Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Музиканти в ресторанах.
Музиканти в ресторанах.

Ігор Габа, - "....Нормального рівня колектив сидить без роботи,а " НЕЛІКВІДИ З НОУТБУКАМИ.... " 

Ігор Габа, - "... мій колектив на разі працює з мінусовками..."

То все таки робота  з "неживою" лабою як я бачу (неважливо з чого ті мінуси програються). То чому тоді всі хто з ноутами, але не з вами, звуться у вас "неліквідами", не зрозуміло. ????

Ігор Габа, - "... бо ще ціна весілля,чи банкету не є такою,щоб брати в колектив нових людей..."

Дивно, якось. Вважаю, шановний Ігоре Габа, що ви дали нам і собі відповіді на всі питання що ставили.

А з вашої розповіді про свій колектив я зрозумів що то у вас скоріше EVENT-агенція ніж звичайний ресторанний колектив. Тому й підхід до діла у вас відрізняється від того як працюють звичайні ресторанні музики. Ну так воно так і має бути.. Вважаю що зовсім не повинен звичайний ресторанний колектив "виробляти" всьо то, чим насичують свої "програми" різні агенції по обслуговуванню банкетів. Тому й оплата праці має бути відповідно різна як для івент-агенції так і для ресторанних музик.

Ігор Габа_ ще таке запитання (уточнююче): "Скільки б мало коштувати? "(на мою думку), чи  "Cкільки коштує? "(на даний момент)

ZZ2000, моє визначення " неліквід"  це особа,яка різними хитрими способами( підлабузництвом, опущенням ціни,приниженням попередників з бажанням зайняти їх місце, дешевий примітивний спосіб підходу до роботи,а саме розбита клавіша-мебель і тому подібне...) влазить на ринок ресторанних музик і тим самим принижує звання ресторанного музиканта. Це  основні критерії які я несприйму ніколи. Коли ми починали працювати,то перше і найважливіше було те,щоб вийти на ринок музик не ціною,а роботою. Коли переїхали до Львова,то тоже основним принципом завжди була і є робота,а потім ціна. На питання ціни,я завжди питаю,а чи ви з нами знайомі,як ні,то яка розмова про ціну.А те що ми працюємо з додатковими послугами,то це наше бачення і наш стиль,але спитай серед музикантів чи хтось до нас має якісь претензії.Ми зі всіма дружимо і поважаємо всіх,хто працює,а не"косить" А що таке по вашому звичайний ресторанний колектив. На мою думку,це колектив,який піднімає рівень ресторану.А як підніме рівень людина,якої бажання тільки урвати кусок,не вложивши ані копійки.Так,ми рацюємо комлексно,але це додаткові обовязки і додаткова відповідальність.Я коли працював в ресторані,то завжди старались робити якісь додаткові речі,щоб цей ресторан був популярний,бо від цього залежав і наш результат. Хочете працювати так само,давайте,чим зможу,тим допоможу. Я за здорову конкуренцію!

Рівень виконання був, є і буде різний. Подобається це комусь чи ні. Є добрі і погані шофери, лікарі, вчителі, політики. Так є в житті. Як може бути однакова оплата за виконання під фонограму і без неї? Оце постійне висування тези, що без фонограм повинно коштувати більше, провокативне. І зауважте що ці посили йдуть не від тих хто працює без фонограм.  Я приєднуюсь до думки Бедзя що ціна повинна бути такою, яку в спромозі заплатити замовник. Опустіться на землю, колеги. У всіх сферах заробітки падають, а музика дорожчає? Це ж яку таку треба мати кваліфікацію і навички щоб лупити три шкури за спів під фонограми з нету? Бажаючих заробити в такий спосіб більше ніж є замовлень. Чому наполегливо закликати не рахуватися з економічними законами в капіталістичній державі?

Бажаючих заробити в такий спосіб більше ніж є замовлень. Чому наполегливо закликати не рахуватися з економічними законами в капіталістичній державі?

Все правильно. Бажаючих заробити в такий спосіб більше ніж є замовлень - а якщо і менше, то ненабагато. Ринок музичних послуг ПЕРЕНАСИЧЕНИЙ. Субота-неділя а в них 5-10-15шт весілля ну не більше, а готових відіграти-озвучити весілля може бути більше чим потрібно. Пропозиція більша попиту, тому і ціни будуть дешеві, бо всі щось хочуть заробити. Я шукаю музик для весілля (наприклад) Одні 2000, інші1600, а он ті два чувачки і за 1000. Фанери однакові, звучання апарату задовільняє (я не муз-гурман, грає-грає), то нашо я маю платити 2000. Приклад з життя, кілька замовників саме такі наводили мені аргументи. Тому ціни і будуть падати доти, поки займатись музикою (грати весілля-забави) за винагороду-гроші СТАНЕ НЕ ВИГІДНО (правдва рівень вигоди для кожного може бути різним). І з ринку підуть ті для кого то стане не прибутково, хто знайде щось інше для заробітку і.т.д Виживуть фанати (для яких заробіток не основне), хто має інші доходи і музика то для душі, і ті в кого виходу нема, хто мусить буде грати, щоб мати на кусок хліба (а є і такі) за любу ціну (читай дешеву). І коли вам (кажу загалом) запропонують відіграти за 400гр НА ДВОХ весілля, то скажете, що ліпше у ту неділю зранку поїсти гарячих вареників і полежати на дивані чим за ті гроші грати весілля. А для когось і 400гр нема де взяти - і він піде грати... Капіталізм є капіталізм. Якщо музики будуть в дефіциті - то вони будуть коштувати повірте НЕ ДЕШЕВО. А тої братіїї є вдосталь на любий смак і вид (реально одноманітний і передбачуваний) - БЕРИ НЕ ХОЧУ. Хлопці - та майте совість та люди не встигають женитись, а музики вже готові до послуг (жарт)

Тому ціни і будуть падати доти, поки займатись музикою (грати весілля-забави) за винагороду-гроші СТАНЕ НЕ ВИГІДНО

Ціни почнуть зростати після того, як займатись музикою (грати весілля-забави) за винагороду-гроші СТАНЕ НЕ ВИГІДНО, і музики, а ще хороші (а які музики є хороші - ?) будуть в дефіциті.

Studio Підтримую повністю! І Ігор Гарвас говорить вірно! І Ви п. Ігор Габа! Кождий по своєму правий! Тут ключове слово має бути таке: Коли ти в ресторані, то ціну ти обираєші і тримаєш разом з власниками чи дирекцією! І тут в тебе руки спутані, і завжди тре йти на компроміс! Звичайно коли тобі дорожить ця робота!  А коли ти "вольна птиця" - так прошу - обирайте свою ціну, як каже пан Габа і вперед! Та нехай поможе Господь! Є у нього робота за ту ціну - то слава Богу! Значить він вартує тих грошей! Але він "вольна птиця" а рестораціях йому би зразу "крила" підрізали і зробили  не "вольною птицею"   На все своя правда...

...а рестораціях йому би зразу "крила" підрізали і зробили не "вольною птицею" На все своя правда...

І зробили би то скоро, теж маю досвід співпраці з рестораціями. Власники хочуть щоб ціна була дешевою, або не більше середньої (в конкретньому регіоні) Сам можу підійти вільніше до ціни. Але люди шукають спочатку зал-кухню. І часто (читай майже завжди, але бувають і винятки) власник рестораціїї диктує пропонує свої умови клієнтам на рахунок музики. Один казав так, хочте в мене грати - ціна така...(тобто дешева). Заклад популярний взагалі то, і один козир того - ДЕШЕВА ЦІНА НА МУЗИКУ (ціну втановлює власник) скажим так, найнижча в регіоні. Заклад своїх стаціонарних не має. Можеш цінити як хочеш собі, але якщо у закладі цього власника - то така ціна, яку він скаже і  ТАКІ УМОВИ ДЛЯ ВСІХ. Хоч грай, хоч ні Замовлень заклад має, тому погоджуються і печуть за голубці за те частенько. Отака монополія.

Studio, Гарвас, Бедзю, моя підтримка ваших слів стопроцентна. А Габі (без обід) раджу відвикати від різних нехороших слівець якими він полюбляє охрестити тих хто йому не до вподоби. Навіть якщо вони повністю відповідають тим визначенням. Хоча б заради пристойності. Ну у відношенні до вас же ніхто тут подібних слів не застосовує...   Також солідарна із ZZ2000, ну дуже вже вміє вдало подати та розьяснити усім деякі цитати які самі відповідають на питання.  :)))) Воно дійсно так...

До речі про час роботи та відповідну оплату у ресторанах....  Сьогодні підписалась співати у ще одному невеликому ресторанчику, працювати по 2 година за 150 грн, 3 рази на тиждень з 20.00 до 22.00. Що скажете профі, це рахуються нормальні умови чи ні??

Бедзю, Gerika, дякую за підтримку моєї точки зору. Приємно чути (читати). Gerika то є не стільки нормальні скільки РЕАЛЬНІ умови на даний час і в даному місці... Я вже порахував вашу зарплату (прошу зрозумійте мене правельно). А отже вона за місяць роботи в тому кабаку буде БІЛЬША ніж у мене державна офіційна  ЗАРПЛАТА  (а працювати мені тре не 2 год...). Отож чи нормальні умови, то як кому. А що вас вони не задовільняють - ?

Ну я погодилась співати на таких умовах бо на даний час вони мені підходять по зайнятості/оплаті так як ще два дні (сб.-нд.) я співаю в інщому ресторані але там цілий вечір за 75 грн. (правда там парнас частий гість тому й погодилась). Такі ось справи . Парнасу всім!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти