Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

Звучок до речі дуже симпатични глибокий,напористий лише один недолік чути як гуде трансформатор в коллонках шуму багато а так працювати на ньому можна,

Який там може бути звучок від дешевого китайського начиння. Якщо навіть трансформатор чути в колонках, то вже отстой

.Зрівняв із Динакордом в знайомого він такий самий по зовнішньому вигляду...Динакорд звичайно кращий...без сумніву. Але ж і різниця в ціні.Так що на свою ціну цей БИГун звучить чудово! И хар-ки,що в інструкції чесні...Покупка за такі гроші - непогана!

Динакорд трохи кращий?.Ха-ха.)))). Та динакорд проти твого БІГа це як 600тий мерс проти горбатого запорожця. Таке навіть порівнювати не треба. Бо це не порівнюється ніяк.

Різниця в ціні? А ти що хочеш щоб нормальний апарат коштував копійки?.)))

На свою ціну звучить чудово? ну-ну. Побачимо скільки він часу прозвучить. А за характеристики в інструкції я взагалі мовчу. Бо китайці тільки те й роблять що На....бують таких безграмотних українських лабухів яким би тільки подешевше.

Хлопче ти зробив дуже велику помилку купивши це лейно!

Добавивши ще 2000 гривень купив би активну Ямаху 5014 і горя б не знав. Топовий суперовий апарат який користується попитом у звукопрокатчиків і музикантів, і має чудові звукові властивості 

В плані звучання, надійності, якості, і це один із кращих активних мікшерів у такій цінові категорії до 8000гр

ІЗ jbl колонками звучить досить достойно...це тільки один великий недолік,що чути трансформатор але для кафе аби залишити то нормально

Ей,дорогий,Сергію, я написав динакорд звичайно ,а не трохи,не треба перекручувати і вчити мене..Я знаю ,що я пишу..От беринджер це повна лажа!!!!

Топовий суперовий апарат     Сергій - ти спеціаліст у всьому !   А що в твоєму розумінні "топовий"? А я чомусь думав що у Ямахи топові пульти - серія ІМ8. А виявляється ні.

sergejkushnir, чому не пишете в кінці своїх висновків і переконань IMHO? А то хтось ще дійсно повірить що в прокаті користуються Ямахою-5014.  Ви можете надати хоч один технічний райдер, де згадується 5014? Знову розгулялась Ваша буйна фантазія. Переважно в графі мікшерів пишуть засторогу: "микшеры Behringer, Alesis, Yamaha MG, Alto категорически не предлагать!"

Та ну вашу ямаху..Це говно редке!!!!Ломаються вони я знаю,як в мого знайомого,що ремонтує апаратуру ці пульти дуже часто в руки попадаються...так що...

Люди,не гоніть на BIG PMX 1000 -він нормально звучить з гарною акустикою ІМХО ,а як хочеться професійного класного звуку-то це потрібно брати пульта від 2 тис. ує ІМХО не менше/

До речі,багато хто подейкує,що carvin пульти активні дуже класні на рівні з динакордом а то  і краще

http://x-mbshop.com.ua/index.php?product_id=1634

ось ссилка цікавий такий апарат

 А то хтось ще дійсно повірить що в прокаті користуються Ямахою-5014.

На свої очі бачив як озвучували зал на 1000 місць Ямахою 5014. І доречі її підсилювач не використовували. Тільки як пульт! 

 

Переважно в графі мікшерів пишуть засторогу: "микшеры Behringer, Alesis, Yamaha MG, Alto категорически не предлагать!"

Переважно, це не значить завжди. Ямаха 5014 повністю нормальний апарат в порівнянні з BIG 

     Dimon_dana  Та ну вашу ямаху..Це говно редке!!!!Ломаються вони я знаю,як в мого знайомого,що ремонтує апаратуру ці пульти дуже часто в руки попадаються...так що...

Помиляєшся! Якраз ремонтується більше таке говно редке як берінжер і BIG

Знаю знайомого в Києві який торгує колонками BIG. То до нього майже через день приходять або забирати гроші або міняти на інші.

Бо працюють вони не більше місяця при постійній експлуатації

     Dimon_dana   Я знаю ,що я пишу..От беринджер це повна лажа!!!!

Якраз навпаки! Берінжер буде стояти на 2 голови вище від того BIG і по звуку і по інших параметрах

А що в твоєму розумінні "топовий"

Найбільш ходовий і найкращий для своєї ціни серед музикантів і звукорежисерів які використовують його для озвучки різних заходів

не згоден абсолютне у беринджері импульсний блок питания - лажа вечний ремонт там....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти