Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Гурт Рушничок, м.Тальне
Гурт Рушничок, м.Тальне

В 90х роках гуляла касета по Україні, пам ятаєте, "Ярема","А до мене Яків приходив","Порізала пальчик"? Є в неті 8 польок і все, може хтось знає, де взяти інші композиції з альбому? Я спілкувався з солістом того гурту, то він сказав. що решта записів втрачена.

Так як інформації про цей гурт нема, то я трошки викладу, кому цікаво. Як я зрозумів зі слів засновника і соліста гурту Віктора, все вийшло спонтанно. Вони грали весілля в с.Подобна на Черкащині, було це в 1989р. Всього 5 музикантів, машинка Ямаха, саморобний бас, дві однакових Ямахи DX 21 і гітара, куплена в гурту Форум!!! З ними поїхав  хлопець, який і записав все з пульта. Стільки в тих польках є драйву, до цього часу не набридає слухати. Може якби писали в студії, то так би не вийшло. 

Хлопці закиньте ссилку будьласка ,дуже хочеться послухати

Богдан, так і шукай -гурт Рушничок, м.Тальне в неті є, а я пробував закинути до себе в профіль, щось не йде.

Взагалі годилося би створити тему про забуті гурти, які часто навіть назви не мали, але слід після себе лишили.Часом знайдеш стару касету з весіллям, слухаєш з ностальгією, а хто це і звідки невідомо.От тоді цікаво виходило, бо не було на чому грати, а мусили якось вивертатись, ми починали з Вермони і Електроніки та бас Урал, но якось весело було і живо.

Хлоп'ята, я вже тут ! Про "РУШНИЧОК" -  тільки за моєї участі. Всі записи "РУШНИЧКА" (які на даний час у мене є) розміщено на моєму сайті, який я щойно відкрив під назвою RUSHNICHOK. Скоро розміщу записи мого іншого проекту Гурт"ВЕСІЛЛЯ" . Заходьте в гості.

Віктор, приємно бачити. Якщо можна, то опис до альбому, що є у вашому профілі,перенесіть сюди, щоб незаєрестровані на форумі могли прочитати теж. Бо поки тільки тут єдина інформація про ваш гурт. Ваш сайт не знайшов. 

В профілі Віктора є фото і 15 записів, але їх було більше.

На  форумі клікніть на моє Ім'я та призвіще і попадете на профіль

Коли мені було 6 років батько купив мені гармошку, на якій я так і не навчився грати. Десь в 1968 році пішла мода на ВІА , які складались з музик, що могли грати на гитарах, баяні чи іоніці, барабанах, трубі чи саксі. Я тоді був у 8 класі, але мав за спиною 3 класи музшколи і марив славою Бітлів. Створив маленький ансамбль,який вчив і сам учився грати. Після армії вирішив зав'язати, пішов в Черкаси на завод, а там репетирує група баз басиста. Не втримався,почав грати, знову кинув, оженився, розвівся ,знову почав грати. Волею випадку потрапив в Тальне, де нам створили умови для роботи, купили апаратуру Beag,платили гроші, як музикам. Загорілись, запросили місцевого самодіяльного композитора Анатолія Довганя керівником. Він нас послухав і погодився. Ми вибороли все,що можливо було в вокально-інструментальній музиці. Поруч з патріотичною піснею грали народну, за що постійно були під контролем КДБ. Кожна підготовка до концертів в області чи республіці проходила підконтролем "контори". Після приходу Горбачьова почалась кампанія по створенню кооперативів, і ми вирішили використати момент. Нам дали безпроцентний кредит в 10 000 рублів, на який ми купили клавіші Ямаху DX-21, та барабани(машинку) Ямаху RX-21. Потім саморобний бас Фендер з фірмовими звукачами,а пізніше за 5 000 руб. гитару(дуже круту) у групи Форум,напоївши їх до всирачки(вибачте). Активно працювали 2 роки, записали весільні пісні, які розійшлися в Канаду,Китай, Австралію, Аргентину, США, і т.д. Але приватний бізнес лякав,тому після віддачі боргів державі троє музик повернулись в РБК на ставки музик, а я почав працювати над новим проектом - Гурт "ВЕСІЛЛЯ". Ось така пісенька.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти