Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Не буду перечити, Сергію. Побажаю Вам якнайшвидше купити 910-у. Бо вже пора на ділі, а не на словах доказувати що вона найкраща.

...Ні на 900 в мене пропало бажання. Вона дійсно тупить. Коли паприклад при грі хочеш перекинути другий звук то вона на пів сенкунди завмираєю....

А Korg Pa500 таких проблем немає. При переключанні не тільки звуків, але і стилів у грі (з стиля на стиль) він гикавки не має. Ямахи мають, сам переконався на 550 і 1500 ПСР.

1500-та під руками. "Гикавка" відсутня як клас...

Studio. це мабуть вам приснилось що на 550 і на 1500. Нема там такого.

А на с 900 є бо там проц слабенький стоїть а в 910 це виправлено

А Korg Pa500 таких проблем немає

Немає бо там звуки дуже мало обєму займають і мало ресурсів потребують з проца при перемиканні з одного на другий. 

...Studio. це мабуть вам приснилось що на 550 і на 1500. Нема там такого.
А на с 900 є бо там проц слабенький стоїть а в 910 це виправлено...

Ну-ну. Одним словом експерт.

...А Korg Pa500 таких проблем немає
Немає бо там звуки дуже мало обєму займають і мало ресурсів потребують з проца при перемиканні з одного на другий.

І тут експерт.

Ні серйозно, сам перконувався не раз. Незнаю шо там слабше, але с900 повільніше думає ніж с910!

Studio тут експертом бути не треба. Навіть діти малі знають що сучасні ігри тормозять на пентіум 4 компі, бо нехватає ресурсів під важкі алгоритми завдань.

Те ж саме в с900. 

Думаю що швидкість перемикання не є визначальним параметром. Мій хороший знайомий вмів миттєво робити переналаштування на своєму Музі. Як фокусникІншіне гірші музиканти, так швидко і близько не могли робити. Але від того вони гіршими не були.

Проц може бути як завгодно потужним, але якщо написати криву операційку, то всю круть можна викинути в смітник. В мене є недоведене припущення, що 900 і 910 технічно ідентичні, але відрізняються прошивками/операційками. Маркетологічно набагато вигідніше випустити "новий" інструмент замість викласти на сайті свіжу прошивку.

Про 4-ті Пентіуми і сучасні ігри не розказуйте - це цілком законний спосіб відносно чесного вилучення грошових знаків у населення (за класифікацією О. Бендера)

Я працюю в софтверній компанії, тому зі станом речей ознайомлений.

Проблема безшовного/безперервного перемикання звуків актуальна до сих пір, і тільки в деяких інструментах вона вирішена. Для ярих противників антикваріату: Kurzweil K2000 (старий, як г..но мамонта) перемикається без обривів...

...Маркетологічно набагато вигідніше випустити "новий" інструмент замість викласти на сайті свіжу прошивку.

Про 4-ті Пентіуми і сучасні ігри не розказуйте - це цілком законний спосіб відносно чесного вилучення грошових знаків у населення (за класифікацією О. Бендера)...

 

Дядько Хапко, це зрозуміло,повністю з вами згоден, але sergejkushnir знає певно більше, бо він експерт по S910  (не в образу сказано)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти