ціну цей БИГун  звучить чудово!  И хар-ки,що в інструкції чесні...Покупка за такі гроші - непогана!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти