Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

Я мав на увазі, що багато репертуару, народного і естради, можна грати з "грайки"... Як ми успішно робимо і знаю багато люду які так роблять (і на сайті в тому числі).  Звісно що це не повністю вживу - але кайфовово і цікаво!  Як на мене, мені така робота в принципі подобається і клієнти довольні! Бо сіра маса і так не "дає дупля" (живе чи не живе), а хто розуміється - той звше оцінить і зловить кайф!  Неодноразово нам оператори і тамади, в неділю, після суботьної "живої лаби" з бубнами, казали - хлопці у вас набагато цікавіше і оригінальніше звучить з грайки ніж в них вживу....  Нафіга то тоді здалося...  Я не вихваляюся боронь Боже, просто констатую факт!  Мене в принципі все влаштовує і після довгих роздумів (з своїми напарниками) та з полеміками різних людей, зокрема і на форумах з сайту, ми прийшли до висновку, що нафіг воно на весіллі чи бенкеті надо!!!  Люди зщабавлені, дехто навіть кайф зловив від музики заграної в живу, все таки (клавіші, сакс, гітара, акорден роблять свою погоду) - в цілому клієнт задоволений і ми заплачені і подякуавані!  Ото й воно! Як нарід захоче живу музику з бубунами послухати, то піде в Джаз клуб, в оперний театр, в Театр М. Заньковецької у Львівську філармонію або в органний зал!  Як на мене все в принципі правильно розставлено! Там де люди приходять відриватися і гуляти, їм в пєнь ті барабани і нафіг не потрібні!  Повторююсь я за те що все таки не було 100% фанєри! Але все в купі і музика ( з тої самої грайки правильно прописаної і правильно заграна) краще буде звучати ніж інваліди які грають" вживу" і кажуть - бо ми вживу! Нфіг гнати такі гурти в с...   Простий приклад казав мені Юра Бульбах, що працював на весіллі з Романом Співаком  та його дружиною(відомою особою на сайті) І каже що забава і музика були на вищому рівні Привильно виконані пісні, тонко відчута публіка репертуаром і гарно і професійно на 100% використана самограйка...  Повторюсь 2 є людей!  Коментарі зайві...

Якщо продовжити логічну цепочку допису Бедзю Іванишин -то ще  доцільніше посадити  взагалі ОДНОГО  запускальщика кращих світових зразків (в оригіналі  !!!) і навіщо те все клоунство з копіюванням.

Та просто багато кому  ,в даній ситуації, плювати на живу музику -вони  і так добре косять ...ми ж добре влаштувались, правда?

MIKOLA63 DEMENTSEVICH,  "....Якщо продовжити логічну цепочку.... "

Хлопці , ну от наскільки все таки кумедно і абсурдно виглядає вся ця балачка в цій темі яку топікстартер невідомо (а може навпаки усім відомо) для чого створив. :))) Да про що взагалі "базар" тут розводимо і головне де!? На сайті мінусових фонограм!!!  Ну от лишній раз впевнююсь, що всі лабухи по життю то є великі "сказочніки": пускати фанери і називати то "живою лабою", корчитись за бутафорними інструментами і вести розмови про "живу лабу", зареєструватись на сайті мінусових фонограм(!!!) і піднімати тут тему "живої лаби", а самий більший абсурд то це піднімати на "фанерному" сайті питання зменшення кількості використання фонограм.. Ну бред же сивої кобили виходить, правильно, хто заперечить? І не жива то лаба з двох чоловік під самограй! Не жи-ва! Чому? А догадайтесь з трьох раз...  Да, є люди які з часом просто навчились віртуозно володіти самограєм, (професійно тиснути потрібні кнопки на електронній клавіші з автоакомпанементом ), прописувати його і всяке таке, але то всеодно НЕ ЖИВА (!!!) лаба і все тут, хоч розірвіть мене. І не треба такі питання мусолити з теми в тему, від того не ростуть ні бабки ні престиж тої ж лаби. Ну ми ж усі розумні люди ....

А хто як собі "косить", то то вже його діло, як може так і "косить" і немає в тому нічого зазорного бо як не як, а кожен якусь таки роботу для того щоби заробити копійчину виконує... Добре чи погано то це вже інше питання... Врешті-решт всі тут у нас займаються тим ділом щоби прокормити себе чи сімью... А можливо у когось то взагалі єдиний заробіток на сьогоднішній день. То що саме в цьому поганого, я вас питаю?

Ну давай те припустимо, що наш vasaSHALEVA і його команда приміром з пьяти чоловік, все до останньоЇ ноти лабають наживо і на "живих" інструментах з барабуцами включно. Клас? Да, клас. А скілюки весіль така команда в повному складі може взяти і обслуговувати за один день? Три, пьять, вісім чи всього одне??? Да, одне. І нехай там грають-виграють, хоч посиніють всі на тому весіллі то всеодно то буде одне весілля, хоч і неймовірно (надіюсь дуже) дорогезне. Одне! А по загсам скільки реєструється? І всі хочуть з музикою і не всі ж такі платежоспроможні як ті яких обслуговує vasaSHALEVA в наведеному мною прикладі. То їм що весілля не робити чи як? А коли наречених влаштовує "під-мінус" по ціні в 2000-2500 грн/день, то що їм теж не робити весілля, а шукати "кльову живу команду", по вашому, чи як?

 

Згідний на 200 відсотків з ZZ2000 на кожний товар є свій покупець...

MIKOLA63 DEMENTSEVICH - я всього лиш висловив свою думку, а Ви як завжди зі своєю "уявою" все перекрутили...    Звиччайно лабло зі самограя це не вживу... Я на цьому і ненастоював  Звісно що це не повністю вживу - але кайфовово і цікаво!  

Нехай той хто скаже що виконнання музичних пєс на самограї то фонограма ,перший кине в мене камінь.....А якщо це не фонограма то тоді логічно припустити що це виконання вживу ,принаймні деяких кавалків пісні, а це вже щось....

bodja lykovskij,  "...А якщо це не фонограма то тоді логічно припустити що це виконання вживу ,принаймні деяких кавалків пісні, а це вже щось....

Я чоловік не категоричний та для мене музика з "самограйки" -  суррогат, хоч бува і дуже непогано поданий. Ось так я то розцінюю. ІМХО

Не повертається язик назвати "самограєчну" лабу живою, коли в ній  "троє з чотирьох лабухів" - процесори (тобто мертві).  Я не правий?

До речі дивлюсь на назву теми - наскільки все таки абсурдно вона виглядає на сайті мінусових фонограм, капець якийсь...

Те що це сурогат то факт ,алеж не фанера ,як на мене ,це всетаки краще ніж ноут, плюс людям на забаві в очі дивитись простіше.

Ну, незнаю, Бодь, мені здається що краще вже співати під якісний мінус, ніж під такий "проф-супровід", який деякі клавішники намагаються виродити для пісні на самограї. Ще колись, ну да, а зараз коли у народа на вухах весь час вісить якісна музика, то ні... Як для мене...  До речі мені й під ноут в очі дивитись не складно бо крім ноута вже зараз ніякі інструменти не стоять окрім мікшера та монітора. :)))))

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти