Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

і звучить плотніше і моніторів не тре....

Ага, і пульт видає і канал на пульті видає на всі 80 % !!!  Нахолєри то всьо тоді купувати ??  Най гатит на "цілого".... )))))))))

Досить гнати. В деяких пультів є кнопка перемикання чутливості. Наприклад з Берінжером пультом при низькій чутливості входу треба десь на 70-80% звуку дати з клавіш

На ямасі пульту коли я даю десь 60-70, (Ручка гучності на клавіші) і ніякого перегрузу нема, все в (0) на ПФЛ

Коли звуковий програвач чи клавіша відкрита по рівню звуку то звучить краще набагато як заперти фейдер на пульті до упора вверх і при цьому на ноутбуку чи на клавіші 15% гучності.

А ще бачив таких музикантів що не вміють пультом користуватись. Мастер громкость наполовину а накручують чутливіть та рівень сигналу на вході до упору і дивуються чого фонить мікрофон і перегруз іде

У вас всіх напевно якраз така ж ситуація якщо пишете такий бред

Тоді я дещо не розумію. Є така кнопочка PFLпрослуховування на пульті, якщо дати волюму з клавіші 80% то воно зашкалює... Як з тим жити?

 

Зняти чутливість каналу GAIN і все буде в норму

В мене чомусь на пульті MG12\4fx нічого не зашкалювало

В деяких пультів є кнопка перемикання чутливості 

Або я щось пропустив, або... В яких пультахsergejkushnir? Марка, модель? 

Сергій, пультом MG12\4fx користуюся років 8, круцьку GAIN не використовую ніколи, то чому у мене є перегруз а у Вас нема ( Yamaha S710). Знаєте щось особливе чи просто "чорна магія"?

Як варіант підсилювач заслабий - тому і перегруз.
 

Або я щось пропустив, або... В яких пультах, sergejkushnir? Марка, модель?

Читайте уважніше. Говорится про берінжери, майже всі моделі мають на стереоканалі кнопку перемикання чутливості

Gocan Ігор я використовую канал для стереопари якраз з круцькою ГЕЙН, і викручую її в 0 тобто мінімалка

Може бути таке що 710 видає сильний сигнал на лінійному виході порівняно з 1100. Тоді регулятор на клавіші десь наполовину. Стрілкою догори на крутці гучності

Стереоканали які без круцьок ГАЙН дуже чутливі я їх навіть під ноутбук не використовую, бо вони накручені фіксовано по Гайн на максимум і годяться тільки для дуже слабеньких по вихідному рівню приладів.

В деяких пультів є кнопка перемикання чутливості.  Тут щось написано про Берінжер???! 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти