Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

А І. Габа - молодець! Підняв актуальну тему,щоб лабухи якось себе цінували і намагався створтити певну біржу аби всі тримали більш - менш однакову ціну. АЛЕ ЛАБУХИ НЕ ПІДТРИМУЮТЬ . Gerika " Сьогодні підписалась співати у ще одному невеличкому ресторанчику,працювати по 2 години за 150 грн. Так як ще два дні (сб.-нд.) я співаю в іншому ресторані, але там цілий вечір за 75 грн." Вибачте, я не рахую Ваших коштів (Ви їх оприлюднили) . У першому випадку - гарний заробіток, а от за 75 грн. я не пішов би.ZZ2000 сьогодні йду працювати з 20.00 звичайний день/4год/100 зарплата/ . То Ви так за "стольнічок" 4 год. і працюєте? Я би теж не пішов за таку фігню вкалувать. Низьковато в Рівному впали ціни чи ,вірніше,їх (ціни) опустили. А  Ігору від мене повага хоча б за підняту тему!

Пане Василь, скажу Вам чесно - якщо люди працюють за ті ціни, то їм вигідно, і кождий з них, має якісь свої скриті міркування що до своєї роботи і ціни! Ми працюємо за 100 гр на двох, з 19.00 до 10.45! (будете сміятися). Але кабак нас забезпечує роботою (весілля випускні), і  такі умови для нс прийнятні! Віддежурили в піст - пару копійок на хліб насущний є! Пішов сезон - нормально - не нарікаю! В кождого є свої умови і ціни! А є такі умови, що кажуть ще, тобі платити за місце! І за використану електроенергію! Але люди працюють, бо мають якийсь з того зиск!

Я би теж не пішов за таку фігню вкалувать. 100грн. за 4 год. "фігня"? В мене сусідка продавцем на ринку підробляє якраз щодня по чотири години. І в холод і в спеку оселедці і інше розважує за 30грн. Мала б що прокоментувати...

Василь, вам зловтішатись та приколюватись над тим яку платять зарплату лабухам у Рівному не личить бо судячи з фото на вашому аватарі ви з м. Кузнецовська, в якому у мене є хороші друзі-лабухи котрі теж працюють у ваших місцевих кафе та ресторанах і лабають виїздні весілля по окружних селах, так що я дуже добре інформований про цінову та зарплатну ситуацію в Кузнецовську та окрузі. І дуже добре знаю як там, скільки і за що платять. То ви вважаєте, що коли платять на кожного учасника колективу з 3-х чоловік по 100грн щоденної гарантованої зарплати, при тому що все звукове обладнання ресторанне і лабухи ні копійки власної в нього не вкладали та ще й обмежень по ціні банкетів та весілль як і штучних замовлень, вам власник ніяких не встановлює і ніяким чином то не контролює, то по вашому це те над чим можна позловтішатись ?? До речі по часу роботи теж ніхто нікого не обмежує (маю на увазі у випадку коли парнас попер), працюй заробляй якщо пре. Я ж не кажу що це манна небесна, але як підробіток до основної моєї державної роботи мені підходить. Тому я і погодився на запрошення, підкреслюю - запрошення, власника та адміністраторів цього закладу працювати у них. Зауважу, поки що. А почнуться якісь незрозумілі зміни які мене не будуть влаштовувати так я завжди можу звідти піти в будьякий час. Я там не прив,язаний як хлопці по інших закладах.

Василь, зірвав з клави -- все вірно 10 балів!  Але, в мому  кабаку муз.керую я, хазяїн радиться зі мною, але то віддавно так заведено. За малі бабки не йду.З рештою він посилає замовників до мене.Якщо для баріна тра, 1 раз мож на рік,но не більше. Якщо зловживає говорю, що маю на то число халтуру. В нас на Долинщині ціни по кабаках приблизно такі як Geriky в першому варіанті...

edeljveys - дякуйте Богу! Я за то щоб нашими людям добре було!

В мене сусідка продавцем на ринку підробляє якраз щодня по чотири години. І в холод і в спеку оселедці і інше розважує за 30грн. Мала б що прокоментувати...     Тоі сусідки, звичайно ж, шкода, але коментарі: гружчиків-офіціантів-барменів-поварів, яких (всюди, де я працював) давить   "укр. жаба" , що музиканти завжди мають більше від них - мене нецікавлять.   Гарвас-без образ(просто взяв ваш комент).  А  ціни, хлопці, ви дійсно таки поопускали.   Габа-правий.   Вважаю, що мінімальна ціна за 4 години роботи в р-ні чи кафе має стартувати від    200 грн./ - на одного.     І  НЕВАЖНО:  живі-неживі(і ті і інші зараз-"формат"),  який парнас, і т. д.     Думаєте - власник закладу незможе заплатити тих грошей?(непереживайте-на бідних непопали).   Було б непогано всетаки обговорити і встановити мінімальну таксу і іі донести до всіх(і лабухів  і власників р-нів).  А  Ігор Габа-бажано, щоб повернувся до теми(трохи емоційно, але- "діло "  говорить).

І  НЕВАЖНО:  живі-неживі   Цікаве урівняння. Стати і заспівати під фонограму реально будь-якій бажаючій з музичним слухом людині. Нема тут великої кваліфікації.  Тому велике число бажаючих попасти в кабачки. Музиканту працюючому без фонограм потрібно вміти грати на слух, вміти читати з листа, знати нотну грамоту, мати навички гри на музичних інструментах, мати поставлений голос. А багато сучасних ресторанних "співаків" має уявлення про дикцію, фразування, має поставлений голос? Переважна більшість співає на побутовому рівні, не більше. Дуже має бути високооплачуваний спів під халявні фонограми, підглядаючи тексти з ноута і тримаючи руки на клавіатурі непрацюючого інструменту? Ціни реально якраз і відповідають ситуації. Всі чекають "золотих парнусових часів". Яка ж це важка і високоінтелектуальна праця заспівати під фонограму для ювіляра, чи взагалі на замовлення пісню за 20- 50 грн. Отому і  гружчиків-офіціантів-барменів-поварів, яких (всюди, де я працював) давить   "укр. жаба" , бо вони на цю суму повинні значно більше працювати. Розвід п'яного клієнта в ресторані на бабло до музики немає жодного відношення. От що оплата повинна бути більша, бо робота в вечірний час і вихідні. Та про цей аргумент  щось я не зауважив щоб хтось згадав. Може йдуть в кабак "щоб дома не сидіти"? Там і сто-грам там наливають. Дуже вже багато моїх колег і знайомих поспивалося. От де небезпека цієї роботи, про яку в темі "Музиканти в ресторанах" стидливо обійшли увагою. Але чого дивуватися, коли основний лейбмотив топіку - ТАКСУ ДАВАЙ!!!

Мм-да... Емоції бачу поперли тут у всіх.... А із за чого, через те що комусь платять, а комусь не платять? Нічо, то добре, спонукає замислитись. Но вот факт який, я ще за "совка" його застав, колись в ресторанах зі всього  музичного колективу (звісно ж "живого", а це 4-5 чол.), офіційно місячну зарплатню отримував лише його керівник, який був влаштований в ресторані на роботі офіційно по трудовій книжці ну в кращому випадку числилось по трудовій двої чоловік з колективу офіційно. А всі решта працювали тільки за парнас, а офіційну ж платню мінімальну ж таки і ту теж ділили між всіма учасниками. І нормально було правда, ніхто не скулів, що низька платня, або її зовсім немає. Рубали хлопці щодня парнасок і раділи життю. Замічу вкладаючи в апарати власні бабки, а то були на той час просто "скажені бабки, бо звичайна людина-трудяга навіть уявити собі не могла, як міг лабух дозволити придбати собі справжній "Gibson", "Jazz-Bass", чи "Rickenbacker" за які тра було тоті відвалити по 2500-3000 долярів. Нічого, куплялиі тішились. І апарати брали власні ставили в кабаки які теж не одну тисьонцу паперів коштували, купляли, працювали і заробляли нормальний парнас і ніхто на ту "зарплату" не звертав уваги бо то був мізер в порівнянні з доходом. А зараз лабухи замість того щоб по-людськи працювати, гоняться одне за одним як неприкаяні по точках, та трясуться над тими де платять більшу зарплату. Убогість блін повна... Да ти стань, нормпльно попрацюй, покажи свою роботу, заведи та розкачай клієнтів і результат не забариться, парнас завжди прийде і буде тобі в-кайф самому. А то заходиш в кабак, а там сидять лабухи і тягають "жмурів", або блатні соплі... І жалобними очима заглядають в очі та тарілки клієнтів.

Я вам так скажу - по великому рахунку, зарплати власник закладу, тобі один з другим взагалі не повинен платити ніякої. Хочеш співпрацювати з закладом, заключи договір співпраці, візьми в оренду тих пару квадратних метрів сцени, проплачуй комуналку що використовуєш, сплачуй налог та й працюй, роби своє "шоу", вражай клієнтів та замовників своїм рівнем колективу, професіоналізмом та винахідливістю, заробляй пристойні гроші і всі тебе будуть поважати і будуть за тебе раді.  І тоді тобі будуть по-барабану і "велика українська жаба" як каже п. talisman, і кухарі офіціанти та бармени з їх заздрістю...   Багато з вас шановні колеги зможе так працювати?? Відповідь думаю буде однозначна що НІ! З багатьох моїх друзів по країні тільки два колективи працюють за такою схемою і то як мінімум два рази на рік призупиняють угоди з кабаками на час посту. І не думаю що вони ще довший час так попрацюють....

  п.ZZ2000 (перепрошую,може, Вас образив )   у нас хлопці працюють більше, ніж за 100 грн. А щодо весіль, то я особисто зі своїм колективом і за 1200 грн. не поїду і абсолютно впевнений,що знайдуться "кадри", які і за 800 грн. те діло зроблять в окружних селах. От про таких "кадрів" і говорить  п. І.Габа.  " Глас вопиющего в пустыне ". Шкода... Всім Парнасу та добрих весіль ! На цьому дозвольте і відкланятись!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти