Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA S910
YAMAHA S910

Як було сказано вище-треба. Крім того на кожну ноту можна ставити 3 різних інструменти, які в свою чергу можна розкинути по октавах, в панорамі, в динаміці клавіатури(velocity), можна створити перфоманс, де при грі акордом (2-3-чи більше нот) на різних нотах будуть звучати різні інструменти (наприклад  в терцію труба і кларнет),чи різні інструменти будуть звучати в залежності від динаміки гри.

Ви висмикуєте тільки хвалебні відгуки про 910.

А ви відповідаєте розхвальними висмиками про Корг)))

Але там теж половина людей за 710 половина за корг па50.

Що ми накінець і зрозуміли на 27-ій сторінці, дискусії ні про що.

Дорогі дискусчани, ви ніколи не докажете один одному про ці чи інші інструменти, як людині подобається інструмент, то навіщо її закидувати силками про туж саму дискусію ні про що на 20стор., тільки на іншому сайті?!

От в мене 910, але я не вважаю себе Ямахоманом, тому що розумію, що є куча інших інструментів де є звуки в 100 раз кращі ніж на моїй задрипаній самограйці, але позрівняно  з Коргом па500, мені Ямаха більше подобається, за те я би поміняв свою Ямаху на Корг Кронос, а Кронос на Фантом G, а були б гроші, лишив би все!!!

Це те саме що спорили би Мерс та БМВ, Ющенко та Янукович, Мусульманин і Християнин, вкінці кінців Репер і Попсіст!!! Дорослі люди, а такими дитячими справами займаєтесь...аж смішно.

Тай тут я вже розумію не про інструменти йдеться, а діло принципа, потеревенити і загнати один одного в кут!

Ви нічого нікому не докажете! Ще раз повторюю КОЖНОМУ СВОЄ! ! !

 

Ото Богдане, мудрі слова ви написали Балачка дійсно перейшла в балачку ІНРУМЕНТАЛЬНИХ МАНЬЯКІВ. То таки правда хлопці, КЛІНІКОЮ ПАХНЕ ВЖЕ, не в обіду нікому. Ямаха - !!! , Корг - !!!, і та "оргазми" від одного і другого....

Спитала людина поради по інструменту - значить треба дати людині пояснення в міру своїх знань і суто по факту, бажано з порівнянням що є плюсом одного інструменту і мінусом іншого і навпаки. І ВСЕ. А докази де ліпші свистульки а де ліпші басульки то річ таки СУБ,ЄКТИВНА тоже.

Всі інструменти по велику рахунку не досконалі, а музики які на них грають тим більше. І ТО ДОБРЕ, - бо є шлях до розвитку - !!! ( А пограти (не попробувати) треба на всьому що можливо,  тільки тоді буде практичний (а не ЮТУБІВСЬКИЙ) досвід і занння іструментів та їх можливостей, плюсів та мінусів.

Давайте припиняти мірялку музичними ......и.

Як було сказано вище-треба. Крім того на кожну ноту можна ставити 3 різних інструменти, які в свою чергу можна розкинути по октавах, в панорамі, в динаміці клавіатури(velocity), можна створити перфоманс, де при грі акордом (2-3-чи більше нот) на різних нотах будуть звучати різні інструменти (наприклад  в терцію труба і кларнет),чи різні інструменти будуть звучати в залежності від динаміки гри.

Дякую за корисну інформацію!

Studio, так якраз в багатьох постах і написані порівняльні аргументиЗгідно Вашої логіки і думки, то судити про PSR S-910 можуть лише ті, хто на них грає і працює. І тільки такий досвід може дати уявлення про цей інструмент? А заклики припиняти обмін думок, це до чого? В компетенції адмінів і модерів визначати і вказувати на порушення правил спілкуванняВи їх бачите?

...А заклики припиняти обмін думок, це до чого? В компетенції адмінів і модерів визначати і вказувати на порушення правил спілкування. Ви їх бачите?

 

Заборон нема. АЛЕ при 27 сторінках спорів і доводів кожен з сторін залишились при своїх переконаннях. Я не закликаю припиняти обмін думками, я за те щоб ЧІТКО І ПО ФАКТУ. А вихваляння того чи іншого технічного пристрою і надмірні екзальтаціїї,  то на мою думку зайве. Форум затягує ...

Думаю, що третя сторона буде мати з чого зробити висновки. А подібна ситуація на всіх навколомузичних форумахЗакликай/не закликай, а музиканти люблять поговорити. Колись була біржа, то шо, тільки в тему говорилиЗвісно ні.

Думаю, що третя сторона буде мати з чого зробити висновки...

 

Ну а то певно таки правда. Ради цього може і треба форумитись. Може комусь дійсно щось і пригодиться з того.  

sergejkushnir Ви так і не відповіли на питання "Яке відношення має поліфонія до кількості наворотівкрутилок настройок, які контроюють контролери на міді дорожках?"

І на ваше повідомлення "Таке враження що на цьому форумі зібрались одні любителі коргів. Тільки я і ще пару форумчан за ямаху".Вам тут неодноразово відповіли що:інструменти даної цінової категорії,будь то корг чи ямахачи роланд чи касіочи кетрон чи технікс.Вони не будуть кращі чи гірші.ВОНИ БУДУТЬ ОДНАКОВІ...Я користувач ямахи "самограйки"вже років з 15 ть.Я "шыбко"нового там за останніх років десять не знайшов.Та сама S 910 це САМОГРАЙКА.А Ви нав"язуєте 27 стрінок що цей інструмент майже заміняє живого кларнетиста чи трубача.Ні! Такого робити не можна.Тому що це САМОГРАЙКА.Так само рланди і корги даної категорії...Тоді навіщо  весь цей флуд? ІМХО

Звісно, що ніхто нікому нічого не докаже. Я вже це писав з десяток сторінок тому. Я не є фаном Корга - свої уподобання я вже теж описував та аргументовував.

Мене просто зацікавив формат дискусії, де певна річ була зведена до абсолюту, з чим я не погодився :)

Топік вже себе пережив. Сказано багато, інфи для роздумів достатньо. Я, правда, не дочекався чітких відповідей на прямі запитання опоненту, але якщо це призведе ще до 30 сторінок, то й не треба.

Модератори можуть на свій розсуд почистити цю тему від флуду. Так що сейваємось на пам'ять :))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти