Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

А хто з "не дуже попурярних" пише в райдері ту Ямаху?

Імен називати не буду. Але пишуть, 

я вас просив описати деталі а не писати белеберду!!!

Дімон, які ще деталі тобі потрібні.

Людина ж тобі написала чорним по білому, або завязуй з музикою або купуй нормальну апаратуру

 

 

Soundcraft GigRac 1000ST Powered Mixer (2x500 Watts)  Візьміть цей, звучить клас. Якшо Ви музикант то раджу не звязуватись з фуфловими "фірмами" Буде менше гемора і головної болі.Повірте 

О так Гіг Рек 1000 також класний апаратик. Я чомусь не догадався про нього

І коштує всого 7800гр. Майже так само як і говняний китайський BIG

Всого на 1600гр дорожче, але зато який апарат, якість, мобільнісь, надійнійсть на 1 місці

http://www.musiclife.kiev.ua/shop/mikshernyiy-pult-soundcraft-gigrac-1000st.html

 


http://www.thomann.de  Ось телефон:0505741655 Віталік.Тут дешевше. 

Ну я в принципі можу повернути Бигуна ,а що ще порекомендуете до 1000  у е.?

Що ще можна порекомендувати по активних мікшерах. Той що вказав vikto буде самий кращий варіант.

Є ще багато різних Берінжерів, фоніків, активних але вони і в близько не стоять коло саундкрафта. Бо то є якісний апарат.

З Ямахою ЕМХ 5014 теж багато музикатнів працює. Всі задоволені.

Це єдині 2 активних мікшера в такій ціні які можна брати і не боятись нічого. Там все на високому рівні, і пульт і ревера, і підсилювач встроєний.

Фейдера та крутилки які служать довго і безпроблемно

Я відпрацював на цьому Бігу одну гуляночку .Я вам скажу,що досить таки не поганий бюджетний варіант. Всі функції як в Динакорд тільки дешеві запчпстини і марка яка в людей викликає "каку" От беринджер - дійсно какашка .....биг звучить мягше. От хто не чув точно саме PMX 1000 Биг той не зрозуміє...(трансформатор замінив і звук став на 30 % кращим)

Всі функції як в Динакорд тільки дешеві запчпстини і марка яка в людей викликає "каку"

От хто не чув точно саме PMX 1000 Биг той не зрозуміє...(трансформатор замінив і звук став на 30 % кращим)

Панове, давайте якось цікавіше рекламувати і "розігрівати" певні речі і товари . Бо зараз то виглядає як дешеве "туливо"....

 

Дядько Хапко ви про що просто я не почув чіткої інформації про апарат от і купив послухав-це моя думка!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти