Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Прошивка тут нічого не міняє. В 910 в порівнянні з 900 зовсім другі звуки, а вони важчі по обєму, і використовують більше памяті як постійної так і оперативної

Також в 910 потужніший та зовсім другий тон генератор (Говорить майстер який займається ремонтом і гарантійним обслуговуванням даних апаратів)

До чого тут маркетинг і операційка?

Прошивка тут нічого не міняє.

Міняє, і дуже сильно міняє. Як приклад можу навести GW8 - у версії 2.х серйозні зміни та доповнення у порівнянні з 1.х. Залізо одне й те саме, а фіч додалось. Також для розвитку можеш почитати change log операційок Kurzweil K серії та Alesis Fusion. Можеш також перепитати своїх друзів, у яких Virus, чи допомагав їм апдейт операційки. Я гарантую - ти прозрієш, якщо це зробиш (146%).  Але ж ти все заперечиш. Правда?

В 910 в порівнянні з 900 зовсім другі звуки,

Зовсім другі звуки будуть років через 10 як мінімум. У 910 зовсім трішки більше свіжих звкуів (S. Articulation, mega-, sweet-, cool-, live-  та ін.) Було 15, стало 30. Це не зовсім другі, і не зовсім більше.

а вони важчі по обєму

Пруфлінк (докази) в студію... В одній з попередніх тем я просив тебе назвати різницю в ROM (постійній пам'яті) між 900 та 910. Доказів не було, лише припущення. На даний момент є щось переконливе?

і використовують більше памяті як постійної так і оперативної

Також в 910 потужніший та зовсім другий тон генератор

Докази, будь ласка (моделі, партнамбери, даташіти)...

До чого тут маркетинг і операційка?

То для думаючих та аналізуючих. Не переймайся, пропусти...

Сергійякби там був інший тон генератор, то Ямаха би знаєш як трубіла про це? На кожному перехресті!!! А те що ти кажеш про інфу від якого майстра, то без образице рівень чуток. Я коли мав Roland D-5 і пропускав через зовнішню обробку, то був здивований різницею в звучанні. Але основа - звук, від того не покращився. Він змінивсяХоча для тебе такі синти мають одне місце - смітник.

Нехай буде гречка аби не перечка.

Може й прошивка добавляє там пару допоміжних фіч та крутилок але залізо ж те саме стоїть

Відеокарта ж нестає потужнішою на компі якщо ви скачаєте на неї програмне забезпечення випущене недавно.

Дядько Хапко ви хочете сказати що 900 і 910 відрізняються тільки прошивкою? Я зовсім не згоден докази давайте

Я порівнював ці апарати. Змін між ними маловато але вони є 

Ямасі непотрібно трубіти, В ямахи і так багато покупців її товару

Мотіф ХС та ХФ теж майже одне і теж як 900 і 910 але називати їх однаковими язик не повертається

 В одній з попередніх тем я просив тебе назвати різницю в ROM (постійній пам'яті) між 900 та 910. Доказів не було,

Докази це  покращення звучання між 900 та 910. Обєм ром мене не дуже цікавить

Може й прошивка добавляє там пару допоміжних фіч та крутилок але залізо ж те саме стоїть

Секвенсор в GW-8, доданий у ver. 2, гранулярний синтез, доданий в одній з прошивок Virus TI, можливість писати 8 аудіотреків, читати та редагувати семпли S700, додані у версії 2.0 для Fantom X6 - це допоміжні фічі? ;D

Відеокарта ж нестає потужнішою на компі якщо ви скачаєте на неї програмне забезпечення випущене недавно.

Термін "overclocking" (розгін) чув? Чи може розказати, як з однієї партії кремнієвих заготовок виходять процесори з різною тактовою частотою? Отож, знову двійка...

Дядько Хапко ви хочете сказати що 900 і 910 відрізняються тільки прошивкою? Я зовсім не згоден докази давайте

Я ж написав одразу - "недоведене припущення". Докази шукаю :)

Я порівнював ці апарати. Змін між ними маловато але вони є

MP3 та десяток звуків?

Докази це  покращення звучання між 900 та 910

Що, дійсно, таки краще? В яких одиницях і скільки та різниця становить?

Що, дійсно, таки краще? В яких одиницях і скільки та різниця становить?

Набагато більше як в GW8 з новою прошивкою

MP3 та десяток звуків?

Нехай там буде по 10 нових звуків для кожної партії інструментів, і 30 звуків артикуляції, це вже краще як проско крутилки і секвенсор немічний у прошивці №2 для роланда

Секвенсор в GW-8, доданий у ver. 2, гранулярний синтез

Гранулярний синтез у GW8 це не більше як забавка для починаючих музикантів, а звуки там повний (0) 

А прошивку №2 випустили для незадоволених звуком GW8 щоб не закидали яйцями виробника цого самограя

Я ж написав одразу - "недоведене припущення". Докази шукаю :)

Я теж шукаю

Термін "overclocking" (розгін) чув? Чи може розказати, як з однієї партії кремнієвих заготовок виходять процесори з різною тактовою частотою? Отож, знову двійка...

І знову понти для малолеток! І скільки той процесор живе з розгоном? 2 місяці? Поки не згорить від перегріву.)))))

Це все одно що в жигуля в мотор (01) поставити головку 16 клапанну і думати що ти зробив з нього ферарі

Секвенсор в GW-8, доданий у ver. 2, гранулярний синтез, доданий в одній з прошивок Virus TI, можливість писати 8 аудіотреків, читати та редагувати семпли S700, додані у версії 2.0 для Fantom X6 - це допоміжні фічі? ;D

Отожбо, всого тільки немічні допоміжні фічі. А для того щоб дійсно звучало потрібно міняти не тільки прошивку а й начинку (залізо апарата) Але простіше купити одразу нову модель потужного синтезатора як гратись з прошивками

Знову примір. Ставимо Віндовс 7 на пентіум 4 системник і тішимося новими функціями яких небуло у віндовс XP

Вчи вчи одні двійки.))))

Дядько Хапко.. Я працюю в софтверній компанії, тому зі станом речей ознайомлений.

це цілком законний спосіб відносно чесного вилучення грошових знаків у населення (за класифікацією О. Бендера)

Самі  собі перечите Дядьку Хапко.

То ви кажете що софт для розводу лохів на гроші, а зараз говорите що нові версіі софта це є дуже круто бо добавляються допоміжні функції

Авжеж всі кинулись купляти нову прошивку на GW8 думаючи що це покращить його звучання тим що у новій прошивці є гранулярний синтез  )))

Розвод на лоха

Гранулярний синтез у GW8 це не більше як забавка для починаючих музикантів, а звуки там повний (0)

Читай уважно повідомлення опонента, бо можна оконфузитись  -  то перше правило ведення полеміки. Гранулярний синтез - то стосується Virus TI. Крім того, це свідчить, що ти абсолютно не в курсі, що ж таке GW8, коли таке пишеш. Противника треба знати досконало, проте в тебе більш примітивні методи :) ...

А прошивку №2 випустили для незадоволених звуком GW8 щоб не закидали яйцями виробника цого самограя

Всі виробники випускають оновлення, які виправляють якісь помилки та/або додають новий фунціоналЯкщо не помиляюсь, то звук - не пріоритетне завдання версії 2 для GW8. Основні фішки - редактор стилів та секвенсор.

 

Але простіше купити одразу нову модель потужного синтезатора як гратись з прошивками

Звісно. Особливо, коли гратись нема з чим, бо прошивок нема :) Проте мені простіше розібратись самому, аніж когось годувати. Ситуація проста і не дає ніякого особливого вибору: або тратиш інтелектуальні ресурси, або фінансові :) ...

І знову понти для малолеток! І скільки той процесор живе з розгоном? 2 місяці? Поки не згорить від перегріву.)))))

Ти темний і впертий - то недобре поєднання. Гаразд, розповім, як воно насправді. Серед серйозних дядьків. Отож слухай і не перебивай :)

Компания Intel предложила владельцам компьютеров с процессором Pentium G6951 специальные пластиковые карточки по цене 50 долларов, которые содержат код активации, необходимый для того, чтобы разблокировать некоторые возможности процессора, сообщил сайт TechCrunch в воскресенье.

Как отмечает TechCrunch, покупатель получает процессор с изначально заниженной мощностью. После приобретения карточки для апгрейда он вводит полученный код активации и загружает из Сети специальный пакет программ для того, чтобы получить доступ к полной мощности процессора.

Суть дела состоит в так называемом оверклокинге - повышении тактовой частоты процессора в обход предела, предусмотренного производителем. Оверклокинг основывается на том, что в рамках одного модельного ряда процессоров используются чипы с одинаковой топологией и изготовленные по одной и той же технологии. Иногда чип, который поставляется с меньшей частотой, чем более "продвинутые" модели той же линейки, может быть "разогнан" до большей производительности, так как его мощность действительно была искусственно занижена производителем из маркетинговых соображений. Но бывает и так, что таковая частота чипа занижена по результатам заводских испытаний - в партии есть процессоры, которые не способны стабильно работать на большей частоте. В этом случае процедура "разгона" может вызвать проблемы в работе системы или даже повредить процессор.

Недоступный пользователю запас производительности процессора Pentium G6951 был намеренно создан производителем. Как отмечают специалисты, для Intel это удобно с точки зрения снижения производственных затрат: вместо того чтобы выпускать две модели с разной производительностью, Intel выпустила один процессор с возможностью перевести его в более производительный режим за дополнительные деньги.

Hardware.info отмечает, однако, что прирост производительности в результате апгрейда незначителен.

 

http://ria.ru/technology/20100920/277424742.html

http://people.overclockers.ru/Gljukats/records

 

 

Це все одно що в жигуля в мотор (01) поставити головку 16 клапанну і думати що ти зробив з нього ферарі

Красиво, але "мимо каси". Більш реально - це чіп-тюнінг, коли люди перепрошивають ECU. Ти ж цікавишся авто - мав би про то знати. Чи ти в тому теж, як вовк на дзьвіздах? :D

Прошу ще раз - не пхайся в області, де компетенція твоя слабонька - повір, це вже навіть не смішно...

 

Отожбо, всого тільки немічні допоміжні фічі. А для того щоб дійсно звучало потрібно міняти не тільки прошивку а й начинку (залізо апарата)

"Наша пісня гарна й нова - починаєм її знову" :DD

 

Знову примір. Ставимо Віндовс 7 на пентіум 4 системник і тішимося новими функціями яких небуло у віндовс XP

Молодець - починаєш думати! :) Чи ти може не знаєш, що так можна робити? :)

 

Самі  собі перечите Дядьку Хапко.

То ви кажете що софт для розводу лохів на гроші, а зараз говорите що нові версіі софта це є дуже круто бо добавляються допоміжні функції

Не перекручуй. Не розумієш - перечитай, не розумієш далі - перепитай. Мені важко пояснювати елементарні та примітивні речі та даунгрейдити написане...

 

Авжеж всі кинулись купляти нову прошивку на GW8 думаючи що це покращить його звучання тим що у новій прошивці є гранулярний синтез  )))

"Туристам" не відомо, що більшість фірм викладає прошивки безкоштовно, і лише деякі - продають їх разом з новими інструментами за ціною нових інструментів :) PSR900/910 вміє оновлювати операціїку? :D

"Розвод на лоха", "понти для малолеток"

ФІльтруй базар, братіша...

Молодець - починаєш думати! :) Чи ти може не знаєш, що так можна робити? :)

Що можна робити? Оновлювати операційку на старих компах?

Я колись теж цим займався оверлокінгом, розгоном процесора, відеокарти, тож вчити мене не треба в цій області що і як

Але потім я плюнув на ці всі дитячі забавки і купив собі потужний комп все і зразу за нормальні гроші

Я і не пхаюся в ті області які не знаю, а пхаюсь туди де я точно знаю що і як

Не перекручуй. Не розумієш - перечитай, не розумієш далі - перепитай. Мені важко пояснювати елементарні та примітивні речі та даунгрейдити написане...

Ага))) Починаються виправдовування цитатами на всю сторінку.)))) Це я вже зрозумів.

Вам подобається щоб ваше було завжди зверху???))))

Знову примір. Ставимо Віндовс 7 на пентіум 4 системник і тішимося новими функціями яких небуло у віндовс XP

Молодець - починаєш думати! :) Чи ти може не знаєш, що так можна робити? :

Чого це не знаю. Але таке роблять лише такі  юзери які не мають грошей на нормальний апарат, і починають у старому компі все перепрошивати та перевстановляти програми

Але потім до голови доходить що з цього толку реально 10%,)) викидують те все що вони перепрошивали та розганяли і купляють нове і потужне разом із новими програмами

Гаразд, розповім, як воно насправді. Серед серйозних дядьків. Отож слухай і не перебивай :)

))))))))))))




 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти