Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати пульт
Допоможіть вибрати пульт

Шановні форумчани, маю на разі таку проблему: не можу підібрати пульт для лаби по весіллях.Потрібно 4моно(бажано 6)+4стерео.Не можу вибрати між MACKIE 1402 VLZ 3 і Soundcraft M4.Біда в чому: хочеться крафта бо там є на стереоканалах чутливість (на відмінну від мекі) де я можу на клавішу добавити бо слабенький сігнал(корг па50 ), але оцей двохполосий еквалайзер на тих само стереоканалах мені не дає спокою, бо основний репертуар на мп3(де якість не ахті в деяких мінусах).Потім вже став приглядатися до Soundcraft MFX8...Ломаю голову вже місяці зо два.Прошу вашої допомоги...

Головне щоб не китайський.

Mackie Onyx 1620. 8 моно, 4 стерео. Пульт супер!!! Made in USA.

Глянув Mackie Onix 1620 дуже сподобався(присутнє все що мені треба), але ціна трохи кусається.Розраховую на 800у.е.(хотів би щось нове).А на рахунок китайського то зараз всі нові йдуть китай(люди купують і працюють).

ALLEN&HEATH; ZED-14,а ще краще серію WIZARD, но вона дорожча. Збирають в китаї.

Allen & Heath zed 14 не розглядаю бо в них на стереоканалах двохполосий еквалайзер.Можливо хтось користується (користувався) Soundcraft MFX8 хотілося б почути відгуки...

Дещо знайшов на рахунок Крафтів MFX8 і М4 тут http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=126602.Щось пропало бажання на рахунок MFX8.Хто що може сказати про Крафт М4(новий китай), чи важко строїти мп3-шку на стереопарах?

Не бачу тут взагалі проблемиДаєш на 2 моноканалирозводиш панораму і все. Ну шморгати 2 фейдерами, а не одним. Якість важливіша. IMHO

 Даєш на 2 моноканалирозводиш панораму і все.

 

В такому варіанті падає рівень звуку і потрібно добавляти чутливість каналів + 2 моно все рівно не звучать так якісно як окремий стерео(перевірено)...

borsos, а куди там якість втече, чи звідки з'явиться? Всі лінійки на однакових ОП зроблені. Так, чи так рівень сигналу потрібно регулювати по PFL.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти