Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

sergejkushnir на форумі plus-msk є користувач під логіном КИП.Це не Ви часом?Чи може це Ваш родич?

 

Я не регився на цьому форумі. Мене там немає

Все що мені цікаво я і так читаю

Я продаю с910.

Як когось цікавить, звертайтеся в приват.

Звісно, важко признатись, що такої потрібної фічі в найкрутішій самограйці нема :)

Шукаючи відповідь на це болюче питання, знайшов дуже цікавий пост, де описано, як це вирішують інші. Не можу не поділитись. Особливо рекомендую пост дописувача index.miro

http://www.psrtutorial.com/forum/index.php?topic=14776

 

Якщо ця функція комусь така потрібна і навіть потрібніша за звук інструменту купляйте технікс. Я ж не проти.

Я грав 3 роки на 1100 в якому був ще один лінійний вихід який не впливав на ручку гучності на інструменті. Тобто можна грати без динаміків. Але я цим не користувався, бо мені потрібен був постійний моніторинг з його динаміків. Особливо це стосується гри на весіллі

Богдан Нестор напиши мені сюди sergejkushnir@ukr.net

Приват не працює

Я не можу читати свої листи бо не працює головна сторінка

Сергій, я хоча відношуся до "ямахістів" але моніторити з клавішних динаміків s710-910 на весіллі не вийде. Хоча б тому, що не чути...

Я грав 3 роки на 1100 в якому був ще один лінійний вихід який не впливав на ручку гучності на інструменті. Тобто можна грати без динаміків.

Чи може навпаки: ручка гучності не впливала на лінійний вихід? І, до речі, чому прибрали лінійний вихід? На 1500/3000 є, а в S-серії нема? Це, напевне, той розвиток і прогрес, про який ви говорите?

Тобто можна грати без динаміків.

Поясніть, будь ласка, не зрозумів до кінця...

Але я цим не користувався, бо мені потрібен був постійний моніторинг з його динаміків. Особливо це стосується гри на весіллі

Важко віриться, та нехай :) ...

Прибрали тому що мабуть той вихід нікому не був потрібен. Його використовують дуже рідко. Я сам ніколи його не використовував. Так може 2-3 рази. 

Коли граєш на апаратурі то краще чути звук з динаміків клавіші як ловити його з порталів. Або потрібно використовувати монітор для підзвучки, що не завжди виходить.

А без моніторингу це не дуже зручно. Як грати так і співати

Оптичний вихід теж забрали з модуля Мотіф ХС, хоча в ЕС він був. Я не думаю що це зробили на зло.

Просто там є цифровий коаксіальний вихід який дає таку ж якісну передачу звуку як і оптика.

Оптика це вже устаріла фіча

Тобто можна грати без динаміків.


Поясніть, будь ласка, не зрозумів до кінця.

Той вихід на RCA. Тюльпани, був з фіксованим рівнем гучності на виході. максимальна. Регулятор на самій клавіші на нього не впливав

Звук з динаміків можна було трохи добавити для моніторингу або взагалі викрутити в (0)

Gocan Ігор Хто хоче чути той чує.

На клавіші потрібно звук давати майже не 80% А на пульті трохи зняти рівень, тоді і звучить плотніше в міксі і добре чути звук з динаміків

Тоді я дещо не розумію. Є така кнопочка PFLпрослуховування на пульті, якщо дати волюму з клавіші 80% то воно зашкалює... Як з тим жити?

Є така кнопочка PFLпрослуховування на пульті, якщо дати волюму з клавіші 80% то воно зашкалює... Як з тим жити?

Так ж написано

тоді і звучить плотніше в міксі

Такий собі перегрузу пульта - воно ж додає, напевне, купу гармонік. Гітаристи плачуть :)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти