Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

Шановний ZZ2000 , по-перше я сказав, "наживо" - починається з барабанщика, а вдужках додав, хочаб ритм. машина, ви може не прочитали. Я теж у свій час працював з музикантом який грав на ритм-машині, але він був барабанщиком, і був час коли другий клавішник включав старт-стоп, робив збивки одною рукою і хочу вам сказати що це зовсм різні речі.Відносно того чи це "наживо" чи ні, можна ще так міркувати: коли клавішник грає партію флейти, цимбал, акордеона на синтезаторі ,(нпр. флейту акордами, акордеон бендером і ін.), то як це назвати? - наживо чи не наживо? А взагалі тема: Як зменшити кількість використання фонограм!?,  тому я підтримав сказане вище, в міру своїх можливостей лабати на самограї, як це роблять багато форумчан, але якісно, відповідно до можливостей того чи іншого самограя.

Роман Паславський, я прекрасно видів що там було написано в дужках, та  мене здивувало саме формулювання, що "наживо" - починається з барабанщика, а або, хоча б з ритм-машинки. Поскільки драм-машинки є електронними пристроями, а тому неживими. Та менше з тим, проїхали... Тема ж не про це... Що пропонує наш топік стартер? Ввести заборону? На що, на скачування фонограм, де на сайті який створений для обміну(а отже й скачування) тих же фонограм. Абсурд,чи не так?

Буду висловлюватись точніше. "Лихие бандитские 90-е"- я мав на увазі той безпорядок і бардак , який був взагалі в  економіці України , а не на рівні весільних лабухів. Так, лабухи мали роботу , бо про фанеру ніхто не чув. А сьогодні "бардак" прийшов   і на цей "ринок". З"явилася маса "музик", які ,повторюю,не володіють жодним інструментом. В багатьох районах по селах створюється  куча  "кантор". Я нікому не маю  права вказувати,як кому працювати. Але як на мене, то я поважаю того лабуха,який володіє інструментом, вміє грати та співати,хоча використовує фонограми. Пам"ятаю випадок, коли на одному весіллі підійшов гість і щось запитав по теорії музики , хотіла ж людина підколоти ! ( видно, вчився у музшколі). Мій колєга  дав вичерпну відповідь і культурно "посадив його у калюжу". Отже , в моєму розумінні , спражній лабух той , хто може заграти в будь - якій тональності хай і не суперскладну річ. І частенько у нас буває , коли хтось хоче із гостей заспівати. КОЖНОМУ - СВОЄ!

Думаю модератори тему можуть закривати в звьязку з її абсурдністю...

Думаю модератори тему можуть закривати в звьязку з її абсурдністю...

Можна перейменувати сайт і все буде відповідно :) ...

Хай буде тема, для чого закривати?? Хто хоче висловлює свою думку, хто хоче - ні. Табір я бачу розділився 50\50 а може й більше - за грайку...   Саме формулювання "ВЖИВУ" - воно -  то  й може так,  але все таки з граайкою явно чуєшся впевненіше на забаві,  Скільки раз було таке що не було мінусовки і ми шпарили з грайки - і ніхто навіть не зрозумів - що то фанєра. Причому у 90 %  "співаків" (охочих поспівати, звичайно - ж не задурно), я підбираю їм тональність, стиль і валю буз проблем не боячись що "співак" вилетить з фанєри вже в другому такті, а пару раз було таке що драйвер підвисав на карті і .... 5 сек знайшов стиль - виставив темп по ходу, і гойра... Принаймі закінчили без позору...

Якщо кому цікаво: за останні років 15 не чув живої естрадної музики на наших просторах, лише вряди-годи духову, та й то як не в РБК чи Горотківці то на сумних... Час іде, ніде дітися, музика затребувана була завжди. Тож унеможливлювання скачування фонограм нідочого доброго не призведе. Адже паршивеньку хванеру можна створити у вигляді задавки, при чому будь хто, в кого є комп. Не дуже, але й сам іноді такє чудо роблю. З допомогою сайту мінусовок, мої гуртки дитячі та дорослі можуть більш-менш функціонувати. А інакще - гаплик. Я то не музикант!

Всім дякую за відгуки.

Перш за все хочу зауважити що тема створена для людей які вміють читати, оскільки розділ називається "Вільне спілкування" а тут писали шо тема не підходить під сайт.(((

Також скажу, що культурні і виховані люди не закривають тему яку не розпочинали, хочете пишете, хочете читаєте, хочете ігноруєте справа ваша.

Насправді скалося враження, шо люди які шось десь співають під ноут вважають шо жива лаба то оркестр з 10 і більше чоловік, а решта то штамповка. І вони ше говорять про сіру масу публіки, яка приходить до них, а насправді вони така сіра маса музикантів. Сорі як когось обідив.

І моя думка. Любий музикант, який навіть під самограй заграє хоть кілька пісень, це вже музикант. І в тому шо він заграє він вкалде частинку свого настрою, розуму і інтелекту. І це люди цінять. Він передає якусь енергію. А хто буде казати шо то я пишу дурню, то він не є музикант. Бо справжні музиканти знають, шо таке получити задоволення від музики і коли народ який зібрався в кінці плескає тобі то це не передаване відчуття. Так я так само граю танцювальну музику під фанеру, але польки, вальси, повільні і деякі шейки стараюся грати вживо(ритм машина, бас гітара, соло гітара, клавіша). І та людина яка каже шо під ритм машину то не жива лаба, хай сам заграє під ту ритм машину з живим басом, і я йому потисну руку і поставлю могарич!

 

Дякую всім за обговорення, вибачте може когось обідив.

 

vasaSHALEVA

А хіба нормальну ,адекватну людину правдою образиш ...

 І та людина яка каже шо під ритм машину то не жива лаба, хай сам заграє під ту ритм машину з живим басом, і я йому потисну руку і поставлю могарич!

, vasaSHALEVA, розумію вас прекрасно що то ви до мене. Ви знаєте, дуже приємна пропозиція і якщо враховувати стаж моєї лаби (років з 8 повністю наживо + років з 10 під різні драм-машинки з живим басом + останніх лише років з 7-8 волання під фанери і мої колеги тут на сайті то всьо підтвердять) то запрпонований вами могорич разом із файним(що важливо) закусоном, вже давно ми з вами мали би смакувати  І хоч машинки та баси у мене у свій час були різні, все одно через відсутність барабанщика я не вважаю то за живу лабу, хоча й смикав струни... 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти