Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

Пропоную заборонити скачувати польки і вальси з сайту, або скачувати не в дуже хорошій якості. Оскільки, не маючи фонограм це буде стимулювати людей працювати хоча б трішки в живо. В кого які ідеї.

Сайт зразу складеться від відтоку качайликів - вони переметнуться в інше місце.

Ми вже обговорювали довго проблему фонограм - заборони нічого не дадуть. Проблема вгризлася в реальність дуже міцно...

Друзі, поки буде попит - буде й пропозиція!

В кожного своя совість перед публікою! Допоки публіка буде "сірою масою" хавати те все лайно яке її подають - доти будуть качати "народ"...

Та теперішня публіка за обслуговування під мінус ледь спроможна подекуди платити лаве, так що то всьо ше буде дуже довшиий час. То як пальона горілка чи порошкова ковбаса, поки можна буде на тому економити доти будуть танці під мінусовки. Он замовник на 2 вересня питав чи можна йому на ювілей (250 чол.!!) організувати живу команду і скілько треба за неї заплатити. Кажу що можна, буде коштувати в районі 8000 грн. Ого-го, каже, а що ж то вони там таке ексклюзивне будуть мені вигравати що я ще не чув... Та кажу, стільки коштує робота 4-х чоловік наживо. Питає, а якщо під мінусовки, то на скільки тоді буде мені дешевше? Та кажу, якщо я буду працювати лише один з колегом-тамадою то коштувати то буде 2000 грн. О, то чого ти зразу про це мені не сказав, це ж реальна мені економія, а вживу я їх на концерті краще послухаю.  Такий от прикол... :))) Звичайно я те замовлення взяв...

Та теперішня публіка за обслуговування під мінус ледь спроможна подекуди платити лаве, так що то всьо ше буде дуже довшиий час. То як пальона горілка чи порошкова ковбаса, поки можна буде на тому економити доти будуть танці під мінусовки. Дійсно, на сьогодення публіка не спроможна оплатити "живий" колектив. Нарід зводить кінці з кінцями. З"явились мінуса - з"явились і музиканти - одинаки . Звідси і випливає проста арифметика : одному - двом платять менше (бо неспроможні ! ). Нема вини ні музикантів , ні публіки !  Особисто про себе, то я купляю якісні мінуса , щоб людям не "різати вуха" та співати в своє задоволення. Дай Боже, щоб люди стали заможними та жили достойно, тоді все само собою відпаде.

Пане Василь,не знаю як там в ваших краях люди зводять кінці з кінцями,але в наших помічаю нездорову тенденцію:фотограф(1 чол)-300-400 дол.;оператор(1 чол)-450-500дол.;музиканти(4 чол)-450дол.І ще після того всього замовник щось мявчить шо "задорого".А оренда Лексуса/Прадо/Гелендвагена/Лінкольна/Кадилака?А оренда кабака за100500 бабла?А піротехніка,коли 10-15 тис грн тупо вилітає в повітря?Кінці з кінцями...ага...

Віталік Вус прав 100% але ще додам я вже трошки часу  працюю по кафешках да по барах і помітив цікаву теннденцію ,наша публіка 90% складається з безкультурного бидла, якому нас....ти на те як то заграно лиш би з колонок звучав любімий хіт і чим тупіша пісня то краще,кому грати хто це оцінить?, а ціна така тому що ми самі таку поставили ,поставилиб вищу то платилиб більше ,а ле ж ми панове за завдаток готові голим задом на йожика  сісти, от і ціна відповідна.Є й інша сторона медалі але тут про неї вже багато говорилось і я нехочу повторюватись, от тільки ще додам що для того щоб більше грали вживу треба менше крутити фанеру рецепт простий,

bodja lykovskij, "... ми панове за завдаток готові голим задом на йожика сісти..."

Ну про йожика :)))),  ти вже звичайно заагнув, хоча мабуть буває у декого й таке, не спорю.

По поводу 90% бидла - згідний, за це тра подякувати "старшим умним дядям", які роблять усе для того, аби процент того бидла нвпинно ріс вгору, поскільки то бидло несе свої зароблені копійки "дядям" в касу... Тому в тій толпі всього того бидляччя потрібно зуміти розгледіти пару -другу пристойних клієнтів і старатися працювати на них, тоді й "живьяк" буде замічений і оцінений, а якщо й під-мінус, то нормальні клінти прекрасно всьо розуміють, чому сьогодні настільки присутній мінус в нашій роботі. Технічний прогрес, жмотство власників закладів, як наслідок - низька оплата праці лабухів, ну і робота під-мінус... А що дивуватись, он наша і не тільки естрада, розводить народ мінусами і плюсами вже не один десяток років...  Піпл же хаває, чьо там... І головне що башляє за то всьо немалі суми... А коли вже так дуже хочеться зменшити кількість використання фанер то це зробити може кожен для себе на своєму місці, якщо має бажання і можливість лаби наживо тай все. Тільки картина така, що зараз то нікому не потрібно і то ще буде довший час, ось у чому питання.

Пропоную заборонити скачувати польки і вальси з сайту, або скачувати не в дуже хорошій якості. Оскільки, не маючи фонограм це буде стимулювати людей працювати хоча б трішки в живо. В кого які ідеї.

Давайте, тим більше база пісень у багатьох  сформована!  От, як заграють всі дружно...   Та так що у 80 % гостей буде рак вуха а в музик потім арматура з динаміків стирчатиме ... Хто хоче , - той грає, а хто не хоче - той хитріший (до пори, до часу)!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти