Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...
Мінусовка чи "вживу"?Поставимо крапку...

bodja lykovskij вітаю! Подивився відео,поставив лайк.Що можу сказати-гарні хлопці,гарна дівчина,гарні клавіші,гарний клуб,гарна публіка.У кращих традиціях радянської художньої самодіяльності,ще й пісня оригінальна.    Да, таку з фанєри не запустиш. Рекомендую !  Дивитися всім!   (особливо оцініть соло на синтезаторі,  Джон Лорд нервово курить збоку)

А ящо бути сер,йозним,то скажу таке -науково-технічний прогрес знищує справжнє мистецтво.  Можливо хтось із старих лабухів пам,ятає ще довоєнний сов,єтьський чорнобілий фільм-агітку "Волга Волга". там прозвучала фраза"-...чтобы так петь  -  20 лет учиться надо.".Так от діти думають,що "не надо"."Я і так крутий чувак-в мене чорний каділлак,нехай "ботани"вчаться.А потім дивуються,що дорогі китайські цяцьки не допомагають стати "звіздою",і тут закрадається думка:-а може у звьозд ще крутіші цяцьки....-- Гей! Мамо,тату! Складайте бабло! Купую четвертий ТАЙРОС,бо з PA-50 я "звіздою" не стану!!!   І ще не забудьте за озвучення,бо без турового лінійного масиву мене сусіднє село не почує...(от холєра,знову на стьоб переключився,прошу вибачення)

Myhailo1962,ну що я можу сказати ,(не Дзідзьо звісно) повністю із всім погоджуюсь,про все  що ви сказали,(особливо про соло на синтизаторі),хіба за винятком одного,більшість "продвінутих " музикантів ,навіть таку простяцьку річ запустили б з фанери.Доречі ,на цьому совковому концерті,пару артістів ще підходили до мене і просили позичити ім фанеру, цієї пісні ,бо їхнього диска клюбний ноут не бачить.

 Дозвольте розкажу історію,в чора підміняв знайомого музику  в ресторанчику ,настрою до роботи нуль (осіння дипресія ,трясьця)та і народу нуль....тільки троє дівчат,ну вже дуже добре підвипивших,

десь годину мене доставали,"включіть" те "включіть" се (дзідзьо форевер),а потім потягнуло їх на співи, включив їм "палала зірка" заспівали чистенько,потім щось Ірини Федишин також може бути,Тоді вирішив поексперементувати)))показав як вибирати фонограми  і збавляти звук на мікшері а сам пішов пити "каву" і знаєте що ,пяні дівки відпрацювали  майже дві години, хоть би хни.А я пив каву і думав :"а за що мені сьогодні 200 грн заплатять",Думаю ,як би то все дійство побачив господар цього закладу ,він би подумав так само!!!!Нащо плати кожен день лабуху 200грн ,якщо можна купити за три штуки пару китайських активок, їхній же пультик з ревером,  а ті двіки ,думаю  за гривень 30-40 горло рвали б, кожен день з великою радістю.Пане Myhailo1962, памятаєте? на цьому форумі вже лунала тема про те, як якісь недобросовісні  "недомузиканти"(шакали")  збивають ціни і виживають з робочого місця крутого "супер профі " з "трьохметровою" харизмою,(доречі цікаво,як там все вийшло,чи харизма допомогла чи ні?).Цікаво ,чи подібні історії могли трапитись ще за тих "совкових" часів ,коли в кабаках дійсно грали а не "включали"

  І на кінець ,прошу вибачення в всіх (особливо в вас панеMyhailo1962),кого образив своєю палкою любовю до "живого звуку",повторюсь я не є супер профі, проте моя "гра" приносить, в першу чергу мені,   ну і звісно тим людям, які  за це платять   (щоб мене послухати),задоволення .На цьому все ....не бачу сенсу продовжувати обс....ти один одного.....Як буде конструктивна розмова з  радістю приєднаюсь,всім процвітання і добробуту....Моє шанування...

Привіт Бодю. Вдячний,що потурбувався ,так,працюю далі в тому ж кабаку,"шакали" відчепились,напевно харизма рулить!!!!На рахунок фанєр,то запускаю з ноута,через карту Edirol UA 25,також долабую собі "в кайф" на старенькому KORG T3 і потихеньку збираю дійсно живу команду. Бувай .Нехай щастить.                  PS    .А на рахунок інформації про живий звук,то подивись на російському сайті"МУЗЫКАЛЬНОЕ ОБОРУДОВАНИЕ"там дійсно багато корисного можна для себе почитати.Михайло.

Вчора відбулись запусти в ресторані "Гетьман", от де можна було побачити справжніх музикантів. Один на ударній стукнув пару раз, другий зімпровізував якийсь пасаж на басу, третьому на соло-гітарі то шось навіяло і почав бриньчати, інші підхоплюють і грають так, ніби то все було відрепетирувано. І ніхто ні в кого не питає "яка тональність", і не треба диригента.))) 

Юрій Бульбах  І ніхто ні в кого не питає "яка тональність", і не треба диригента.)))

Тому що МАЮТЬ ВУХО  - це в першу чергу що портібно музиканту, а потім вже муз.знання, освіти, репетиції і т.д

Заздрю  по  білому.У  нас  в  Луцьку  вже  образно  кажучи  забули  як  виглядають  інструменти.А  більшість  не  знають  що  з  ними  робити.Збираються  купками  (кланами).Поговорили,горілка,сауна.Де-  не-  де  поспівають  з  другом  асусом  і  крапка.

Myhailo1962:потихеньку збираю дійсно живу команду.

А хто вже є в складі команди (інструменталісти)?

Поки що нас троє.Басист,акордеоніст(він же саксофоніст),ну і Ваш покірний слуга на гітарі.Репетиційна база є,ось поки з часом для репетицій трохи проблема,поки що раз у тиждень внеділю збираємось.Тематика ,в основному батярська(на свої тексти).

 

Перечитавши форум -я зрозумів що Ми   Всі як та  влада льємо водичку з одного боку в другий  і нічого конкретно не робимо

І дійшов до висновку -Закрити на порталі  викачку фонограмм -і це буде першим кардинальним кроком  у вирішенні деяких питань

Інші тем порталу  можна не чіпати

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти