Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Шановна Gerika!!! Якщо я образив когось з музикантів,людей,які працею заробляють на хліб,то щиро вибачаюсь,але до таких в мене претензій нема. А тих,хто "КОСИТЬ" по кабаках гроші,нічого не докладаючи до якості роботи,тих хто підсиджує в ресторанах  колективи і робить власникам "гарні дешеві пропозиції",я не поважав і ніколи поважати не буду,а вибачатись перед ними тим паче.Шановні колеги,підніміть голови,подивіться що діється навколо вас.Ви протягом багатьох років вкладали свою працю,гроші,сили свої. Місце під сонцем не захоплювали ціною,а своїм талантом і працею,а тепер на ваше місце полюють ті,яким наплювати на музику,на вас і на професію ресторанного музиканта. А ця професія дуже поважна і колись навіть бандити не сміли зачепити нас,памятаю ще ті часи.А тепер нас виживають ті,які близько ніякого відношення не мають до нашої професії і не здоровою конкуренцією входять на ринок,а влазять пропозицією низьких цін. От назвіть мені ресторани,де ціна роботи музикантів зі зміною колективу виросла? Багато таких назвете? Хіба що там,де власник музикант або має певне розуміння музики,в інших випадках погоджуються на пропозиції тих " горе-музикантів",а ще коли є хитрий і скупий адміністратор то це взагалі безпредєл. Ви думаєте він вам не готовий заплатити,готовий і в калькуляції заложена сума на музикантів,але він хитрий і він пристане на пропозицію "неліквіда",йому дасть менше,а решта положе собі в кишеню.Ось така ситуація.І ви готові з тим миритися? Ну тоді в мене нема слів. Знайте,якщо на сьогодні в вас все спокійно то дякуйте Богу,але знайте,що і на ваше місце хтось полює і гарантую вам,що це не вашого рівня музикант,а наступна " криса".Пробачте мене,але я не вмію і не люблю плисти по течії,тим більше знаючи що ця течія веде в "каналізацію",а дана ситуація саме так виглядає. І як би ми не дискутували,для мене переконання що все зле і з тим треба змиритися дивне і принизливе. Розкажу вам ситуацію,яку я наблюдав вчора в центрі. Це не вяжеться з музикою,але це вяжеться з гідністю і повагою до себе. На перетині вулиць Гнатюка і Свободи старша жіночка продає квіти,а за 10 метрів приблизно того віку жінка просить гроші. Як ви думаєте,яка між ними різниця??? Скажу Вам проста! Перша знайшла вихід,не постидалася і пішла на проспект продавати квіти. Вона їх сама не вирощує,вона перекупляє в продавців на Галицькім базарі і кілька копійок добавляє і сидить до пізна,інколи до 12-1 ночі,бо її гідність не позволить опуститися і йти просити,а друга,може і в складній ситуації,але втратила віру в себе,опустила руки і пішла просити. Це тільки проблема мислення і гідності. Така ж ситуація вимальовується на ринку музикантів.Одні стараються,щось роблять і тримають рівень ціни,а це ,пробачте і рівень поваги,а другі свою роботу,може подекуди і не гіршу віддають за півдармо.А що ціна - це і рівень поваги,то наведу приклад. Просить мене замовник найти йому музикантів. Находжу. Ціна того колективу невисока,я добавляю свої відсотки і кажу замовнику,а він мені в відповідь, - а що така низька ціна?,вони добре працюють?,бо мені потрібен добрий гурт! Тому зрозумійте,що повага до вас  лише в ваших руках і не в грошах справа,а в гідності!!!

Шановний Ігор Габа, я уважно прочитала ваш допис, так все ніби правильно і вірно і ви молодець і всі хто працює на цій ниві теж молодці. І так буде надіюсь, завжди і старанним людям за добре виконану роботу буде пристойна оплата. Згідна з цим і я і всі хто тут з нами спілкується, а серед колег є шановані та поважні серед лабушні люди : любчик Бедзю, корифей Ігор Гарвас, злюка ZZ2000, шанований Studio та багато інших цікавих та по-своєму талановитих музикантів та звукотехніків. Всі вони займаються улюбленою спрпвою. Так саме своєю улюбленою справою. І ви Ігоре теж нею займаєтесь і маю надію що це ваша улюблена справа а не тільки вид заробітку на життя. Без образ, але на відміну від інших ви всім товчете тільки одне: гроші...  гроші... гроші... А що у ресторанної лабушні більше немає прощо поговорити, колись збиралися і балачка була спочатку про саму як кажуть музику, а про гроші вже в останню чергу... Гроші то є лиш винагорода нам за працю та час. І кожен цю винагороду отримує в такому обсязі в якому заслуговує. Нікого силоміць на ту роботу в шию не гонять. Самі погоджуються з ціною (не важно висока вона чи низька) і йдуть працювати. То хто кому лікар в тому. А те що ви тут кажете : "влазять", "плюють", "неліквіди", а тепер ще й добавили нове слівце "криси" і т.п. то все є не дуже культурно і вам як поважній людині то не личить. Я перечитала на форумі багато різних тем і  коменти в людей є різні, але спілкуються всі толерантно і без жодних образ на адресу як "живих" так і "фонограмних" музик немає. Тож будьмо  ввічливі.

Д речі, з приводу як ви сказали, цитую "...  тих хто "КОСИТЬ" .......   нічого не докладаючи до якості роботи ..." . Питання: Для чого замовнику, котрому для обслуговування забави був потрібен хороший гурт з якісним рівнем, пропонувати слабкий гурт з низькою ціною, цитую "Находжу. Ціна того колективу невисока,я добавляю свої відсотки і кажу замовнику,а він мені в відповідь, - а що така низька ціна?,вони добре працюють?,бо мені потрібен добрий гурт!"  Чи не для того це зроблено, щоб штучно створити контраст між рівнем обслуговування яке надає ваша агенція і тим рівнем на який спроможний той бідолашний "дешевий" гурт, який в результаті став замовнику дорожчим ніж сам себе оцінює саме через ваші відсотки, які я впевнена аж ніяким чином не позначаються на підвищенні рівня гурту. За що ж тоді ви їх взяли, виникає питання і чи це по вашому не тупо ""СКОШЕНІ" пару гривень на колегах по цеху.??

А по кабаках, повірте мені вже давним-давно ніхто не "КОСИТЬ", в переважній більшості закладів парнас хоч і є часом та все ж він там дуже рідкий гість,  так що пройшли ті часи коли "КОСИЛИ", хоча ностальджі звичайно у всіх лабухів (особливо у старих) за тим залишилась, тут я згідна...

Бажаю удачі. Посміхайтеся частіше та менше думайте про негатив...

Ще трохи і ми плавно перейдем з теми Музиканти в ресторанах в тему продюсерського напрямку. Але реальну картину в даній темі описують лиш декілька форумчан і їм Респект. Але лабати треба хоч і страдають наші кишені, але все таки авторитет музиканта не втрачається. Хіба що хто  грає так -  як йому заплатили. 

 

Талант-это как похоть.Трудно утаить.
Ещё труднее симулировать.
(С.Довлатов)

Gerika, красуня ви наша, (кажу так бо дуже вже приємний ваш аватарчик  ), чому ж  у вас всі такі приємні колеги, а один я вийшов злюка, га? То я чим вже вам не вгодив? А взагалі спасибі за коменти. Що знову спіймали Ігора Габу ? Зразу видно що читаєте його пости "с особым усердием".  Правильно пишете, я мадам повністю з вами згідний.

SHARIK, а ніхто нікуди не переходить просто те про що п.Габа тут усім толкує не повністю тка би мовити стосується самих ресторанів, та вже музик воно стосується 100%. Да і ми тут власне нічого не вирішуєм а лише обговорюємо, та деякі люди забувають про то. Ну якже лабухи. Хочуть все і одразу 

Ось вам по темі "Музиканти в ресторанах" - сьогодні йду працювати з 20.00 звичайний день/4год/100 зарплата/ і все б нічого, тільки виявляється що з 18.00 в зал приїзджає повечеряти та відпочити міжнародна конференція косметологів 45чол. (вірніше44жінки+1мужик директор фірми) і при цьому зал не закритий і обслуговується як у звичайний день. Прикольно? Надіюсь тільки на гостей зі сторони....

Шановна Gerika! Я по житті дуже позитивна людина і всі.хто мене знає е підтвердять,але не люблю фальші  і несправедливості і саме тому я підняв цю тему.Та з саме цього посту я закінчую цю тему,бо нема сенсу мені говорити про те саме,тим більше,що і так це нікому не цікаво  і мета,ради якої я починав цю тему,ще не скоро буде досягнута.Тому від мене більше не почуєте  "поганих" слів,і буду дуже толерантним. Бо вже так виглядає що я страшно не вихований дядько,всіх обливаю брудом,а ви тільки і ставите мене на місце і всі тому радіють. Знаєте,я щасливий з цього що я не такий як всі,що я маю свою думку і позицію і не вимагаю щоб ви з нею згоджувалися. Я тільки пробую достукатись до кожного з вас і повернути голову в сторону проблеми,яка є і тут ви напевно зі мною згідні,а якщо ні,то справа ваша,в певний момент кожен з вас з нею стикнеться,але е знову справа ваша,тому закриваю це питання.Стосовно того,що я інколи даю роботу комусь і маю на цьому відсотки,то це моя тема. І читайте правильно,а саме замовник відмовився від колективу не за те що дорого,а за те що дешево. Проблема цього гурту не в його роботі,а в самооцінці.Але це їх повинно хвилювати. В своїй діяльності я нікого не образив і не використав. Не вірите,спитайте тих,з ким я працював чи хтось з них був незадоволений. Чи це замовники,чи це виконавці кожен отримав те про що домовлялися перед співпрацею. І я би на вашому місці вибачився за свої слова,що я когось використовую для власних потреб. Я даю роботу і отримую свою винагороду. І нікого до співпраці не тягну,дехто до мене сам звертається,саме сторона обслуговування.Я не "СКОШУЮ",як ви виражаєтеся,а даю роботу використовуючи свій авторитет,який до мене не прийшов  на халяву,а заробив його власною працею.Тому прошу не говорити про те,чого не знаєте,Вельмишановна Gerika.  

Ігор Габа, є музиканти з низьким рівнем виконання, беруть за це менші гонорари. Чому це Вас не влаштовує? Що низький рівень в них, то не їхня вина. Бозя не всім талант роздала. Не всім дано бути Ротару і Карузо. Та і на "хлібних точках" не завжди кращі сиділи, переважно пронири і ділки. Нема нічого в цьому нового (принаймі я не бачу). Gerika, та не корифей я, не корифей! Мохом ще не почав обростати.

Так,я бачу що ми тут явно не розуміємо один одного.Всім гарної роботи! Успіху в Вашій діяльності. Бачу що тільки мене щось не задовільняє,а решта всім добре,всі змирились з тим що є, всіх все задовільняє,то в принципі навіщо щось змінювати.Нехай все буде так і далі.Нехай "пронири і ділки" процвітають і далі. Доброго здоров`я і гарного сезону!!!

Шановний Ігор Габа,сізіфів труд ви взяли на себе,відкривши дану тему...Я думаю його величність ЧАС все розставить по своїх місцях..."В чём сила,брат?А сила-она в правде!"Справжнє все-одно випливе наверх.

WiFi працює! І це дуже добре. Бачу нашу мадам Ігорко, розклав на лопатки, майстер. Тільки за що і для чого, не подобається що мадам вам відповіла вашими цитатами? Що ж ви Gerika, так дістаєте топікстартера, що він аж сам від своє створеної теми вже третій раз відмовляється. Ви ж мадам вже так явно не виражайте своє невдоволення тим що піднімає у своїх постах Ігор Габа. А то бачте як завели чоловіка тицяючи йому його ж цитатами та висловами. Звичайно ж всі тут дорослі люди і прекрасно розуміють Що має Ігор на увазі так чи інакше висловлюючись. Просто він мабуть хоче швидкого вирішення проблем, а  вирішення не так скоро вже й буде. Розмова про ресторанну музику та її прроблеми ведеться відпоівдно назві темі. Що поганого? Дивує мене звичайно те що в темі бере участь мало користувачів. А ті що беруть участь в обговоренні часом забувають, що саме писав Ігор Габа у своєму самому першому пості. Раджу прочитати його все таки ще раз.

Чи не могли б ви шановний Ігор Габа, повідати нам тут (якщо це звичайно не тайна), які саме послуги крім співу під мінусовки, надає ваш колектиа при обслуговуванні банкетів та весілль. Якщо він працює за таку не для всіх доступну дорогу як ви сказали оплату. Мені наприклад то дійсно цікаво, думаю іншим теж буде цікаво.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти