Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Ха-ха. То називається догрались... Криза жанру для лабухів... Мусить дійти свого піку чи навпаки мінімуму, як я і казав. Хоч грай, хоч не грай. Хоч терпи, а хоч бунтуй. Хто боронить. Думки і погляди на то різні, і в принципі однакових бути не може.

Ігор Гарвас, я з вами в цьому згідний. Дійсно тема про "Музиканти в ресторанах", це не тільки тема грошей та доходів, є ще багато і інших питань які пов,язані з ресторанними музиками. Та мені здається що вони мають відношення тут не до всіх. Грати по сільських весіллях своя специфіка, а грати в ресторані своя. В один день нормальним ресторанним лабухом не станеш, не признають за день...  А тут дійсно ТАКСУ ДАВАЙ! Едине що цікавить основну масу. А що якби я чи мадам Gerika не розказали про то яка є у нас ситуація насправді, а вказали б цифри та суми у три рази вищі то що то всіх би одразу влаштувало і було б тоді свято для всієї лабушні, чи як... А то бачте почали тут дехто одразу зловтішатись.... Як можна обговорювати якусь проблему, коли люди навіть неуважно читають про що пише сам топікстартер, в своїй темі.... То хто їм лікар.. Парнасових часів ще ого-го довший час не буде і чи будуть вони такі як були взагалі теж питання. Все змінилось, люд змінився, навчився рахувати копійку навіть ту яка прийшла "надурняк", а не розкидатися нею як колись. Да і для чого її викидати на якийсь суррогат від музики коли можна з,їздити в Куршавель чи Монте Карло і витратити певну кількість коштів в свій кайф на щось справжнє, а не таке убожество як у нас.

"...бо робота в вечірний час і вихідні..." - в державі нашій офіційний "вечірньо- нічний час" табелюється з 22.00 до 06.00 години і у нас в установі (я спеціально поцікавився) доплата людям (сторожам) становить 2 грн за годину тобто виходить держава доплачує 16 грн людині за ніч. Та ще з них налог забираєКруто?? Ото б лабушні так платили.:))))

Шановний, Ігорку Гарвас, та я вас назвала корифеєм від музики, в хорошому розумінні того слова з поваги до вас. Не гнівайтесь на мене вже хоч ви...:))))

Не зрозуміло, а чому так всі напали на мене, що я їхню платню забираю чи заважаю парнас їм "косити" як виразився наш п.Габа. В чому проблема стала?? Не хочуть вам платити стільки скільки ви хочете? Так може то проблема у вас самих? Ви но сядьте заспокойтеся та подумайте над тим питанням добряче. А то всі ж ми "хароші ", а тільки хтось поганий..... Ми їм хочемо грати, а вони нам нехочуть платити - то не грайте я вам скажу та й все питання. Все у ваших руках!!!

Добрий день всім працівникам творчої ниви! ZZ2000 запрошую до Львова,на весілля чи забаву на якій будемо працювати і побачите як ми працюємо.А відносно " співу під мінус",то то це не до кінця так. В мене в колективі троє чоловік, двоє з яких професійні музиканти з вищою муз. освітою (львів.конс.), я самоучка,чого не стидаюсь. Працюємо 22 роки. Останні 10 років працюємо в незмінному складі - клавішні(які навіть грають),гітара (постійно грає),саксофон ( грає там де потрібен),всі троє співають.Базою фонограм є мінідиск.Для народних пісень маємо спеціально прописані балванки,де грає ударна група,бас і фонове покриття.( Пробачте за таке визначення,я освіти музичної не маю,але ви мене всі розумієте.),все решта ми долабуємо. А естрадні ,ми вставляємо живі інструменти там,де вони потрібні. Соло в піснях в більшості грає живий інструмент.Це електронний варіант,а тепер акустичний - все повністю наживо - акордеон,перкусія,саксофон.Таким складом граємо джаз,блюз,народні інструментали і як акомпонуюча музика для співу.Акапельне тріо - як варіант для любителів такого вокалу.Клієнт завжди має можливість вибрати те,що йому до вподоби.Тепер відносно шоу - також є кілька варіантів для вибору. Ведучий я,але всюди ми працюємо втрьох,тому що керувати звуком,певними елементами шоу одному не в силу. Маємо костюмоване шоу - це близько десяти номерів,в яких 100% участь беруть гості.І ще кілька пропозицій для замовника,так щоб його забава була насичена і він був задоволений,що слава Богу завжди є. Ось так працює наш колектив. І це постійні інвестиції,+ - 1000$ щороку.До цього додам світло,звук на кілька залів. Але хлопці,це праця кількох років. Відразу кажу Вам,я не хвалюся тими результатами,хоча з другої сторони і не скриваю. Я маю колектив однодумців,які налажено працюють 10 років,правда з гітаристом 22 роки. Можу поділитися досвідом як піднятися і триматися на рівні,але це важка праця.Тому вперед,я за здорову конкуренцію.

Gerika, та я і не гнівався. В мене з гумором ніби в порядку. Взагалі  то і ресторанів тепер навіть по документах  дуже мало. Переважно кафе-бари. Є різниця в податках.

О-о! Колего п.Габа, то виявляється що у вас там все нормально як і у багатьох колективів на сьогоднішній день. І це прекрасно. Працюєте, молодці! І "фанерки" в ходу, і "живі награші", і людей бавите, і гори костюмів, звуку, світла та спецефектів з собою тягаєте, і "межистоли" бомбите. Стараєтесь гарно обслуговувати банкети та весілля. Люкс, поважаю, молодці. І в нас тоже є такі колективи все те саме в програмах, в звуці, світлі, бульках, вогнях, димах та ще всяких різних болячках, вплоть до оформлень залів, авто та ще всякої різної біди, кажу бо знаю ту кухню особисто тому що часто з ними працюю, підписують поспівати разом з ними. Погоджуюсь, звичайно, а як же, платять же справно і стільки скільки я запрошую. Всьо то добре. Тільки то вже кваліфікується як робота різних творчих та івент-агенцій, тому й підхід до справи тут зовсім інший.  От тільки як то  і головне чому має стосуватися звичайних ресторанних музик (через це ж ви саме створили цю тему).

ZZ2000,Ви просили я Вам росказав про нас. Так,це не стосується роботи в ресторанах,саме щоденної роботи,але роботи по банкетах чому ні.Замовник в нас має можливість вибрати що хоче,та те що я перерахував ми робимо самі,тобто ми,троє. Так в нас ще є агенція,зі сторони якої ми допомагаємо замовникам в організації свята " Під ключ",але це вже інша історія. І в форматі агенції ми підтягуємо різні напрямки обслуговування,залежно від бажання і кишені замовника.А стосовно щоденної роботи в ресторані Ви мою думку знаєте і повторюватися не буду. Просто принцип роботи наш такий,- дай клієнту те,що він хоче,тобто максимум роботи і візьми за це належну винагороду. Але наперед роботу,а потім винагороду. Добре не буду більше входити в тему,бо знову скажуть що я далі за своє. Просто добавлю,якщо хочеш працювати,то будеш і мати,а якщо хочеш мати,а ліньки щось зробити,то будь-ласка відійди і займайся чимось іншим. Успіху всім! Надіюсь що на нашому форумі спілкуються профі,а не аматори.

Ігор Габа, ну ось тепер я дуже рада що ви нам все розставили на свої місця. Дякую, все правильно , молодець і ви і ваша агенція. Дуже приємно ще прочитати що ви нарешті порозумілися з шановним  ZZ2000 . :))  Думаю мене також підтримають поважний Бедзю та інші в тому, що оглядаючись з 30-тої сторінки теми на першу і перечитавши перший пост стає зрозуміло що до ресторанних музикантів він має відношення тільки тим що містить слова "музикант" і "ресторан", все інше в ній, як я й говорила тут више в своїх постах і сперечався той же ZZ2000 - стосувалося зовсім другого. Але все одно дякую, всім хто приймає участь в темі (хоч часом і досить емоційно) і працює саме ресторанними лабухами і не соромиться тої праці і обговорення різних пов,язаних з нею питань. 

Так,це не стосується роботи в ресторанах,саме щоденної роботи То навіщо тоді така назва теми? Бо якось так дивно вийшло...

Яка ж це важка і високоінтелектуальна праця заспівати під фонограму для ювіляра, чи взагалі на замовлення пісню за 20- 50 грн. Отому і  гружчиків-офіціантів-барменів-поварів, яких (всюди, де я працював) давить   "укр. жаба" , бо вони на цю суму повинні значно більше працювати.   Гарвас ,  саме-"важка і високоінтелектуальна".   Переконуюсь в цьому кілька разів на тиждень.   І оплачуватись має відповідно... .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти