Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Що за монстр BIG PMX 1000?
Що за монстр BIG PMX 1000?

Дімон, а чому така зацикленість на повермікшері? Трішки більше ніж за штуку купуєте тут на форумі Mackie 1202 + Lexicon MPX-500 або TC M-300 + підсилювач в п.Котченка і по справі. Будь який компонент в такій конфігурації можете поміняти.

Не знаю зайшло в звичку..не люблю багато комутації...

Я відпрацював на цьому Бігу одну гуляночку .Я вам скажу,що досить таки не поганий бюджетний варіант. Всі функції як в Динакорд тільки дешеві запчпстини і марка яка в людей викликає "каку" От беринджер - дійсно какашка .....биг звучить мягше. От хто не чув точно саме PMX 1000 Биг той не зрозуміє...(трансформатор замінив і звук став на 30 % кращим)

Це просто жестяк! Пробиває на ржачку коли читаю.

Це ж треба було купляти оте лейно, щоб в ньому щей потім трансформатор міняти щоб хоч трохи зменшити гул транса в колонках?.))))).

Дімон, поміняйте ще конденсатори в фільтрі блока, це ще трохи зменшить шум змінного струму в динаміках.

Трансформатор взагалі то ні до чого, якщо просочується 50 герц на вихід підсилювача

А потім після другої гулянки шукайте вихідні мікросхеми підсилювача, бо якщо ви другий транс поставили, і на виході блоку збільшилась напруга хоча б на 10-15 вольт, то 2-гу гулянку можете на нім не допрацювати.

Якщо чесно то краще б узяв би Берінжер, це набагато кращий пульт. Принаймні люди на них працюють і нічого.

Хто не чув той БІГ, то краще його й нечути. Бо коли зрозуміє то буде вже пізно..)))

Дядько Хапко.  Панове, давайте якось цікавіше рекламувати і "розігрівати" певні речі і товари . Бо зараз то виглядає як дешеве "туливо"....

 

)))))))).  Дімон люди хочуть продовження теми. 

Мені самому стало цікаво. Погано що ви не сфоткали його нутрощі коли розбирали. Цікаво було б поглянути.

Транс від чого ви поставили що зменшився гул?.)))

знайомий ставив-він цим займається професійно ставив такі трансф як на динакорді стоять

Це ж треба було купляти новий апарат щоб його на другий день розбирати і міняти в ньому запчастини!..)))

І скільки обійшовся той другий трансформатор?

Дімон ви хоч розумієте що глупость зробили?

Чого б було зразу не купувати нормальний апарат як вам совітовали люди на форумі?

просто люблю експерементувати в мене ален хат є активний для норм. роботи  ..а цей взяв на переробку так скажу..цікаво,що вийде....

.))))) Цікаві експерименти в тебе? Напевне немаєш куди гроші дівати що тратиш на всіляке барахло

цікаво що вийде називайте це як хочте говно,барахло..мені всеодно

Ще поміняєш фейдера і вийде Динакорд павермейт-2..)))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти