Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Ми  з  дружиною  грали  в  90  в  живу.(все  як  годиться  бас.барабан,я  гітара,дружина  клавішні)Все  було  чудово  аж  поки  не  пішов  самограй.Розвалився  наш  колектив  ми  з  дружиною  зрозуміло  почали  працювати  в  двох.Грали  під  самограй  аж  поки  не  пішли  міні  діски.Надоїло  слухати  а  ви  ту  пісню  знаєте  а  чого  не  виконуєте  тої  пісні  і  т.д.Не  встигали  за  репертуаром.От  тоді  і  купили  міні  діск.Як  все  стало  просто  скачав  мінусовки  і  в  день  по  десять  пятнадцять  пісень  робили.Але  на  гітарі  грав  і  граю  на  сьогодняшній  день.Сидимо  в  кабаку  вже  7  рік.І  не  боюся  я  шакалів  хай  навіть  співаєм  під  мінус,Чому?Тому  що   присутня  нормальна(як  друзі  говорять)  гра  на  гітарі,вставляю  губну  гармошку, і  двох  голосий  вокал.Не  жаліюсь  і  не  боюсь  нікого.В  цей  сезон  відіграли  51  весілля.і  в  основному    в  своєму  кабаку.Перші  роки  грали  половину  в  кабаку  половину  на  виїзді.В  мене   переграли  сотні  музикантів.Але  чомусь  дирекція  все  ж  таки  настоює  зараз  щоб  грали  тільки  ми.Що  хочу  сказати:що  і  під  мінус  можна  співати  і  грати  успішно.Паралельно  створив  живу  банду  граєм  рідко   але  займаємось  для  душі.Чому  рідко  тому  що  гурту  ще  тільки  рік  і  була  зміна  басиста.Але   вже  все  налагодилося.Я  думаю  по  троху  вийдем  на  рівень,як  говориться  розкрутимся.А  ЩО  РОБИТИ?

Опа!! Ти диви, рівно через рочок темка знову ожила... Знову про "вічне і скорботне"... Міжсезонння прийшло...

ZZ2000 +1 

Як ожила, так і.... Всім парносу і веселого Нового року!!!

Всім великий привіт з Буковини!!!

А у наших краях все майже як у всіх - не подумайте, що кльово. На все своя ціна, та ми не будемо переводити все в матеріальну площину. Мистецтво (музика) і "робота" це не тотожні поняття. Скажімо, працюю я в сільському ресторані складом 4 людини: я - на бас-гітарі, ритм-машинка, вокал; духовик - одночасно і вокал, клавішник (не самограйка) - бек-вокал, мозговий центр; вокалістка - артистка обласної філармонії. Щось граємо вживу, як інструменталки так і народні плани, люди начебто оцінюють живу енергетику (але не платять...). Маємо в арсеналі 2 ноутбуки, крутимо мп3. Стараємся вгодити клієнту, щоб заробити бабло, але не дати вилізти собі на голову. Здебільшого народ не дуже розуміється на живій музиці і знає тільки те, що крутять в мас-медіа. Відносини такого типу музикант-роботодавець-клієнт треба старатися будувати дипломатично, знаючи свою межу допустимого терпіння.    

Шановні друзі, добридень!

Я класичний музикант і маю багато прекрасних талановитих друзів-музикантів. Але класичному музиканту заробити на мінімальний майстер-клас чи конкурсне прослуховування (а саме поїздку, проживання і т.д.) в нашій державі дуже тяжко. Та що казати, струни до скрипки скільки коштують! Оперний театр не "гумовий", а молоді амбіційні перспективні люди повинні йти на роботу в "Трембіту" за 25 грн./годину (оркестр). А тут люд плачеться, що 300 грн./вечір то є мало...

Так от: я зібрав своїх друзів (скрипалі, гітаристи піаністи, вокалісти і т.д.) і хочу їх зогранізувати у виступи. Порадьте, які ресторани у Львові потребують класичних якісних музикантів (не синтезатор, а живий інструмент). Які ціни ставити? (соло/дуети/збірні)

Я домовився в одному ресторані за скрипочку-соло+фонограма (дяка сайту)... звучить класно, поставили 200 грн./вечір (це 1 скрипка, 2,5 години з перервами). Але зараз ми не співпрацюємо (їм треба естраду, кажуть "надто класично". Ото поки робимо некласичну програму). Що порадите?

p,s. Ця ніша - тільки перехідна: треба вижити якось. А у перспективі хочемо займатись класичними чи напів-класичними концертами. Може теж щось порадите...
"Одна голова добре", а форум- краще, як то кажуть)))

Я, думаю, у вас є хороші перспективи, але потрібно творчо підійти до питання.....на мою думку скрипка+ф-но+на виш вибір і репертуар, наприклад "світові хіти", або "джазові версії народних пісень" чи "гоцульські мотиви в творчості Бітлз" і ще

"Рок-опера Несе галя воду". Я б, наприклад, із задоволенням послухав. А то волання під ті самі фонограми, чи кавери "під фірму" уже давно задовбали. 

Wir org, подібний підхід дуже перспективний! По репертуару, то радив би грати те, що найкраще чуєте і що краще виходить. Тут великого значення нема, чи це строго класика, чи інструментальна акустична "попса". Коли добрі музиканти, то грають в будь-яких конфігураціях. На рахунок кабаків, то йдете в будь-який дорожчий заклад і переговорюєте. В свій час я обходив багато в пошуках роботи, то кругом адекватні адміністратори. Гроші спочатку великі не заробите, але базу замовників наб'єте.  Ціни на разові виступи різні,  хто  скільки може заплатити. Дивіться щоб вас влаштовувало на перших порах. Успіхів!!!

Дякую, колеги, за такі швидкі відповіді!

Рок-опера "Несе Галя Воду"- то дуже цікава штука, я б за літо написав і аранжував. От питання, куди її "продати"? (я серйозно)

А за ресторани: ми граємо по одному інструменталістові в деяких ресторанах, бо їм за двох 400 за вечір то багато... а нам по 100 жаль добиратись і переодягатись.
Чи варто бавитись в дует "піанін+скрипка", якщо платять мало? чи то я не там, не в тих закладах шукав? (переважно ходив в центрі)
Думаю пройтися по класичним ресторанам чи готелях після Різдва... 

За репертуар: скрипка соло - то зараз вважається "класика", навіть, якщо це естрадні пісні чи ірландський фольк. (оце на сайті поставив пару аматорських записів)
Зробили пісні Елвіса і Сінатри для скрипки з фанерою - то тоже для публіки "класика". "Зробіть щось сучасне..."
От, зробили Адель, Dido, Zucchero... боюся навіть пропонувати))))

Попробуйте в стилі    David Garrett 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти