Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Сергію, ти хоч усвідомлюєш про що розказуєш ? Вроді чоловік дорослий, а впертий як "баба" ! Та зроби висновок з того всього, і візьми чогось для себе з вище сказаного...Не маєш ніякої підтримки збоку інших, а далі перечиш своє ! Ше довгоГарних св"ят !!!

Що для себе взяти? Як розганяти процесор копмпа? Оце новось! Я ще в 17 років цим займався

Чи ти маєш наувазі перепрошити Роланд GW8 щоб зазвучав як Ямаха с910

Впертий як баба це дядько хапко. Я йому слово а він мені на цілу сторінку розписує якісь фантазії, з покращення звучання апарату прошивкою

Сергію, Ви є файний хлопака, направду!   Але давайте не будем сперечатися про то що Ви від того далеко.  На сторінках форуму можна відписувати подумавши 2 - 3 дні і начитавшись "гуглу" - але то не більше! Як би Ви на живо поговорили з Хапком - то програли би всі раунди і закінчили би нокаутом. Не пхайтесі а ліпше спитайте мудру людину то чого Ви не знаєте ....   Всім Веселих свят!  Братаймося! І будьмо чемні )))

Я також на цій позиції. Сергію, без образ, але Ви як хлопчур неаргументовано сперечаєтесь в деяких питаннях, в яких з Дядьком Хапком явно в різних вагових категоріяхЛюдям властово помилятись і чогось не знати. Спеціалізовані форуми дають можливість це виправити. Чи Ви вирішили йти ва-банк в суперечці з людиною до чиєї думки прислухаються і рахуються на багатьох навколомузичних форумах? Безперспективно для Вас.

Всіх  музик   вітаю з  Новим  роком!. Ще раз  і  ще  раз  підтримую  поціновувачів  хорошого  звуку . Від  Yamaha  S910  а  також  подібних серій  інструментів  доброго звучання  сподіватися годі  і  давайте вже на  тому  поставимо  якусь  крапку  панове  музиканти.

Від  Yamaha  S910  а  також  подібних серій  інструментів  доброго звучання  сподіватися годі

Взагалі від всіх самограйок даного цінового діапазону, професійного звучання я не зустрічав. ДЛя мене гарний звук це на писана пісня, з розвитком до кульмінації, а не стиль в 4-ох варіаціях і кінець!

  і  давайте вже на  тому  поставимо  якусь  крапку  панове  музиканти.

В таких суперечках ніколи крапки не буде, це така тема, на мою думку, яку не потрібно, тай не  має сенсу підіймати. Кожен хвалить своє. Це можна порівняти з суперечками релігіними, політичними, і автомобільних лбителів.Крапка хіба може бути поставлена якщо адміни закриють тему)))

Веселих свят!

Питання до користувачів S910. Чи є можливість в процесі гри у стилі транспонувати інструмент на октаву ( інструмент що є в стилі)?

У процесі гри не можна, але можна просто визначити в якій октаві він грає і переписати на октаву вище, чи нижче. Це дуже просто

 

Не можна???Я свого часу на PSR540  в "прямому ефірі" робив любе і різне...То шо,флагман останньої серії PSR того не вміє?

Під час гри все можна транспонувати,у мене самого S910,не жалію що взяв саме її)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти