Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати пульт
Допоможіть вибрати пульт

)))))))). Не нервуйтесь Ігор Гарвас. Це я просто вас поправити хотів

А що якщо використовувати активний мікшер з зовнішнім підсилювачем то звук зміниться в кращу сторону?)))))). Вперше чую таке. Це ви якусь нісенітницю говорите

 

 Якщо нема такої можливості, то потрібно вивчити зі всіх сторін те що є в наявності

Навіщо йому вивчати те з чим він вже давно працює?)))))). Йому потрібен пульт для другого комплекту хорошої якості

Ігоре Гарвас ви не вникаєте в суть проблеми чи що?

 Найпростіший і найвірніший спосіб це самотужки порівняти різні прилади

А навіщо тоді форуми? Якби він мав змогу самотушки визначитись то б не питав поради на форумі

Поексперементуйте з різною акустикою. Ви повинні самі визначитись що Вам більше підходить і по яких параметрах і критеріях

Для чого експериментувати з тим чим він вже наекспериментувався.

Людина питає поради який йому пульт краще взяти щоб добре звучав, а йому рекомендують експериментувати з тим апаратом що у нього є))))))

А крафт м4 має юзб?

ЮСБ не має але має S/PDIF

http://www.soundcraft.com/products/product.aspx?pid=24

sergejkushnir, а Ви пробували EMX з іншим підсиленням? Я так. І було покращення в якості. Про вбудоване підсилення, обробкуеквалізацію і різну "одноручечну" компресію, було не раз справедливо написано на цьому форумі (та й на інших ресурсах), що це компромісне вирішення. Але Ви не берете жодних сторонніх думок до уваги. То ж наголошу ще раз - при доброму зовнішньому підсиленні всі повермікшери звучать краще! Це думка, а точніше факт,  не тільки моя, але й безлічі инших користувачів і фахівців. А не вивчають потенційні можливості обладнання і інструментів хіба самозакохані, недалекоглядні флудери.

Чому не беру сторонніх думок до уваги? Навпаки..

Яке там може бути покращення з зовнішнім підилювачем? Хіба що потужність виросте і все

А мікшер як і з внутрішнім підсилювачем так і з зовнішнім однаково звучить. Це вже якісь виправдовування з вашої сторони.

І для чого взагалі це, якщо топікстартер хоче обновитись новим пультом. Більш серйозним і дорожчим

Я свій ямаховський пульт підключав до різних підсилювачів, і колонок, все одно звучить однаково

А повермікшер (Комбик) це ще й урізаний мікшер, як він може краще звучати

Я свій ямаховський пульт підключав до різних підсилювачів, і колонок, все одно звучить однаково 

От Ви і дали самотужки оцінку своїй компетентності і спосібності оцінювати якість звучання. Додати нема вже що.

Згідний з тим твердженям що потрібно слухати (бажано на власній АС, тому що на ній і працюватиму).Після вихідних матиму нагоду порівняти парочку пультів, а саме: крафтів mfx-8, efx-8(бо в Рівному М-серії немає, продавець в музмагазині говорить що звук подібний у всіх моделях крафтів), Allen zed 12fx, i Makie 1402 vlz 3. Що таке S/PDIF на М-ці?

Я свій ямаховський пульт підключав до різних підсилювачів, і колонок, все одно звучить однаково

Тре вуха міняти...

S/PDIF це цифровий вихід, використовується для якісного цифрового звуку для запису наприклад.

Але це таке що рідко кому треба

Дядько хапко, ви що вважаєте що від заміни колонок поміняється звук?

Ну ясно якщо з китайських перейти на РЦФ то буде

А так на середніх колонках і підсилювачу без різниці

Звук окрас звуку дають сигнальні предвари, якщо вони дешевої якості то кайфу не буде хоч які б колонки чи підсилювач не стояв

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти