Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

  Ну ,п.Gerika,читаєте то хоч придивляйтесь до розділових знаків, а не емоціями одними .  Просто змушений знову відписатись . Я в розділових знаках розуміюсь . Працюю вчителем української мови багато років.  Прошу не ображатись, бажаю Вам , Вашим колегам гарного Парнасу!  Перепрошую Вас і всіх дописувачів щодо емоційних висловлювань зі своєї сторони. Розумію : тема закривається. Всього найкращого!!

Ігор Габа, перший пост цього топіку я прочитав безліч разів і доволі уважно. Дозволю ще раз повторити свою думку - є певна категорія музикантів з низьким професійним рівнем які беруть за свою роботу (посередню, а може і поганеньку) згідно свого рівню виконання оплату. Звісно низьку. Оцінюють реально чого вони варті. Що тут не так? А от на рахунок "кочення", то згідний. Бо це мабудь тільки в нас з консерваторською освітою грають трьома пальцями на самограйках. Дядько Хапко, в свій перфектний спосіб пояснив утопічність ідеї підняти ціни гонорарів "просто так" і "бо то мало грошей". А коли хтось піде співати під фанеру в ганделик з альтруїстичними почуттями (тобто безкоштовно), то що, будуть лунати заклики відстрілювати таких "учасників художньої самодіяльності"?

Колеги, ну ви ж всі дорослі люди і добре знаєте, - питання оплати праці ресторанних музик завжди буде стояти і завжди когось воно не буде влаштовувати бо така категорія "музик" про яких вище каже Ігор Гарвас, буде завжди. Не було і не буде ніколи "ідеального музики", який стане влаштовувати всіх власників ресторанів та кафе. Ну от Ігор Габа може на мене звичайно знову розгніватись за то що я скажу, та в мене абсолютно не має ніяких намірів чимось його образити, але ж друзі людина підняла питання яке як видно з його дальнійших постів абсолютно не мало би стосуватись ні його, ні його колективу. Ви ж почитайте уважніше пости: чоловік призиває дати відсіч "фанері", і тут же повідує як їх гурт працює під ту ж саму "фанеру" про долабування їхнє поверх неї я мовчу, грають щось зверху то й молодці, то не є якиїсь геройський подвиг чи якась родзинка колективу в тому, я тут кажу про факт використання мінусовок проти яких вони ж і виступають. Знову ж таки чоловік ганить на чім світ соїть ресторанну лабушню, хоч сам тут же заявляє що до щоденної роботи в ресторанах відношення не має і так поставлено у них в колективі так щоб до ресторанів діла не мати ніколи. А як що так то чому тоді їх має хвилювати оплата праці в тих же ресторанах? А те що п.Габа та його колектив працюють як звичайна івент-агенція я особисто зрозумів з його перших постів одразу, але ж він про то не сказав, а розповів про то вже в кінці теми коли люди почали ставити конкретне по тому питання. Чому так? Мабуть тому що є на то якісь свої причини.... І знову ж таки, способи та методи обслуговування банкетів та весілль такими івент-агенціями як у  п.Ігора, до щоденної роботи музикантів в ресторанах теж відношення не мають абсолютно... За балачки про "живу" та "неживу" лабу я взагалі мовчу бо то виглядає як сказала мадам Gerika просто "розмазування слини по столу". Тут все просто - Маєш бажання грати наживо візьми свій інструмент та й грай і за тобою потягнуться люди, тільки ж ціну собі знай, не погоджуйся працювати на дешевих заказах. І буде тобі щастя... Тому й виглядає вся наша подекуди суперечлива розмова, як зауважив Ігор Гарвас, якось дивно... 

Звичайно ж питання пов,язані з музикантами в ресторанах бувають не прості і їх потрібно обговорювати, спілкуватися, але ж якось я знаю, толерантніше чи що... 

Хлопці, я ніколи нікого не хочу ні в якій мірі чимось образити, і завжди з будь якими лабухами різного "рівня", мені цікаво та в більшості випадків приємно спілкуватись то ж прошу сприйняти сказане мною нормально, як мій особистий аналіз тої дискусії що у нас тут ведеться в темі. 

Хоча тема пов"язана з роботою в ресторанах, мій коментар, думаю, дотичний до неї. Прочитав думки форумчан і прийшов до висновку, що тема, піднята Ігорем Габою, не отримала підтримки, хоча, ще декілька років тому, дане питання багатьом із нас вдавалось, якимось чином, вирішувати. Раніше у нашому невеликому містечку, при перших сигналах заниження ціни на весіллях, ми збирали свою маленьку біржу і пробували приймати міри. Лабухи, які працювали не за правилами наших спільних домовленостей, звичайно, туди не приходили, а при розмовах били себе в груди, що працюють за погодженими  цінами. Ціни погоджувались на зібраннях закриття сезону. Щирість переконань запідозрених у нечесності (якщо можна так назвати) колег перевірялись телефонними дзвінками псевдозамовників, підсиланням псевдомолодят. Коли випливала неправда-з цими людьми переставали спілкуватися, не допомагали з халтурами, а вже пізніше- коли лаба стала "мертвою"- не давали інформації(інтернету не було). Були випадки, коли доходило до бійки. Можливо це, в якійсь мірі, дико і підло, але нас було багато, а опонентів одиниці і це давало результат.У цей час ми всі добре  зналися між собою і були приблизно однакового віку . Але нас не було  так багато. Лабухом не можна було стати за два дні!!!   З Ігорем Габою давні знайомі і розумію його занепокоєність , але сам, чесно кажучи, не бачу однозначного виходу з цієї ситуації. Кардинально змінилося все, що повязане з нашою  діяльністю. Змінився статус лабуха. Куди поділась повага до нас? І якщо колись були просто музики, то зараз ми поділені на "живих" і ... навіть важко назвати. Навіть по цій причині зрівняйлівка неможлива.Одна і та сама сума гонорару, поділена на двох, ніколи не буде влаштовувати чотирьох. Незалежно від "живості" музик, ціни в одному районі тієї ж області є неприйнятними в іншому. Назвавши у нашому районі ціну 600 дол. можна назавжди забути смак весільної ковбаси.Пробували піднімати ціну, але до нас почали привозити колективи з інших районів. Ми в цей час сиділи без роботи.  Звичайно, хотілось би вирішити  питання, підняте Ігорем, але шляху до цього не вказав ніхто- в т. ч. і автор теми. Писати далі- значить повторюватись з попередніми коментарями. Дивує одне. Чому звичайна дискусія поступово переросла у звинувачення з образами? Для тих, хто незнайомий з Ігорем Габою. Ігор давно є цеховиком нашого виду діяльності. У нього прекрасний колектив, про що говорить наявність роботи навіть при такій, порівняно високій, ціні. Нерозумно звинувачувати його в піарі. Свою роботу він поставив на комерційну основу, багато уваги приділяє рекламі  свого колективу, його іміджу .Це далеко не колектив  " ...від суботи до суботи...". А скільки із нас може похвалитись таким успіхом? Щодо його цін. Так. Більшість людей живе  бідно. Але згодіться, є чимало тих, кому його ціна підходить. Найкращим показником  колективу є наявність роботи в сезоні, як би ми себе не хвалили.  І наостанок.Біда лише в тому, що багаті замовники набагато менше в один і той же день святкують, ніж одночасно  роботу шукають дуже багато із нас. В цьому і вся причина. Час відсіє весь непотріб.Надіюсь, що робота тих, хто буде після нас, буде цінитись по заслузі.Замовник прозріє...

Привіт народ щоб ту неліквідність викурити треба відновити біржу зустрічатися говорити роботу розкидати між нормальними музикантами але то треба довго над тим працювати бо зараз навіть посудомийниця ресторанна розказує музикантам як треба жити і якщо треба запхати комусь в дупу вили Я готовий бо вже так дістали ті гадайки шо нема сили.

Привіт народ щоб ту неліквідність викурити треба відновити біржу зустрічатися говорити роботу розкидати між нормальними музикантами але то треба довго над тим працювати бо зараз навіть посудомийниця ресторанна розказує музикантам як треба жити і якщо треба запхати комусь в дупу вили Я готовий бо вже так дістали ті гадайки шо нема сили.

Дуже грамотно написано:))))))))) казнить нельзя помиловать

Кожен оцінює свою роботу на ту суму,ну яку,НА ЙОГО ДУМКУ, заслуговує.А от справа клієнта-в міру фінансів,уподобань,будь-яких інших причин замовляти чи не замовляти музикантів. А то леймотив теми: "Ну візьміть мене, я такий гарний(розумний,красивий,добрий і багато ще,ще,ще)А ви берете тих караокерів..."

На минулих вихідних грали весілля в ресторані "Адамс" м. Кам'янець-Подільський, ведучий був із Хмельницького. Свої послуги за вечір він оцінив у 5000 гривень,тобто більше ,ніж бере наш весь гурт разом(3500 грн.). Особисто я  за ведення не дав би йому навіть і двох тисяч, але кому ви це будете говорити)

Галичанин - Кожен оцінює свою роботу на ту суму,ну яку,НА ЙОГО ДУМКУ, заслуговує.А от справа клієнта-в міру фінансів,уподобань,будь-яких інших причин замовляти чи не замовляти музикантів. А то леймотив теми: "Ну візьміть мене, я такий гарний(розумний,красивий,добрий і багато ще,ще,ще)А ви берете тих караокерів..."

Галичанин, я з вами згідний в тому повністю. І то що ціну кожен собі має знати свою це так і має бути, тільки б хотілось щоби і рівень колективу відповідав запрошеній ціні, бо в більшості випадків на сьогодні виходить якраз навпаки, а ціні ставиться висока тільки тому що десь хтось з кимсь встановив певну таксу. Для прикладу - не може поїздка в таксі на авто LANOS коштувати по грошах стільки ж як поїздка на авто HUMMER, за умови однакової відстані.

...тільки б хотілось щоби і рівень колективу відповідав запрошеній ціні...

а це вже,вибачте за цинізм, не наші проблеми. це проблеми клієнта(замовника). (це так як на базарі-впарили вам несвіжу рибу-ваші проблеми,чого не дивилися?) так само і з музикою...якщо клієнт не розуміється в весільній музиці з середини, то йому буде байдуже хто і за скільки грав. середньостатична людина підходить до вибору з такими критеріями:подобається чи не подобається,а в це визначення входить багато різних компонентів,починаючи від репертуару і закінчуючи кольором очей саксофоніста)))

Щодо хазяїв ресторанів,то на чому ж вони зекономлять як не на музиці?)) по-перш?:вони також не розуміють,що музика має бути так само хороша,як і інтер'єр закладу, кухня, обслуговуючий персонал,все це в загальному робить,як зараз люблять говорити ІМІДЖ закладу. по друге:якщо працює один,максимум два музиканти (з клавішами,без клавіш, чи ще з  якимось інструментом-неважливо)і якість їхніх послуг задовільняє і клієнтів і власника,то нічого ніхто змінювати не буде.

а до того,що пан Габа пише про живу роботу свого колективу-то честь йому і хвала,але проблема в тому,що естрадні артисти(люди,для яких це є так би мовити професією,майже не виступають наживо,за винятком кількох виконавців) ,а ви хочете аби люди,які ПІДРОБЛЯЮТЬ робили це вживу

і ще одне зауваження:навіть під мінусову фонограму потрібно вміти співати))))))))

Повністю   підтримую  останні  слова   Галичанина   про  володіння  вокалом.Сам  чув  на   власні  вуха  як  ці  неліквіди   співають  під  мінус    жах!  не  те  слово,а  про  якесь  долабування  й  годі  говорити.

Сам чув на власні вуха як ці неліквіди співають під мінус жах! не те слово,а про якесь долабування й годі говорити.

Мені прийшла в голову думка, що неліквідів на форумі нема  , так само як в розділі "Куплю-продам" нема китайських мікрофонів(майже всі Мексика) . От, а чи не думаєте ви, що, можливо,  вас хтось неліквідом вважає?   Що повинен незнати і невміти сучасний лабух, щоб вважатись неліквідом!     А то тільки чути, -"От я -ГРАЮ,  а ВОНИ, - собакогони!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти