Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як зменшити кількість використання фонограм!?
Як зменшити кількість використання фонограм!?

Пропоную ввести нові визначення:

напівжива лаба

начвертьжива лаба

натричверті жива лаба(з ритммашинкою)

лаба в комі (під мінус)

pete fedyshyn:  лаба в комі (під мінус) 

 

респект, класна фраза

 

 

ZZ2000 , вибачте якщо вас образив, але колись всі грали в живо(просто не було фанер, мій тато має більше 20 років досвіду гри по весіллях), а ми говоримо про тепер, шо тепер сталося з музикантами.

А на рахунок могарича, все в силі! Ви звідки? Де можна зустрітися?

vasaSHALEVA, ні абсолютно не образив, ми ж тут не міряємось чимось, а просто ведемо розмови на запропоновані теми, так що все норм... А під моїм аватаром вказано звідки я, далеченько від вас трохи та земля кругла, Бог дасть стрінемось колись,

vasaSHALEVA,...а ми говоримо про тепер, шо тепер сталося з музикантами...

Та що стало, все очевидно - ніхто задурно ноти на живому інструменті заграти не хоче тай платити за ту живу ноту теж не дуже рвуться, а тому простір весільно-банкетної лаби на 90% занятий менш дорогим варіантом, таким як воланням під мінуси (не важливо з чого вони запускаються), причому це набуло масового характеру. Думаю що питанням правильно це чи ні перейматись особо і не потрібно. Хто хоче лабати наживо так той бере якийсь інструмент і лабає якщо може, а хто не має на то натхнення той не лабає. Все просто, правда ж..  Та лабуху, який би він не був, треба якось щось заробляти на життя, а звідси і повальне волання під мінусовки на банкетах та халтурах хоча і за меншу ціну ніж лаба наживо. ІМХО. 

Повірте на слово, живий звук уже повертається, зверніть увагу яка музика була популярна в світі кілька років тому, а яка зараз наприклад

http://www.youtube.com/watch?v=Ri7-vnrJD3k

і ,зверніть увагу, кількість переглядів відео, яка публіка в залі - більшість молоді, яка постановка концерту, акцент не на світло/декорації/костюми/підтанцьовку і т.д. а на МУЗИКУ.

І це ТЕНДЕНЦІЯ останніх років

Підтримую повністю. Все ж таки кожен з нас музикант(хтось більший, хтось менший) але ми повинні виховувати публіку.

Згоден з Вами панове музиканти (ZZ2000 та vasaSHALEVA). Ви все дуже вірно сказали, й нема чого тут добавляти. Що до "живої" музики ніяк не міг визначитись з точністю, що Воно таке, та гумористичне пояснення (pete fedyshyn) цілком розставило всі крапки над і. Бажаю Вам хоча б для власного задоволення все ж грати в живу, оскільки прийдешнє покоління називатиме коп'юторщика музИкою, а муз. центр музичним інструментом - ну не вірно це. 

Недавно в районі зустрів хлопців, що йшли через базар й грали, пропагуючі живу музику у власному виконанні. Придбав їхній диск в них же й відпочиваю прослуховуючі муз твори. Якщо вони читатимуть цю тему, хочу побажати Вам великих здобудків і маю надію, що почую вас іще не раз.

vasaSHALEVA, - Пропоную заборонити скачувати польки і вальси з сайту, або скачувати не в дуже хорошій якості. Оскільки, не маючи фонограм це буде стимулювати людей працювати хоча б трішки в живо. В кого які ідеї.

Скажу від себе, що більш абсурднішої пропозиції на цьому сайті я ще не зустрічав. , це що до теми, її назви.,і того що пропонує автор теми в першому пості. Повний абсурд. Які заборони, ти що Цар-Лабух, що будеш комусь щось забороняти качати, ті нещасні фанерки. І звідки неможна качати? - з сайту який для цього й зробили? Та ти ж сам тут зареєструвався щоб скачати колись щось собі по ходу.... Чи мо ні? Га? Чи мо ти уже все звідси скачав?  Заборонами нічого ще доброго ніде не добились. У москалів є приказка "запретный плод сладок". Абсолютно нічого ніяка заборона не дасть, є ще ж обмін файлами і в-реалі. А якщо качати можна буде тільки в поганій якості, то думаю відгуки в користувачів про сайт зведуться до слова "галімо" ІМХО. Таке можна сказати питання, вирішується кожним особисто для себе дуже просто - Не хочеш користуватис фанерами - не користуйся - лабай на інструментах тай все, якщо вмієш звичайно і буде тобі повага від людей (хоч чесно кажучи, більшості народу зараз по-барабану чи ти лабаєш чи фанери пускаєш, аби недорого) ІМХО

Якщо я когось чимось боронь Боже образив - вибачаюсь щиро, не мав такого наміру, просто тут же йдуть роздуми по темі ну от я і свої виклав. І думаю що по темі.

Ше добавлю каплю...

"...не маючи фонограм це буде стимулювати людей працювати хоча б трішки в живо...."

А на рахунок цього... Не буде в такий спосіб ніякого стимулювання. Кращий стимул любов до музики і живого інструменту і живого звучання, а головне щоби чоловік ХОТІВ того всього і хотів ГРАТИ. Тоді буде все гут. Бо в теперішньої так званої лабушні це все відсутнє, а присутня тільки велика любов до грошей перерісша в жадобу та самоціль зняти лаве за будь що... ІМХО Через те і музики немає і грошей великих теж... 

 

NACHTIGALL як на мене тема не така вже абсурдна, тому що досить багато людей зацікавились нею і написали свою думку. Навіть ви заціквилися і вирішили шось тай написати. Певно маєте страх, шо можуть сайт закрити, тому в вас така думка(жартую, не переживайте) а вашу неадекватну реакцію на тему я зрозуміти не можу. Ви на сайті тиждень а вже такі що ніби це ви створили сайт і знаєте шо і як і де....

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти