Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

bohdan51

Чітко , лаконічно і в самий корінь . Ваш  розподіл тем був би ідеальним  -  от тільки ті  "справжні " музиканти,щось не дуже спішать з своєю підтримкою. Не вигідно ...

Хлопці! Вам нема що робити? Закрийте цю тему. Не займайтесь дурньою.

Да-а, коли вже ресторанним музикантам між собю немає про що побалакати окрім як про таксу да про гроші, то гаплик вам вже приходить хлопці повний....

А той чоловік що почав цю "не свою тему" вкорні не правий, про що сам же і розказав у своїх постах які до речі суперечать один одному (то він грає то не грає хрін його зрозумієш). А те що він піарить у такий спосіб свою агенцію то те видно як чорним по білому. Тра було йому тему назвати "Весільні агенції та особливості обслуговування ними різних заходів" от тоді зразу б усе було на своїх місцях. Не думаю що кабацькі лабухи завжди безмежно раді коли у них в кабаках з'являються представники таких агенцій, особливо перед великими замовленнями бо це говорить про те що весілля чи ювілей можуть у тебе "збрити" і як правило не завжди за дорожчу ціну... Мали кілька таких неприємних прецедентів тому й пишу про то...  

Але бачу що тут саме ресторанних музик тут мабуть кіт наплакав, або вони встидаються тої своєї роботи бо мовчать і сидять тихенько котиками. А ті що все просять тему закрити (незрозуміло тільки кому вона заважає), ті люди по-моєму, зовсім не є ресторанними музикантами, бо як писала тут одна мадам Gerika вище ресторанним лабухам завжди є про що побалакати бо це дуже веселий по своїй суті народ, а не лище вести безглузду балачку про таксу та гроші... Шкода...

Та я хоч "бувший ресторанський" лабух ( як не як 10 років їв модні бутерброди і салати), не сказав би, що тема не цікава і її треба закрити. В кожному дописі є своя правда і логіка, тільки треба вміти читати. А такса, гроші і "харчоблокові продюсери" - це наболіле і з цим треба боротись і кожний як вміє так і висловлює свою думку. Ще би колєги  писали час від часу, чи вдалося ( вдається )  навести порядок в закладі, в якому вони працюють. Яким підходом, методом ( кнутом, чи пряником)? Чи появилася повага до кабацького лабуха, завдяки чому?Лиш не треба розказувати які профі  працюють в кабаку, (я про те, знову почнеться розрутка типу  я володію унікальними, вокальними даними, або я віртуоз одіночка).  Мова нехай йде про середньго статистичного лабуха ( яких в кабаках більша половина) та відношення : власник, замовник, лабух, клієнт, обсл. персонал.  Діліться, будь ласка,  інформацією!!!! Головне без жертвоприношення  і фанатизму. Успіхів Всім і парнасу!!!! 

SHARIK - Мова нехай йде про середньо статистичного лабуха....

Так SHARIK, було би цікаво почути як там у інших людей діла на цьому фронті, але бачу що мовчать усі як риба об лід.

Видно всі хто працює в кабаках, вважають що вони або набагато вище так званого цього "...середньо статистичного лабуха..." або нажаль вже мабуть набагато нижче...   Або як каже ВОЛОДИМИР ЯВОРСЬКИЙ - "Не займайтесь дурньою." Дивно... Невже спілкування на форумі така вже велика дурня. Не маєш бажання - не спілкуйся, греби собі мимо тай усе... ніяких проблем... Та бачте тепер лабухів питання типу цієї теми не цікавлять, їх тепер більше цікавить чи бува не знудило кого на весіллі в країні, а якщо вже знудило то від чого саме чи то від самогону чи то вд карамельки...  Часи міняються...аж смішно...

Щойно зв'язувався з друзями і дойшла ще одна, нажаль, неприємна інформація....Мове йде про заклад, що розташувався у мальовничому закутку смт. Брюховичі, ресторан " Аркан ". Дещо кращої думки я був про цей заклад, але одвічна занижена оцінка працівників культури і музичної сфери, дається взнаки. Якась там чергова власниця вирішила, що парнас, що заробив музикант за столами, не належить йому і просто банально загребла його у свої "бідні, злиденні, натруджені" ручки, мовляв що у нього і так зарплатня. Я б казав взагалі музикантам заснувати фонд підтримки та розвитку закладів дозвілля та відпочинку і щомісячно вносити енну суму...,та щей проситися туди попрацювати, а то вони бідні ледь не банкротують нашими стараннями. Надзвичайно прикро за колег по ремеслу за чергове знущання та відсутніст ь взаємоповаги. Залишається побажати лише терпіння, оскільки ніхто не збирається відстоювати свою гідність. Успіху усім нам!!!

А весь парадокс мабуть у тому що той кабак без музики не залишається і до нині. Значить умови роботи які нова власниця запровадила підходять тим лабухам які на сьогодні там все ж працюють і тим які на таку роботу просяться(яке ж противне слово). А взагалі було би добре щоб там умови праці для лабухів стали ще жорсткішими, вони ладні там мабуть працювати за стакан води з-під крану коли ще до сих пір працюють....  

Ще більший парадокс в тому, що якщо це ті "штатні" музиканти, яких я знаю (П'яточкін і Ко), то це суперові музики, які без роботи в будь-якому випадку не залишаться, власниця мала б їх берегти і шанувати. Не знаю, просяться вони там чи не просяться, але все ж, мабуть, "нагріте" місце не хочеться залишати, сам би був не проти стати "штатним" тамадою в якомусь популярному ресторані:)

А  навіщо  інші  ідуть  туди  на  роботу,якщо  така  ситуація  з  власниками. Давайте  солідарно  заявим  бойкот  цьому  закладу,що  ніхто стаціонарно  туди  на  роботу  не  йде, вияснивши  перед  тим  ситуацію,що  склалася.  Вся  біда  в тому  що  нажаль  якщо  солідарність  і  є,то  в  більшості  серед  невеликого  кола,  які  поважають  свою  професію  і  знають  собі  ціну.  А  про  те  що  хтось  думає  що  я  хочу  піарити  агенцію  чи  свій  колектив ,як  висловлюються  рівненські  представники,то  я  б  порадив  перш  за  все  познайомитись  з  моїм  колективом  і  зі  мною  персонально,бо  хто  мене  і  мій  колектив  знає,той  ніколи  такого  не  скаже.  Ми  своє  місце  під  сонцем  виборювали  працею,а  не  підсиджуванням  когось  в  доброму  закладі   і  там  де  працювали  ми,до  нині  приємні  відгуки. Тому  мені  піару  між  колегами  по  цеху  не  треба,просто  як  казав  один  відомий  персонаж  російського  фільму  "  ЗА ДЕРЖАВУ  ОБІДНО".  Неприємно,коли  відношення  до  нашої  професії  стало  таким,як  зараз. Маєте  один  приклад,а  таких  є  маса. Пояснення  дуже  просте,  самооцінка  наша  впала  нижче  плінтуса. говорю  наша,маючи  на  увазі  загальну  більшість. Так  є  місця  де  власники  ідуть  на  зустріч  музикантам,  але  повірте  мені,а  я  пропрацював  15  років  в  різних  місцях,що  наступить  той  день,коли  коса  впаде  на  камінь  і   погляди  власника  з  вашими  не  співпадуть,  а  тоді   Ви   залишаєтесь  без  роботи,без   імені,  без  популярності,яку  Ви  колись,працюючи  незалежно  від  закладу  завоювали.  Тому  хлопці,  треба  обєднуватись  над  такими  проблемами,бо  кожного  з   нас   таке  може  спіткати. 

Ігор, бойкот можливий лише при чіткій організації всіх "працівників", щоб зі всіма домовитись. А коли кожен "сам по собі", домовитись в принципі нереально. Крім того, оскільки зараз увійти на ринок муз.послуг відносно недорого та й криза надворі - доводиться боротися за "місце під сонцем" і терпіти - як власників закладу так і молодят (як сказали в іншій гілці, багато хто готові голою задницею на йожика сісти, щоб взяти аванс). Час від часу лунають на сайті заклики до бойкоту то ресторанів, то замовників, то "ноутбучників" і т.д. Забудьте, це неможливо. Оголосите ви бойкот - ваше місце займуть "жовторотики" або менш принципові музиканти, можливо з іншого міста. І будете гордо сидіти вдома, поки інші будуть "гребти капусту" з невибагливої публіки.

Якщо маєте приклади, де музиканти (фотографи, відеооператори, тамади) об'єдналися і "диктували права" ресторанам - цікаво б було почути. А поки, в весільний сезон вільний ресторан знайти важче, аніж вільних музикантів, от і робіть висновки. Кабак дає переваги (більш-менш стабільні замовлення) і дає обмеження (іноді близькі до рабства), але кожному обирати свій шлях, осуджувати наосліп я б не став.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти