Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

А яка різниця між 900 і 910?

900 vawe формат читає,і коли аудіо файл програється то YAMAHA  практично мертва , на ній не можна звук поміняти ні наступний файл вибрати,коротше всі функції клавішів відключаються.А 910 читає Мр3  і при програванні аудіо файла повністью всі функції на клавіші працюють.А так може звуки якісь і появилися новіші...

Крім того С-910 має звучки які С-900 і близько таких не мала.На апараті потужніше звучить і т.д.Перевагу відчув в перший день!

>>Крім того С-910 має звучки які С-900 і близько таких не мала.

Точний перелік, будь ласка....

>>Крім того С-910 має звучки які С-900 і близько таких не мала.

 -  це гон, тембрально різниці між ними нема, на апараті шо та шо та звучать єднако. Різниця - деякі функції.

а ще е різні апарати!

>>а ще е різні апарати!

І що з того? Ми порівнюємо різні інструменти. Як їх коректно порівняти, коли ще й різні апарати будуть?

А так, звісно, і вуха навіть різні бувають, і то, що між вухами...

Купив собі s 910 , класна штука, позрівняно з  psr s900 різниця є, тут mp3 читає, процесор кращий стоїть, тобто синтезатор швидше думає. Також має багато мегавойсів і звуків супер артикуляції, більше наборів ударних, що надає звучанню "соковитості". По звучанню не звучить так пластмасово як psr 3000 і.т.д. А моя порада вам купляти s 910. На мою думку міняти  пср1100  на пср с710 це практично шило на мило....єдина відмінність це мегавойси. Я мав пср 550 і потім  s 700 в звуках різниці аж такої то я не почув тільки мега войси і більше стилей і варіацій в них.

Цілком згідний з тобою я теж приємно вражений від неї)))

На конкретне питання Ростислава так і недано відповіді. Як і нема реакції на заперечення від Gokan Ігор. Складається враження що лунають голослівні, нічим непідтверджені вихваляння власників Yamaha PSR S910, з невражаючими і непереконливими аргументами на рівні дитячого садку.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти