Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати пульт
Допоможіть вибрати пульт

Дядько хапко, ви що вважаєте що від заміни колонок поміняється звук?

Ні. То всьо є тупий розвод на бабло тупих хомяків. Для покращення звуку  треба міняти самих хомяків.

 

S/PDIF це цифровий вихід, використовується для якісного цифрового звуку для запису наприклад.

Але це таке що рідко кому треба

http://www.youtube.com/watch?v=-R6yc6cjlwI

.)))))))))) дядя Петя ты дурак?

Ні. То всьо є тупий розвод на бабло тупих хомяків. 

Авжеж розвод, бо для такої роботи як весілля чи ресторан мені дорога акустика не окупиться, 

Тай пяним гостям побарабану що в тебе за акустика і як вона звучить

Я не збираюсь озвучувати Кіркорова на своїм апараті

Сергій, Ви страшенно не праві...  Читаю Ваші пости - і жаль мене розбирає...  Стаю в ступор!  Не дай Боже, шановні форумчани, не звертайте увагу на пости такого характеру: "Авжеж розвод, бо для такої роботи як весілля чи ресторан мені дорога акустика не окупиться

Тай пяним гостям побарабану що в тебе за акустика і як вона звучить -

 

Скажу чесно  беручи участь у цьому , та іншому форумах багато чого позитивного дізнався, покращив свої знання що до багатьох речей, і з тим покращив своє обладнання на якому працюємо... І  на другий сезон вже багато чого заплановано у нас...  Дав би Господь здоровя і дочекати...   Так до теми!  Пяним гостям може і по барабану але мені ні !!!   Категорично ні!   Тема закрита!  Я за самодовсконалення, навчання і професійний ріст!    

На кожного клієнта свій товар.

Хто не має грошей - візьме пацана за 100 баксів, а хто гурман - живий гурт, а в живих гуртів якість я думаю  переважно на рівні !

п. Бедзю підтримую вас. Сергію як би всі так думали, то в апаратуру можна вкластися 500 у.о., включно з світлотехнікою)))

А де ж стимул розвиватися, споживання якісного продукту і т.д. Я розумію що музиканти в наш час не мілліонери, але якесь бажання якості для себе має бути? Ніхто ж не каже, "Я буду їсти дешеву їжу, бо і так помру"(вибачте за чорний гумор)...та все ж? Нікого не хотів образити. З повагою, Богдан!

продавець в музмагазині говорить що звук подібний у всіх моделях крафтів   Ключове слово подібний. Грамотний продавець ! Не здурив ні на копійку.

...

Бедзю Іванишин в мене є 2 комплекти апаратури. Один для кабака і для виїздів.Це просто 2 топи маги 534 і парк 2*600

 А другий 4 кіловатний для якісного потужного кайфового звуку. Суби МАГ МД 860, і топи МАГ МД 534. 2 парки V4-2400 кросовер дбх 223ХЛ 

Зараз підсилювачі працюють в 8 омному режимі на 8 омні колонки як суби так і топи

Доречі Ігор Гарвас я купив все таки нового кросовера, бо бу не дуже люблю

І в мене ще є бажання придбати парочку топів МАГ 534. і субів 860 для масивних празників. впаралель 2 суба і 2 топа на сторону для 4 омного режиму

Чим це є погано.

Потужний правильний і достатній звук для вулиці чи великого залу.

А тих людей хто купляє 2 топа по 300 ват за 25000гривень я трохи не розумію. Так якісно для себе але слухати але коли грати весілля то не до цього

Добре про ЖБЛ видалю, бо нестримався просто

sergejkushnirбачите як добре! Зібрали сетап, який Вас влаштовує, який Вам підходить, ну і прекрасно.  Але не нав'язуйте своє бачення, свої переконання іншим. Всі ми різні і про це потрібно не забуватиКому брюнеткикому блондинки...

Та про апарат я нікому нічого не навязую, то дядько хапко мене починає просто діставати от і я висказався

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти