Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

Ну непогодитись складно зарас важко найти музик які б могли щось достойно заграти ,але якщо сильно захотіти то навчитись можна ,правда ж?.Буду відвертим я сам на забавах практично не граю в живу пока що ,причина проста я ще не задоволений своїм виконанням багатьох речей ,але щоденні репетиції мене невпинно наближають до моєї мети...А якщо люди нехочуь  вчитись то навіщо цей фарс з йоніками ,не краще робити як в росії ,поставити ноут пульт і продавати себе як співака чи джедая,во як я думаю, хіба нє?

То я й працюю так останній рік-півтора. В ногу з часом так сказать :))) В тому теж є свій позитивчик: відсутність достачі типа злабай то чи то... Є фанера - співаєш, немає - не співаєш. 

ZZ2000,bodja lykovskij - Ви обоє, я так зрозумів, грати не вмієте, зате суперово обговорюєте клавішників. Народняк Завжди лабаю вживу на своєму PA800+саксофон. Підіграю клієнтам любу пісню в любій тональності. Знаю в Ужгороді близько 10 клавішників що грають ще краще. Хоч знаю і таких у яких клавіша навіть не підключена а понтів вище криші.

Володимир з чого такі висновки? це по перше ,по друге якби в нас в регіоні той народняк йшов , то я взагалі і незнавби що є такі сайти де фонограми качають, по третє питання чи те що я заграю буде не гірше від того що звучить на фанері ,а тут питання стоїть не стількі в вмінні добре грати але й в наявності хорошого інструмента в наяності толкових стилів  а це вже вимагає часу оскільки хороший інструмент в мене зявився відносно недавно , то поки я його вивчу ,навчусь писати стилі які мені потрібні і це все позводжу до купи щоб воно звучало без халтури і без запинок ,то мине певний час ,а враховуючи те що я окрім музики маю ще інші важливі справи які займають купу часу ,то тому й чесно пишу що зарас сиджу на фонограмах ,щоб непсути людям весіль примітивним оранжировками все.

 

Володимр, - ZZ2000,bodja lykovskij - Ви обоє, я так зрозумів, грати не вмієте, зате суперово обговорюєте клавішників...

Не зовсім зрозумів вашого посилу... За своє життя я працював з багатьма музикантами і "профі" і не дуже, а тому моє ставлення до лабухів(позитивне чи не дуже) давно вже визначене практикою. Знову ж таки питання гри "вживу" чи "вмертву", на сьогоднішній день дуже відносне, тому що гра на самограї - сурогат - як і гра з використанням VST-ешок, чи прописаних MIDI -партій і не можна таку гру назвати "живою" аж ніяк.... Хтось не погодиться? Тому фрази тіпа: " Ми удвох з колегом лабаємо тільки наживо..." - скоріше сприймаються як самообман і не більше. ІМХО

Прошу вибачення, та хочу виразити сум з приводу використання ноутів на вечорах. Та змушений погодитись, з мінусами швидше, часто якісніше, репертуар значно ширший та ін. А живу якісну гру сприймають всеж таки майже всі гості, поки "недопили", але платити зе неї гроші згодні одиниці. Сумно...

Я пригадую 80-ті роки. Ми з хлопцями робили репетиції, слухали гармонію, вступи, вставки, коди, щоб кожен інструмент заграв правильно і вчасно свою партію, не грав голосніше чи затихо, тобто хотіли досягнути такого звучання , яке тепер називать "фанера", або пластмасове звучання..Приходили люди в кабак і говорили "ця річ добре здерта і добре заграна, а от та - в такому місці не та  гармонія - для прикладу. Старалися зробити пісню "один до одного". Тепер багато хто користується фонограмами ( добре , якщо це якісна фонограма), це є те чого ми хотіли досягнути у 80-90 роках на репетиціях. І ставитися до людей які практикують фонограми з презирством, я вважаю - неправильно. Але не все так просто: якщо людина не вміє грати , а хизується під ноут - "це вже зовсім інша історія."          Ми удвох з колегом лабаємо тільки наживо..." - скоріше сприймаються як самообман і не більше. Тут теж однозначно не можна підходити. Я вважаю що краще на самограї відпрацювати пісню (напр. як це робить Р.Співак, чи Б.Іванишин), і так її лабати, ніж взяти собі басиста, який тебе буде доганяти, або переганяти, а ще гірше валити по сусідах, і барабанщика (ну хоча б на ритм-машинці) який буде пекти по томах не в касу... А клавішник , який грає на самограї - не тільки мусить правильно заграти гармонію, ( бо є специ які грають як їм подобається, тобто свою грмонію - і це називають наживо), а й вміти зробити збивку, якісну коду і інше, хіба це не наживо. А взагалі на мою думку "наживо" - починається з барабанщика (ну хочаб з ритм маш. ), басиста, і клавішник, а далі за бажанням...

Топікстартер говорить про стимулювання людей працювати "наживо"! Коли люди в Україні будуть жити  достойно,тоді і зможуть оплатити "живу" і високого рівня музику - це однозначно! Сьогоднішній , так би мовити, "ринок музичних послуг на весілля" нагадує мені "бандитские лихие 90-е"!  Хто як хоче, і за скільки "випросить"  у замовника на весілля чи буржуя-ресторатора собі оплату. Ніякого порядку на цьому "ринку" нема , нема "музичної біржі". Тільки не треба говорити,що,мовляв, хто себе як цінить. І фанери будуть використовуватися на всі сто! Це дуже вигідно "музикам", які нуль у володінні інструментами,які марш чи "Горіла сосна" не тямлять як заграти, але вони можуть бути "взятими" на весілля, "граючи" за смішну ціну!

Олександр Парубочий, - "...Прошу вибачення, та хочу виразити сум з приводу використання ноутів на вечорах..."

Хлопці, ну чи ж не прикол, га? Чоловік в сусідній темі розказує що працює вже цілих 10 літ тільки з компами і фанерами  а в цій темі виражає свій глибокий сум з приводу використання тих же компів. 

Роман Паславський, - "...  А взагалі на мою думку "наживо" - починається з барабанщика (ну хочаб з ритм маш. )..."

Знову прикол, капець. А розкажіть но нам п.Роман Паславський, що саме "живого", як ви кажете, у ритм-машинках.  Я особисто у свій час працював з багатьма моделями різних драм-машин і повірте так і не відчув у них нічого "живого"

Василь, - "...Топікстартер говорить про стимулювання людей працювати "наживо"!..."

п.Василю, та про яке стимулювання ви говорите? Кого стимулювати, лабухів які не хочуть задурно на живому інструменті ноти заграти? То їхнє право не грати задурно "вживу" і цінувати (у еквіваленті) весь той час що був витрачений для оволодіння певним інструментом. А порівняння ваше ситуації з "лихими 90-тыми" абсолютно недоречне бо в той час все таки роботу лабуха цінували, що не кажіть і оплата була пристойна, а часом навіть більше ніж пристойна в надцять разів. Треба було пахати та за нормальну роботу платились нормальні бабки, що і було найкращим стимулом.

Прагнення співати під живу музику це не прикол, а бажання бути справжнім співаком а не караокером. Я обходив місцевих музик пропонував працювати разом, не склалося - хлопці сказали, що зара всі вже лабають під комп, але надія вмира останньою. А вирішення проблеми використання фонограм я не бачу взагалі і саме через новітні технології, якими звісно й користуюсь.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти