Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати пульт
Допоможіть вибрати пульт

Сергій, а що тим посиланням на молайні Ви хотіли сказатиЩо якийсь користувачневірно написавши назву фірми, стверджує що 16-ти канальний A&H кращийЯкий? ALLEN & HEATH MIXWIZARD WZ3, Allen & Heath GL2400-16  ? Це не однокласники VLZ і Soundcraft M. Черговий флуд. Навіщо на нього посилатись?

Что предпочтительней для небольших стационарных инсталляций и временного использования в домашней project-студии Mackie VLZ1642 или Soundcraft M12 ? Какие есть мнения? 

Из перечисленных - однозначно Mackie! 
 

Дуже аргументоване твердження.

Топікстартер, тут обговорювалось аналогічне питанняhttp://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=140566 

Може взяти собі крафта М8 да й не паритись?

Якість в більшій мірі залежить від акустики. Але ось купляти нормальні АС, за кілька тисяч у.о., не всі прагнуть. Тому починаються пошуки. "ліпших" пультів, "ліпших" мікрофонів. (Ігор Рівне, це не в Вашу сторону).

Ігор Рівне, яка у вас акустика?

Ігор гарвас дякую за ссилку, я теж почитав і бачу що в основному хвалять крафт М4 та М8 ну і онікс 1220

Ігор Рівне   Може взяти собі крафта М8 да й не паритись?

 

Правильне рішення, я теж на нього оком кинув

Для живої лаби і співу кажуть саме те що треба. МЯСО

Тільки ревер хороший зовнішній до нього придбати Лексикон або Т.С електронік

Zh_serhij 

Моя АС 2 саби: пачки робили під замовлення.Динаміки стоять Eighteen Sound 15LW1400(8ом) + 2 сателіта: Динамик Eminence DELTA PRO-12A(400W при 8ом) + 50w Драйвера P-Audio.(Пачки теж під замовлення)

sergejkushnir

Ревер присутній Лекс МРХ 500

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти