Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

не згоден абсолютне у беринджері импульсний блок питания - лажа вечний ремонт там....

Хто це тобі таку лапшу навішав?

Той що тобі мікшер BIG продавав?

Сергій, я про технічні райдери спитав, а Ви тут казочки... Спробуйте подібні дурниці ( Ямаху 5014 і горя б не знав. Топовий суперовий апарат який користується попитом у звукопрокатчиків) написати на Шоумастері. Ото б була потіха.

В мене перевірена інформація..Сергію,не смішіть тією ямахою,ален хат це ще куда не йшло

Сергій, я про технічні райдери спитав,

Ще раз говорю. Залежить від рівня заходів де буде використовувуватись даний мікшер

Використовують його на малих, і дешевих заходах. Актових залах, та для озвучки наприклад вченої ради міністрів, директорів, малих концертів, у актових залах до 800 - 1000 місць.

Я працював і озвучував такі заходи сам на такому мікшері, і бачив як інші працювали на таких же мироприємствах

Для масштабних концертів де буде співати українська чи російська естрада, звісно не будуть використовувати. Це само собою!!!

В мене перевірена інформація..Сергію,не смішіть тією ямахою,ален хат

Що таке ален хат? Вкажіть модель з якою ви думаєте що ця ямаха не потягається.

Перевірена інформація на рахунок чого БІГа.

Та мені все одно що ви там купили за кота в мішку. Не я ж з ним буду працювати.

А мої слова ви ще згадаєте, але вже буде запізно

Сергій не плутайте роботу звукотехніка в будинку культури і прокат проаудіо. При чім тут вчена рада міністрів? Вони співають в ту Ямаху? Не вимагають артисти в технічних райдерах цю Ямаху. І при чім тут масштабні концерти. Вимоги пушуть взагалі, а не для концерту в сільському клюбі одне, а в обласному БК інше. Ви скільки райдерів бачили, взагалі-то?

Погоджуюсь із Ігорем!!

Переглянув тему...Дімон,я не в"їжджаю:то ти питаєш "шо за монстр?",то горою стаєш на захист сабжа "не гоніть на БІГ,нормальний прибор".Сам спитав-сам відповів.Чи то такий PR хід-привернути увагу до шлаку?Торгуєш ним?А про Берінджер,а надто про Ямаху це ти даремно.

.Сам спитав-сам відповів.Чи то такий PR хід-привернути увагу до шлаку?Торгуєш ним?А про Берінджер,а надто про Ямаху це ти даремно.

Я теж нічого не розумію. Що він взагалі хоче? Пропоную йому нормальний мікшер, а він говорить що БІГ це кращий як Ямаха?

Напевно точно або впарює цей шлак, людям і хоче привернути увагу, чи ще щось.

 

Ігор Гарвас, ви або щось відповідайте по темі розумне або взагалі не мішайте, ато збиваєте нашого Дімона з толку. Він вже не знає кому вірити.

На НЕвеликих мироприємствах та святкових заходах, пульт Ямаха EMX 5014, та 5016, використовують багато звукачів.

При чому тут БК чи клуб. Я говорю про актові та невеличкі концертні зали до 800 місць.

Якщо незнаєте що відповісти то краще не плутайте людей, які питають порад.

Я рекомендую людині нормальний активний пульт, а ви ставите палки в колеса, ніби це гавно, і захищаєте його інтереси про хороший звук китайських колонок та мікшера БІГ.!

Ігоре ви що родич Dimon_dana?

 

Ви скільки райдерів бачили, взагалі-то?

Дуже багато! На багатьох навіть працював

Вони співають в ту Ямаху? Не вимагають артисти в технічних райдерах цю Ямаху.

А щож роблять. 

Ще раз наголошую для тугозрозумілих.

Не для артистів шоу бізнесу, а для озвучки звичайних народних колективів, і не дуже попурярних співаків української естради

Скільки разів ще повторювати одне і теж?

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти