Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати пульт
Допоможіть вибрати пульт

Тим більше нема чого паритись беріть Крафт М4, якщо є гроші М8

Я б напевно так і сам зробив але поки що хочу взяти парк В4-2400

Ігор Рівне, а яким мікшером зараз користуєтесь?

На даний час користуюсь активним мікшером Yamaha EMX 68s

Через власне підсилення, чи зовнішнє?

Він в мене качає (покищо) сателіти, тобто використовую внутрішнє підсилення.
На даний час використовую емх-а з двома EVM CS-2152. Новий пульт хочу придбати на другий комплект.

Спробуйте з зовнішнім. Переконаний що буде краще.

До чого тут краще? Йому потрібен ще один пульт для другого комплекту, і хороший пульт

sergejkushnir Саме так!!!

sergeykushnirВи по житті так всіх повчаєтеРекомендуєте колєгам яких дівчат вибирати, на яких автомобілях їздити, яку каву пити? Ви в 28 років ще недопетрали що можуть в когось бути інші погляди на стан речей? Так відкрию Вам "страшну таємницю" - МОЖУТЬ і Є!  Ігор Рівне, моя порада була для того щоб Ви зорієнтувались який звук потрібен. Найпростіший і найвірніший спосіб це самотужки порівняти різні прилади. Якщо нема такої можливості, то потрібно вивчити зі всіх сторін те що є в наявностіПоексперементуйте з різною акустикою. Ви повинні самі визначитись що Вам більше підходить і по яких параметрах і критеріях. Всі поради на форумах слід розцінювати лише рекомендаційно і суб'єктивно. Борщ варять з однакових продуктів, а по смаку і якості у кожної господині він різний.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти